Witryna korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w polityce Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w polityce Cookies.

Intencje mszalne

Intencje mszalne 30.11.2020 r.  – 06.12.2020 r. 

Poniedziałek 30.11.2020 r.  

  8.00  + Aleksander Duraj

  8.00  + Konrad Pałach

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Św. Patrona i zdrowie dla Andrzeja Lejawki z ok. imienin

18.00  + Andrzej Veltze

Wtorek 01.12.2020 r.                                    

  8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla ks. Andrzeja Witko z ok. imienin

  8.00  + Władysława /ona/ i Józef

  8.00  + Jarosław Trusiak

  8.00  + Wiesław Babicki

18.00  + Józef Pawlik z żoną, rodzicami i rodzeństwem

Środa  02.12.2020 r.                  

  8.00   Do Miłosierdzia Bożego przepraszając Boga za grzechy rodziny, grzechy wszystkich Polaków, za grzechy profanacji i o łaskę poszanowania dla życia

  8.00  + Jadwiga Król

18.00  + Stanisław Soroczyński

18.00  + Maria Zemła

Czwartek  03.12.2020 r.               I  CZWARTEK  MIESIĄCA

  8.00  + Barbara Maśko

  8.00  + Zdzisław Żywica

18.00  W intencji rodziny Białas o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie

18.00  + Edward Binda

Piątek  04.12.2020 r.           I  PIĄTEK  MIESIĄCA

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo

  8.00  + Mateusz Wójcicki

17.00  + Krystyna Klejner, rodzice i rodzeństwo

18.00 ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Adam Kulec, Waleria Rutkowska, Anna Torba, Halina Hura, Józefa Sikora, Irena Folwarczna, Helena Zątek, Tadeusz Pierlak, Roman Zoń, Władysława Kuryś, Ryszard Kadela, Roman Budny, Witold Brzuszkiewicz, Edward Rzeszowski, Edward Kaczor, Bogusław Drewniak, Zbigniew Kasprzykowski, Stanisław Soroczyński, Stanisław Ziółkowski, Mirosława Gibas, Jan Kośniewski, Michał Robiłko, Małgorzata Warchał, Stefan Marek, Anna Lewandowska – Kimla, Stefania Owczarz, Mieczysław Tryniecki, Jakub Fraś, Kazimierz Kubica, Helena Wawrzuta, Jan Bielski, Stanisław Madzia, Ryszard Radulski, Władysława Piekut, Daniela Borodeńko, Irena Kuźnik, Regina Grzybowska, Halina Nazarkiewicz, Stanisława Rogóż, Kazimierz Chmielewski, Bronisława Staniek, Stefania Osiejewska, Teofila Gibas, Stanisława Wójcikowska, Krystyna Grzyb, Stanisław Biela, Jadwiga Stępień, Zbigniew Rajca, Ryszard Zontek, Czesław Golik, Józefa Wołyniec, Ewa Baranowska, Jarosław Trusiak, Andrzej Veltze, Kazimiera Stefańska, Wiesław Babicki, Helena Markowska, Jadwiga Król, Maria Zemła, Jan Bywalec, Wanda Zioło, Helena Dymarska, Adrian Mączka, Irena Krzak, Liliana Lebioda, Leokadia Stankiewicz,

18.00  W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

19.15  + Józef Szklarczyk

Sobota  05.12.2020 r.          I  SOBOTA  MIESIĄCA

 8.00  Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Tadeusz Żegunia

  8.00  + Joanna Andrukiewicz

18.00  + Adam Kulec

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

NIEDZIELA  06.12.2020 r.                                            

    6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Barbara Rogala, rodzice z obu stron i ++ z rodzin Rogalów i Kuźniów

  9.30   + Genowefa Peterek

  9.30   + Tadeusz Pierlak

11.00   + Weronika Pietras w 8 rocz. śmierci z mężem Stefanem

12.30   + Zofia Dus

12.30   + Halina Hura, Stanisław Hura

16.00   O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa




Intencje mszalne 23.11.2020 r.  – 29.11.2020 r.

 

Poniedziałek 23.11.2020 r.  

  8.00  + Władysława /ona/ Piekut

  8.00  + Józefa /ona/ Sikora

18.00  + Zofia i Jan Kulczycki oraz ++ z rodziny

Wtorek 24.11.2020 r.                                     

  8.00  + Irena Kuźnik

  8.00  + Waleria Rutkowska

  8.00  + Krystyna Grzyb

18.00  + Jakub Fraś

Środa  25.11.2020 r.                  

 8.00  ++ Rodzice: Katarzyna i Alojzy oraz Jan i Maria

  8.00  + Alicja Nasiek

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Agnieszki Domańskiej z okazji urodzin

Czwartek  26.11.2020 r.              

  8.00   + Stanisława /ona/ Rogóż  

  8.00   + Stanisława /ona/ Wójcikowska

18.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Mateusza z okazji 15 rocz. urodzin oraz za + Eryka Miranowicza

18.00   + Józefa /ona/ Brzykowska

18.00   + Wiesław Zakrzewski w 1 rocz. śmierci

Piątek  27.11.2020 r.                   

               8.00   + Łukasz Holerek

  8.00   + Halina Michalska

18.00   + Waleria Dyduch w 13 rocz. śmierci

18.00   + Stanisław Biela

Sobota  28.11.2020 r.                

  8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Teresy i Zdzisława Zięba z rodziną

  8.00  + Józef Kiełbasa   

  8.00  + Bronisława /ona/ Staniek

18.00  Dz. – Błag. w intencji Danuty Drużbackiej w 90 rocz. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

18.00   + Czesław Golik

NIEDZIELA  29.11.2020 r.                                 

              6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Karol i Wiktoria Majdak

  9.30   + Maria Janas w rocz. śmierci

11.00   + Edward Binda w rocz. śmierci   

12.30   + Eugenia Kłaptocz

15.30    NIESZPORY

16.00   + Daniela Borodeńko




Intencje mszalne 16.11.2020 r.  – 22.11.2020 r.

 

Poniedziałek 16.11.2020 r.  

  8.00  + Stefan Marek

  8.00  + Jakub Fraś

18.00  + Joanna Kubica z mamą Urszulą

18.00  + Krystyna Kubanek

Wtorek 17.11.2020 r.                                   

  8.00  + Władysław Jakubiec w rocz. śmierci

  8.00  + Kazimierz Kubica

  8.00  + Roman Janiga

18.00  Dz.-błag. w intencji Krzysztofa i Renaty w 40 rocz. urodzin w podziękowaniu za otrzymane łaski i dary, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

Środa  18.11.2020 r.                  

              8.00  + Anna Lewandowska

  8.00  + Mirosław Cegielski

18.00  + Stanisława /ona/ Ceglik w 2 rocz. śmierci z mężem i dziećmi Mirosławem i Dorotą

Czwartek  19.11.2020 r.              

  8.00   + Maria Bobowska w 23 rocz. śmierci z mężem, synami i zięciem

  8.00   + Halina Nazarkiewicz

18.00   + Elżbieta Gunia

18.00   + Edward Kaczor

Piątek  20.11.2020 r.                   

  8.00   + Michał Robiłko

  8.00   + Stefania Osiejewska

18.00   + Edmund z żoną i dziećmi

18.00   + Mieczysław Tryniecki

Sobota  21.11.2020 r.                

  8.00  + Ludwik Mrowiec w rocz. śmierci

  8.00  + Ryszard Radulski

18.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i zdrowie dla Anny, Piotra i Helenki

18.00  + Adam Adamczyk w 1 rocz. śmierci

NIEDZIELA  22.11.2020 r.                     

              6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Witold Brzuszkiewicz

  9.30   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Św. i zdrowie dla Jakuba z okazji 18 rocz. urodzin

11.00   + Jerzy Then

12.30   + Stefan Marek

15.30   NIESZPORY

16.00   + Stefania Owczarz



Intencje mszalne 09.11.2020 r.  – 15.11.2020 r.

 

Poniedziałek 09.11.2020 r.  

               8.00  + Stanisław Soroczyński

  8.00  + Helena Wawrzuta

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

18.00  + Józef Gornowicz

 

Wtorek 10.11.2020 r.                                      

  8.00  + Danuta Herain z mężem Franciszkiem, Anna Ratajczyk  z synem Zenonem

  8.00  + Kazimierz Chmielowski

  8.00  + Lucyna Gawlas

18.00  + Henryka i Tadeusz Zdyb

 

Środa  11.11.2020 r.                  

  8.00  Dz.-błag. z ok. ur. Ryszardy i Krystyny z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

  8.00  + Regina Grzybowska

18.00  W intencji Ojczyzny

 

Czwartek  12.11.2020 r.              

  8.00   + Stefania Kuczmierczyk

  8.00   + Jan Bielski

18.00   + Lucyna i Adam Nowotarski

18.00   + Witold Brzuszkiewicz

 

Piątek  13.11.2020 r.                   

  8.00   + Małgorzata Warchał

  8.00   + Lucyna Żelazińska

18.00   + Ewa i Maria Kamińskie

18.00   + Jan Kośniewski

 

Sobota  14.11.2020 r.                

  8.00  + Stanisław Hura

  8.00  + Mirosława /ona/ Gibas

18.00  + Teofila Gibas

18.00  + Edward Białas z rodzicami

 

NIEDZIELA  15.11.2020 r.                                            

              6.30    ZA  PARAFIAN

 8.00   + Zygfryd Pietrzak w 10 rocz. śmierci z żonami Reginą i Matyldą, synem Józefem

  8.00   + Janina i Józef Pacia

  9.30   + Anna Majdak z ok. urodzin z mężem Janem

11.00   + Wanda i Stanisław Różańscy  

12.30   + Alicja Wróbel – Kasprzyk

15.30     NIESZPORY

16.00   + Krystyna i Stefan Warda


Intencje mszalne 02.11.2020 r.  – 08.11.2020 r.

 

Poniedziałek 02.11.2020 r.     

  8.00  + Waleria, Michał, Kazimierz z żoną Ireną, Grzegorz, Adam, Stanisław oraz ++ z rodz. Baczyńskich

  9.30  + Marian Prochot

11.00  + Bronisława /ona/, Władysław, Piotr Łopatka

12.30  + Małgorzata Chyżewska

18.00  + Władysław, Janina i Leszek Kuśnierz, Władysław i Maria Poprawa z córką i zięciem

18.00  + Łukasz Donocik

Wtorek 03.11.2020 r.                                   

  8.00  + Sabina i Eugeniusz Bonikowski

  8.00  + Zbigniew Kasprzykowski

  8.00  + Krystyna Drewniak   

18.00  Dz.-błag. w intencji Adriana z ok. 18 rocz. ur. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

Środa  04.11.2020 r.                      

  8.00  + Helena Woch w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Roman Budny

18.00  W intencji życia       

Czwartek  05.11.2020 r.                

  8.00  + Herman Kołek w 1 rocz. śmierci

18.00  + Helena Pszczółka

18.00  + Edward Rzeszowski

Piątek  06.11.2020 r.                    

  8.00   W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo

17.00   + Karol Lindert

18.00  ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Mateusz Wójcicki, Adam Kulec, Waleria Rutkowska, Kazimiera Bulowska, Anna Torba, Halina Hura, Józefa Sikora, Józefa Brzykowska, Irena Folwarczna, Arkadiusz Gańczarczyk, Helena Zątek, Tadeusz Pierlak, Roman Zoń, Władysława Kuryś, Ryszard Kadela, Roman Budny, Witold Brzuszkiewicz, Edward Rzeszowski, Edward Kaczor, Bogusław Drewniak, Zbigniew Kasprzykowski, Stanisław Soroczyński, Stanisław Ziółkowski, Mirosława Gibas, Jan Kośniewski, Michał Robiłko, Małgorzata Warchał, Stefan Marek, Anna Lewandowska – Kimla, Stefania Owczarz, Mieczysław Tryniecki, Jakub Fraś, Kazimierz Kubica, Helena Wawrzuta, Sebastian Roj, Jan Bielski, Krystyna Kubanek, Stanisław Madzia, Ryszard Radulski, Władysława Piekut, Daniela Borodeńko, Irena Kuźnik, Regina Grzybowska, Halina Nazarkiewicz, Stanisława Rogóż, Mirosław Cegielski, Marta Nycz, Halina Michalska, Kazimierz Chmielewski, Felicja Wójcik, Bronisława Staniek, Józef Gornowicz, Lucyna Gawlas, Krystyna Grzyb, Rozalia Michalec,

18.00   W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

19.15  + Zofia Sadora

Sobota  07.11.2020 r.                 

  8.00  Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Roman Zoń

  8.00  + Irena Folwarczna

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

NIEDZIELA  08.11.2020 r.                                             

              6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Teresa i Henryk Gibas z rodzicami z obu stron

  8.00   + Kazimierz Markiewicz w 3 rocz. śmierci

  9.30   W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Teresy z ok. 85 rocz. ur. oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny

11.00   + Dawid Iwaniec w 1 rocz. śmierci

12.30   W pewnej intencji

16.00   O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa




Intencje mszalne 26.10.2020 r.  – 01.11.2020 r.

 

Poniedziałek 26.10.2020 r.  

 

               8.00  + Katarzyna Grudzień w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Ryszard Radulski

18.00  + Beata Kucia

18.00  + Michał Kacan

 

Wtorek 27.10.2020 r.                                   

    

             8.00  + Ryszard Kadela

  8.00  + Regina Grzybowska

  8.00  + Halina Nazarkiewicz

  8.00  + Mirosław Cegielski

18.00  + Józef Balcer

 

Środa  28.10.2020 r.                  

   

              8.00  + Barbara Maśko

  8.00  + Marta Nycz

18.00  + Bronisław Hrapkowicz

18.00  + Tadeusz Pierlak

 

Czwartek  29.10.2020 r.              

 

  8.00   + Stefania Owczarz

  8.00   + Roman Janiga

18.00   + Marian Kowalczyk

18.00   + Józefa /ona/ Brzykowska

18.00   + Józefa /ona/ Sikora

 

Piątek  30.10.2020 r.                   

 

   8.00   + Karol i Apolonia Dudek z rodzicami z obu stron

  8.00   + Waleria Rutkowska

18.00   + Franciszek Machniewski w 100 rocz. urodzin

18.00   + Teresa Góra z ok. urodzin

18.00   + Halina, Stanisław Hura

 

Sobota  31.10.2020 r.              

  

                8.00  + Ewa Marszał

  8.00  + Alicja Nasiek

  8.00  + Halina Michalska

18.00  + Franciszek, Mieczysław Pindel, Adela Grabowska

18.00  + Józef Kiełbasa

 

NIEDZIELA  01.11.2020 r.                                            

 

              6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Barbara Hańderek, Jerzy Klajmon, Jan Mogiła

  9.30   + Alfred Byra

11.00   + Antonina i Edward Wachnik

12.30   + Julia i Władysław Stanaszek z córką Ireną, zięciem Franciszkiem i rodzicami

12.30   ++ z rodziny Gazur i Danecki 

15.30     Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych wypominanych 

16.00   + Konrad Pałach

17.00   + Maria, Jerzy, Wojciech Kisiel 



Intencje mszalne 19.10.2020 r.  – 25.10.2020 r.

 

Poniedziałek 19.10.2020 r.     

               8.00  + Stanisław Ziółkowski

  8.00  + Edward Kaczor

18.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Piotra z ok. 50 rocz. urodzin

18.00  + Krystyna Kubanek

Wtorek 20.10.2020 r.                                      

            8.00  O powrót do zdrowia dla Estery

 8.00  + Krystyna Kasprzyk, Franciszka i Władysław Kasprzyk, Teresa i Augustyn Zuziak

  8.00  + Helena Wawrzuta

  8.00  + Jan Zaroda

18.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Kacperka, Michała i jego rodziców oraz w intencji Anny, Krzysztofa i jego bliskich

Środa  21.10.2020 r.                  

              8.00  + Leszek Gadka

  8.00  + Stanisław Madzia

18.00  + Joanna Szymura w 11 rocz. śmierci z ojcem Tadeuszem Białko

18.00  + Władysława /ona/ Piekut

Czwartek  22.10.2020 r.              

  8.00   O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Hildegardy i Ryszarda z okazji 55 rocz. ślubu

  8.00   W intencji lekarzy i pielęgniarek a szczególnie za personel medyczny Eurokliniki

18.00  + Stanisław Soroczyński

18.00  + Lech Gadka

18.00  + Daniela Borodeńko

Piątek  23.10.2020 r.                   

               8.00   + Marianna i Jan Trynda

  8.00   + Józefa /ona/ Chałat

18.00   + Julia Siedlecka w 7 rocz. śmierci

18.00   + Aniela i Wojciech Wrona

18.00   + Irena Kuźnik

Sobota  24.10.2020 r.              

                8.00  + Małgorzata Kopeć w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Alicja Wróbel-Kasprzyk

  8.00  + Stanisława /ona/ Rogóż

18.00  + Marianna, Wilhelm Gellner, Szczepan Wrona

18.00  + Aleksander Duraj

NIEDZIELA  25.10.2020 r.                                            

              6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Zygmunt Małysiak w 10 rocz. śmierci

  9.30   + Maria Wiśniewska w 8 rocz. śmierci

11.00   + Zbigniew Cygoń w 15 rocz. śmierci

12.30   Dz.-błag. w 70 rocz. ur. Władysławy z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie

12.30   Dz.-błag. w intencji Barbary i Dariusza w 17 rocz. ślubu z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w dobrym wychowaniu dzieci

12.30   + Robert Nowak w 59 rocz. śmierci

16.00   + Eryk Miranowicz

16.00   W intencji zmarłych i żyjących Olimpijczyków z Podbeskidzia



Intencje mszalne 12.10.2020 r.  – 18.10.2020 r.

 

Poniedziałek 12.10.2020 r.  

      8.00  + Wiesław Płonka w 1 rocz. śmierci z żoną Barbarą

  8.00  + Lucyna Żelazińska z ok. ur.

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

18.00  + Andrzej Wiecha

Wtorek 13.10.2020 r.                                   

             8.00  + Józef Pokrywczyński

  8.00  + Sebastian Roj

  8.00  + Bogusław Drewniak

  8.00  + Maria Januszewska

18.00  + Anna Strzemszak

Środa  14.10.2020 r.                  

        8.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Zofii z ok. ur.

  8.00  + Hildegarda Klimczak

18.00  + Rozalia Gasidło w 1 rocz. śmierci

18.00  + Jarosław Brzózka

Czwartek  15.10.2020 r.              

  8.00   + Stefan Marek

  8.00   + Zbigniew Mieszczak

18.00   + Krystyna Kućmierz w 1 rocz. śmierci

18.00   + Paweł Gawlas

18.00   + Anna Kruczek

Piątek  16.10.2020 r. 

               8.00   W intencji Bogu wiadomej o nawrócenie

  8.00   + Stanisław Soroczyński

18.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Magdaleny i Daniela z ok. 10 rocz. ślubu oraz o potrzebne łaski dla dzieci: Krzysztofa i Zofii

18.00   + Teresa i Jan Ciuba

18.00   + Katarzyna Gierlicka

Sobota  17.10.2020 r.              

                8.00  + Krystyna Kasprzyk z rodzicami z obu stron

  8.00  + Witold Brzuszkiewicz

  8.00  + Renata Nieznalska

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Małgorzaty Goduli

18.00  + Jan Bielski

NIEDZIELA  18.10.2020 r.                                 

              6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Zofia Faber z ok. ur.

  8.00   + Bronisław Kubica z ok. 100 rocz. ur.

  9.30   + Zenon Walczak w 10 rocz. śmierci

11.00   + Antonina i Edward Wachnik

12.30   W podziękowaniu za dar I Komunii św. z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Wojciecha, rodzeństwa i rodziców

12.30   + Zygfryd Ptasek

15.30    NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

16.00   + Maria Pszczółka w 12 rocz. śmierci z mężem, rodzicami, siostrą Apolonią i jej rodziną




Intencje mszalne 05.10.2020 r.  – 11.10.2020 r.

 

Poniedziałek 05.10.2020 r. 

               8.00  + Janina i Krystian Młynarscy

  8.00  + Teresa Góra

18.00  + Anna Torba

18.00  + Marian Trela

Wtorek 06.10.2020 r.                                   

             8.00  + Stefan Marek

  8.00  + Franciszek Herain z ok. imienin z żoną Danutą

  8.00  + Małgorzata Warchał

  8.00  + Anna Lewandowska

18.00  + Jan Szewczulak w 1 rocz. śmierci

Środa  07.10.2020 r.                  

              8.00  + Mieczysław Tryniecki z ok. urodzin

  8.00  + Michał Robiłko

18.00  W intencji życia

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członkiń Róży Matki Bożej Różańcowej

Czwartek  08.10.2020 r.              

  8.00  + Anna Ankutowicz z rodzicami

  8.00  + Kazimierz Kubica

18.00  + Tadeusz Góra w 24 rocz. śmierci z żoną Anną i wnukiem Dawidem

18.00  + Władysław Kuryś

Piątek  09.10.2020 r.                   

               8.00  + Dagmara Drąg w 6 rocz. śmierci

  8.00  + Stanisław Ziółkowski z ok. urodzin

18.00  + Stanisław Wawrzuta

18.00  + Stanisław Konopka

18.00  + Jakub Fraś

18.00  + Stefania Owczarz

Sobota  10.10.2020 r.              

              8.00  Dz.-błag. w rocz. ślubu Alicji i Andrzeja oraz ur. Grzegorza i Adriana z prośba o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

  8.00  + Stanisław Sadowski

  8.00  + Ryszard Kadela

18.00  + Zofia Dudek w 3 rocz. śmierci

18.00  + Maria i Klemens Fara w rocz. śmierci

NIEDZIELA  11.10.2020 r.                                            

              6.30    ZA  PARAFIAN

              6.30   + Jan Kośniewski

  8.00   + Antoni i Emilia Pawlik

 9.30   W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Alicji i Janusza z ok. 32 rocz. ślubu

11.00   Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Małgorzaty i Bogusława Faruga z okazji 25 rocz. ślubu

12.30   + Janina Wójcik w 14 rocz. śmierci

12.30   + Mirosława /ona/ Gibas   

16.00   + Stanisław Piznal w 1 rocz. śmierci 




Intencje mszalne 28.09.2020 r.  – 04.10.2020 r.

 

Poniedziałek 28.09.2020 r.  

  8.00  + Bogdan Chrobak

  8.00  + Halina Jurczak

18.00  + Tadeusz Idzik w 40 rocz. śmierci

18.00  + Jan Kośniewski

Wtorek 29.09.2020 r.                                    

  8.00  + Michał i Janina Różańscy

  8.00  + Beata Kucia

18.00  + Michał Miś z żonami Anną i Marią oraz synem

Środa  30.09.2020 r.                  

  8.00  + Urszula Prokop

  8.00  + Jan Guzik

18.00  + Antoni Więzik w 1 rocz. śmierci

Czwartek  01.10.2020 r.               I  CZWARTEK  MIESIĄCA

  8.00  Uwielbienie Pana Boga, by uwolnił ludzkość od pandemii oraz za osoby, które w minionym miesiącu podjęły post i modlitwę w tej intencji /SUPLIKACJE/

18.00  + Janina i Leon Dendys oraz ++ z rodziny Majdak  

18.00  + Elżbieta Zapała

Piątek  02.10.2020 r.           I  PIĄTEK  MIESIĄCA

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo

  8.00  + Anna Tomczyk

17.00  + Jan Kubień w 14 rocz. śmierci z rodzicami z obu stron

18.00 ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Stanisława Rogóż, Jan Bielski, Mateusz Wójcicki, Adam Kulec, Joanna Andrukiewicz, Hildegarda Klimczak, Zbigniew Mieszczak, Konrad Pałach, Waleria Rutkowska, Kazimiera Bulowska, Anna Torba, Halina Hura, Józefa Sikora, Józefa Brzykowska, Irena Folwarczna, Arkadiusz Gańczarczyk, Helena Zątek, Tadeusz Pierlak, Roman Zoń, Władysława Kuryś, Zofia Sadora, Ryszard Kadela, Roman Budny, Witold Brzuszkiewicz, Edward Rzeszowski, Edward Kaczor, Bogusław Drewniak, Krystyna Drewniak, Elfryda Gibas, Zbigniew Kasprzykowski, Stanisław Soroczyński,  Renata Nieznalska, Stanisław Ziółkowski, Mirosława Gibas, Urszula Prokop, Jan Kośniewski, Teresa Góra, Lucyna Żelazińska, Anna Lewandowska – Kimla, Małgorzata Warchał,

18.00  W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

19.15  Dz.-bł. w intencji Anny i Wojciecha Skarżyńskich z okazji 10 rocznicy ślubu z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie oraz o potrzebne łaski dla rodziny

Sobota  03.10.2020 r.          I  SOBOTA  MIESIĄCA

     8.00  Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Tadeusz Wolański

18.00  + Franciszek Kubielas

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

NIEDZIELA  04.10.2020 r.                                            

  6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Eryk Miranowicz

  9.30   + Anna Majdak w 1 rocz. śmierci z mężem Janem

 9.30   W intencji ks. Damiana z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie

11.00   W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Św., rodziców, rodzeństwo i chrzestnych

11.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Katarzyny i Piotra Szarek z ok. 23 rocz. ślubu oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny

11.00  + Henryk Zontek w 20 rocz. śmierci z synem Dariuszem w 10 rocz. śmierci i żoną Marią w 5 rocz. śmierci

12.30   + Agnieszka i Wendelin Borowy, Wiesław i Anna

16.00 O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa




Intencje mszalne 21.09.2020 r.  – 27.09.2020 r.

  

Poniedziałek 21.09.2020 r.

              8.00  + Renata Nieznalska

  8.00  + Stanisław Ziółkowski

18.00  + Waleria i Edward Rutkowscy

18.00  + Eugeniusz Damek

 

Wtorek 22.09.2020 r.                                        

          8.00  + Edward Rzeszowski

  8.00  + Roman Budny

18.00  + Jan Górka w 20 rocz. śmierci

 

Środa  23.09.2020 r.                    

        8.00  + Elfryda Gibas

  8.00  + Krystyna Drewniak

18.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Św. i zdrowie dla Jana z okazji 18 rocz. urodzin

 

Czwartek  24.09.2020 r.                

 8.00  + Ludgarda, Eugeniusz Woźnicki, Zofia Markiewicz  

18.00  + Franciszek Miklaszewski w 30 rocz. śmierci  oraz Kazimiera Miklaszewska

18.00  + Stanisław Soroczyński 

 

Piątek  25.09.2020 r.                              

          8.00   + Jadwiga Nowacka z ok. urodzin

18.00   + Karol Brychcy, Czesław Manowski

18.00   + Jadwiga Nowacka z ok. ur.

 

Sobota  26.09.2020 r.                            

       8.00  + Arkadiusz Czauderna w 1 rocz. śmierci

18.00  + Antonina Jurek w 10 rocz. śmierci oraz ++ z rodziny

18.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Józefy Wołyniec z ok. 90 rocz. urodzin

 

NIEDZIELA  27.09.2020 r.                                 

       6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Zofia i Bronisław Szary z synami: Marianem, Bronisławem i Stanisławem

  9.30   + Józef Krzempek w 1 rocz. śmierci

11.00   + Edward i Wiesław

11.00   + Eugeniusz Majdak z rodzicami, Stefania i Antoni Kubala

12.30   W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Gabrieli i Grzegorza z ok. 20 rocz. ślubu

15.30    NIESZPORY

16.00   + Bartosz Moździerz 




Intencje mszalne 14.09.2020 r.  – 20.09.2020 r.

 

 

Poniedziałek 14.09.2020 r.  

             8.00  + Józef Pietrzak

  8.00  + Zbigniew Kasprzykowski

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

18.00  + Mateusz Wójcicki

18.00  + Danuta Herain

 

Wtorek 15.09.2020 r.                                    

               8.00  + Irena Folwarczna

  8.00  + Zofia i Michał Walczak

  8.00  + Stanisław Soroczyński

  8.00  + Roman Zoń

18.00  + Maria Marek z mężem Janem  

 

Środa  16.09.2020 r.                  

  8.00  + Janina i Krystian Młynarscy  

18.00  + Anna Strzemszak  

18.00  + Józef Gawlas z rodzicami

 

Czwartek  17.09.2020 r.            

  8.00  ++ Rodziców: Władysław i Franciszka Kasprzyk

18.00  + Wanda Gradek w 1 rocz. śmierci

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Jana z okazji urodzin oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny

 

Piątek  18.09.2020 r.           

         8.00  + Katarzyna i Józef Witka z synem, rodzeństwem i rodzicami

18.00  W intencji życia

18.00  O łaskę nawrócenia i dary Ducha Świętego dla Jerzego

 

Sobota  19.09.2020 r.            

  8.00  + Anna Nikiel w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Zofia Sadora

18.00  + Maria, Jan, Andrzej Czauderna

18.00  + Edward Binda

 

NIEDZIELA  20.09.2020 r.                                            

            6.30   ZA PARAFIAN

  8.00   + Stanisław Owczarz, Aleksander, Jan, Tatiana Olejnik z synem

  9.30   + Barbara Rogala w 9 rocz. śmierci z rodzicami z obu stron

11.00   ++ Rodzice: Edward i Antonina Wachnik

12.30   W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Olimpii z okazji 45 rocz. ur.

12.30   + ks. Prałat Stanisław Jasek w 1 rocz. śmierci 

15.30   NIESZPORY

16.00   + Marianna i Bronisław Pawluk 




Intencje mszalne 07.09.2020 r.  – 13.09.2020 r.

 

Poniedziałek 07.09.2020 r.  

             8.00  + Krzysztof Rusek w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Zbigniew Kasprzykowski

18.00  + Józef Tomiczek w 4 rocz. śmierci

18.00  + Małgorzata Kolarczyk w 5 rocz. śmierci

 

Wtorek 08.09.2020 r.                                    

               8.00  + Barbara Wardzińska

  8.00  + Arkadiusz Gańczarczyk

  8.00  + Tadeusz Zygmunt

18.00  Dz.-bł. w intencji Renaty i Krzysztofa z okazji 15 rocz. ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i zdrowie na dalsze lata życia

18.00  + Władysława /ona/ Ewretowska w 6 rocz. śmierci 

 

Środa  09.09.2020 r.                  

             8.00  + Tadeusz Sitarz

  8.00  + ks. Alojzy Szulc z rodzicami i rodzeństwem

  8.00  + Zygmunt Kaczor

18.00  + Jan Świętojański w 1 rocz. śmierci

 

Czwartek  10.09.2020 r.            

              8.00  + Katarzyna i Józef Wala w rocz. śmierci

  8.00  + Alicja Wróbel – Kasprzyk

18.00  + Oswald Seweryn w 1 rocz. śmierci

18.00  + Edward Kaczor

 

Piątek  11.09.2020 r.           

             8.00  + Marian Woźniak i rodzice z obu stron  

  8.00  + Władysław Hura w 10 rocz. śmierci

18.00  + Józef Pokrywczyński

18.00  + Andrzej Petryla w 2 rocz. śmierci

18.00  + Helena Zątek

 

Sobota  12.09.2020 r.            

               8.00  + Za Parafian

 8.00  Dz. – bł. w 21 rocz. ślubu Agaty i Tomasza z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny

  8.00  + Zygmunt Markowski

18.00  + Janina Koraczyńska w 1 rocz. śmierci

18.00  Dz. – bł. w intencji Grzegorza z okazji 18 rocznicy urodzin z prośba o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Św. i zdrowie

 

NIEDZIELA  13.09.2020 r.                                            

            6.30   ZA PARAFIAN

  8.00   + Maria i Józef Kruczek z synem Józefem, żoną i wnukiem Henrykiem

  9.30   + Anna i Antoni Ząbek

11.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jakuba i Oliwiera Ryndak z ok. 1 rocz. urodzin oraz o potrzebne łaski dla rodziców Joanny i Adriana

11.00   + Dominik Golda w 4 rocz. śmierci

12.30   O Boże błog., opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Anny i Mariusza Bizoń z ok. 17 rocz. ślubu oraz o potrzebne łaski dla dzieci: Marcina i Grzegorza 

12.30   + Zdzisław Peciak w 6 rocz. śmierci

15.30   NIESZPORY

16.00   O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Zbigniewa z okazji 70 rocz. urodzin

16.00   + Kazimierz Kamiński z żoną Stanisławą w 30 rocz. śmierci 




Intencje mszalne 31.08.2020 r.  – 06.09.2020 r.

 

Poniedziałek 31.08.2020 r.  

  8.00  + ks. Stanisław Piela i siostra Lucylla Piela z rodzicami

  8.00  + Mirosław Marszałek

18.00  + Ewa Marszał

18.00  + Krystyna Kubanek

Wtorek 01.09.2020 r.                                    

  8.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Dyrekcji, nauczycieli, katechetów i uczniów z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego i katechetycznego

  8.00  + Zofia Dus

  8.00  + Joanna Andrukiewicz

  8.00  + Józef Szklarczyk

18.00  W intencji dzieci, nauczycieli i katechetów z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św. w nowym roku szkolnym

Środa  02.09.2020 r.                  

 8.00  O szczęśliwą operację dla Marii i szybki powrót do zdrowia

  8.00  + Stefania, Jan, Bronisław Pudełko

  8.00  + Zdzisław Żywica

18.00  + Stefan z żoną i rodzicami

Czwartek  03.09.2020 r.               I  CZWARTEK  MIESIĄCA

  8.00  + Genowefa Ciebiera

  8.00  + Tadeusz Żegunia

18.00  + Izabela z rodzicami i teściami

18.00  + Eleonora Gradowska

Piątek  04.09.2020 r.           I  PIĄTEK  MIESIĄCA

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

  8.00  + Anna Bialikiewicz

17.00  + Teresa i Józef Gowin

18.00 ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Genowefa Ciebiera, Małgorzata Kopeć, Janina Modrzejewska, Stanisława Rogóż, Jan Bielski, Józef Szklarczyk, Mateusz Wójcicki, Adam Kulec, Krystyna Kubanek, Joanna Andrukiewicz, Hildegarda Klimczak, Zbigniew Mieszczak, Zygmunt Markowski, Aleksander Duraj, Konrad Pałach, Urszula Ferfecka, Ewa Marszał, Waleria Rutkowska, Kazimiera Bulowska, Anna Torba, Halina Hura, Józefa Sikora, Eugeniusz Damek, Józefa Brzykowska, Zygmunt Kaczor, Irena Folwarczna, Roman Janiga, Arkadiusz Gańczarczyk, Helena Zątek, Tadeusz Pierlak, Roman Zoń, Władysława Kuryś, Anna Herda, Zofia Sadora, Ryszard Kadela, Roman Budny, Witold Brzuszkiewicz, Edward Rzeszowski, Edward Kaczor, Bogusław Drewniak, Krystyna Drewniak, Elfryda Gibas, Rozalia Szczotka, Zbigniew Kasprzykowski, Józef Pokrywczyński, Mirosław Marszałek, Renata Nieznalska,

18.00  W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

19.15  + Elżbieta z mężem, rodzicami i córką

Sobota  05.09.2020 r.          I  SOBOTA  MIESIĄCA

  8.00  Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  Dzięk. – błag. w rocz. ślubu Marty i Pawła oraz Moniki i Grzegorza z prośbą o Boże błog. i zdrowie

13.00   W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Św., ich rodziców, rodzeństwo i chrzestnych

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

NIEDZIELA  06.09.2020 r.                                            

    6.30   + Bożena Kutny w 32 rocz. śmierci

  8.00   + Piotr i Genowefa Rosicka

  8.00   + Adam Kulec

 9.30   O Boże błogosławieństwo i łaski potrzebne w życiu małżeńskim dla Małgorzaty i Sławomira Gołąbek z okazji 20 rocznicy ślubu  

11.00   W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Bożeny i Grzegorza z okazji 10 rocz. ślubu i syna Dawida w 2 rocz. urodzin /Roczek: JAKUB MIKLER/

11.00   Dzięk.-błag. w 60 rocz. ślubu Zdzisławy i Adama Sajdak z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

12.30   + Rozalia Kłaptocz  /Roczek: FILIP MAJEWSKI/

16.00   O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa




Intencje mszalne 24.08.2020 r.  – 30.08.2020 r.

 

Poniedziałek 24.08.2020 r.    

             

                8.00  + Krystyna Drewniak

  8.00  + Elfryda Gibas

18.00  + Zygmunt Mieszczak w 1 rocz. śmierci

18.00  + Roman Janiga

 

Wtorek 25.08.2020 r.                                   

      

               8.00  O powrót do zdrowia dla Alfreda Urbana

  8.00  + Rozalia Szczotka

  8.00  + Halina i Stanisław Hura

18.00  + Jan Marek z żoną Marią

 

Środa  26.08.2020 r.                  

   

  8.00  + Eryk Miranowicz

  8.00  + Józefa /ona/ Sikora

18.00  + Waleria Dyduch

 

Czwartek  27.08.2020 r.              

 

  8.00  O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Wiktorii Zoń z ok. 18 rocz. ur.

 8.00  + Marian Kwiatkowski, Czesława Doroszkiewicz w 5 rocz. śmierci

18.00  W intencji Marii Kurzak o siły w chorobie i powrót do zdrowia

18.00  + Wanda Różańska

 

Piątek  28.08.2020 r.                   

                  

  8.00  + Dagmara Drąg w 13 rocz. śmierci

  8.00  + Eugeniusz Damek

18.00   Dziękczynna w intencji Eweliny i Marcina z ok. 10 rocz. ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i zdrowie na dalsze lata życia

18.00   + Maria, Wojciech, Andrzej, Czesław Białek, Janina Hutyra

 

Sobota  29.08.2020 r.      

  

  8.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Mariana Nowak

  8.00   + Józefa /ona/ Brzykowska

  8.00   + Jolanta Słonka – Markiewicz

18.00   + Marianna, Wilhelm Gellner, Szczepan Wrona

18.00   + Jan Bielski

 

NIEDZIELA  30.08.2020 r.                                            

        

                6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00  + Barbara Hańderek w 20 rocz. śmierci

 9.30  Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Heleny i Jana z ok. 45 rocz. ślubu

  9.30  + Anna Torba

11.00  + Genowefa i Piotr Rosicki

12.30  +  W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Św., ich rodziców, rodzeństwo i chrzestnych

15.30    NIESZPORY

16.00  + Helena i Bronisław Walasik z córką Józefą i zięciami Stanisławem i Antonim 

19.00  + Jan Sachajko z ok. imienin 




Intencje mszalne 17.08.2020 r.  – 23.08.2020 r.

 

Poniedziałek 17.08.26020 r.    

             

                8.00  + Edward Rzeszowski

  8.00  + Edward Kaczor

18.00  + Sławomir Lewek w 1 rocz. śmierci

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Świętego Patrona oraz zdrowie dla Jacka

 

Wtorek 18.08.2020 r.                                   

      

               8.00  + Edyta i Zbigniew Polak

  8.00  + Bogusław Drewniak

  8.00  + Maria Januszewska

18.00  O Boże błogosł., potrzebne łaski i zdrowie dla Barbary i Grzegorza z ok. 25 rocz. ślubu

 

Środa  19.08.2020 r.                  

   

  8.00  + Irena Łukaszewska

  8.00  + Zbigniew Mieszczak

  8.00  + Aleksander Duraj

18.00  + Anna Klimczak w 1 rocz. śmierci

 

Czwartek  20.08.2020 r.              

 

               8.00 Dziękczynna do Miłosierdzia Bożego w podziękiękowaniu za dar dobrych ludzi z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Lucyny i Mieczysława Feret

  8.00  + Hildegarda Klimczak

  8.00  + Konrad Pałach

18.00  + Waleria i Edward Rutkowscy

 

Piątek  21.08.2020 r.                   

                  

  8.00  + Witold Brzuszkiewicz

  8.00  + Józef Kiełbasa

18.00   W intencji życia

18.00   Dziękczynna za otrzymane łaski i dary z prośbą o łaskę zdrowia, Bożą opiekę i dary Ducha Świętego dla Teresy

 

Sobota  22.08.2020 r.      

  

  8.00   + Florian Pawlak w 1 rocz. śmierci, żona Izabela

  8.00   + Alicja Nosiek

  8.00   + Waleria Rutkowska

18.00   + Bartłomiej Mierzyński w 7 rocz. śmierci

 

NIEDZIELA  23.08.2020 r.                                            

        

                6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00  + Franciszek z synem Januszem

  8.00  + Urszula Ferfecka

  9.30  + Irena i Franciszek Gibas z rodzicami

11.00  ++ Rodzice: Edward i Antonina Wachnik

11.00  + Kazimiera Bulowska

15.30    NIESZPORY

16.00   + Teresa i Franciszek Lachowscy

19.00   + Zbigniew Kasperczyk z ok. urodzin 




Intencje mszalne 10.08.2020 r.  – 16.08.2020 r.

 

Poniedziałek 10.08.26020 r.    

             

                8.00  + Jan Motyczyński

  8.00  + Roman Budny

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

18.00  + Jan Stefaniak w 1 rocz. śmierci

 

Wtorek 11.08.2020 r.                                   

      

               8.00  + Mieczysław Nowak w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Jadwiga w 1 rocz. śmierci

18.00  + Elżbieta Gunia

 

Środa  12.08.2020 r.                  

   

  8.00  + Maciej Zbroński w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Zofia Sadora

18.00  + Stanisława /ona/ Duraj

 

Czwartek  13.08.2020 r.              

 

 8.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Małgorzaty i Marcina z okazji 13 rocz. ślubu

18.00  + Genowefa Kocoń z okazji urodzin

 

Piątek  14.08.2020 r.                   

                  

  8.00   + Marian Woźniak

14.00   Ślub: E. MYTNIK – D. PALECZNY

18.00   W intencji Panu Bogu wiadomej za Barbarę i Mirosława Grudzień

18.00   + Stanisław Małysiak w rocz. śmierci

 

Sobota  15.08.2020 r.        WNIEBOWZIĘCIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY      

  

                 6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00   + Helena Manus w 20 rocz. śmierci oraz Bazyli Manus w 40 rocz. śmierci

  8.00  + Oktawian Fedak

  9.30   + Edward Żoczek

11.00  W intencji żyjących i zmarłych członkiń Róży Różańcowej Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej

13.00    Ślub : K. MOCHA - A. ABRAMCZYK

16.00   + Teresa Wantoła

19.00   + Maciej Kisiel w 14 rocz. śmierci

 

NIEDZIELA  16.08.2020 r.                                            

        

                6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00   + Joletta z rodzicami i siostrą

  9.30   W podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Ewy i Szymona z ok. 10 rocz. ślubu oraz o Boże błogosławieństwo dla dzieci

11.00  W podziękowaniu za dar powołania w 25 rocznicę ślubów zakonnych siostry Dobrosławy

11.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Doroty i Wacława z okazji 15 rocz. ślubu

15.30    NIESZPORY

16.00   + Leszek Kuśnierz w 10 rocz. śmierci

19.00   + Janina i Wiesław, Marzena Wypych 




Intencje mszalne 03.08.2020 r.  – 09.08.2020 r.
 

Poniedziałek 03.08.26020 r.    

             

                8.00  +  Urszula Twarowska

18.00  + Ryszard Gutkowsi w 2 rocz. śmierci i Janina Mika

18.00  + Tadeusz Wolański

 

Wtorek 04.08.2020 r.                                   

    

                 8.00  + Sabina Kubieniec w 3 rocz. śmierci

18.00  + Urszula Pysz w 1 rocz. śmierci

 

Środa  05.08.2020 r.                  

             

  8.00  + Roman Zoń

18.00  + Zdzisław Wójcik w 1 rocz. śmierci

 

Czwartek  06.08.2020 r.              

     

               8.00  + Anna Herda

18.00  + Alfred Byra

 

Piątek  07.08.2020 r.                   

                

 8.00   W intencji Ofiarodawców naszej Parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo

  8.00   + Paweł Gawlas

18.00   ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Genowefa Ciebiera, Stanisław Konopka, Małgorzata Kopeć, Tadeusz Sudoł, Janina Modrzejewska, Stanisława Rogóż, Elżbieta Zapała, Mirosława Gibas, Anna Kruczek, Anna Tomczyk, Jan Bielski, Oktawian Fedak, Józef Szklarczyk, Zdzisław Żywica, Tadeusz Żegunia, Anna Bialikiewicz, Mateusz Wójcicki, Adam Kulec, Krystyna Kubanek, Joanna Andrukiewicz, Maria Januszewska, Hildegarda Klimczak, Bernard Jedynak, Zbigniew Mieszczak, Zygmunt Markowski, Aleksander Duraj, Konrad Pałach, Urszula Ferfecka, Józef Kiełbasa, Ewa Marszał, Waleria Rutkowska, Kazimiera Bulowska, Anna Torba, Halina Hura, Józefa Sikora, Eugeniusz Damek, Józefa Brzykowska, Marian Kossut, Irena Łukaszewska, Zygmunt Kaczor, Irena Folwarczna, Roman Janiga, Arkadiusz Gańczarczyk, Tadeusz Zygmunt, Helena Zątek, Tadeusz Pierlak, Roman Zoń, Władysława Kuryś, Anna Herda, Zofia Sadora, Urszula Twarowska, Ryszard Kadela,

18.00   W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

 

Sobota  08.08.2020 r.                       

  

      8.00   Dziękczynno-błagalna z ok. urodzin Zofii, Pawła i Wincentego

  8.00   + Alicja Bartnik w 1 rocz. śmierci

18.00   + Władysław Dziedzic w 16 rocz. śmierci

 

NIEDZIELA  09.08.2020 r.                                 

        

                6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00   + Zbigniew Faruga w 2 rocz. śmierci

  9.30   + Marian Prochot w 13 rocz. śmierci

11.00   O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Agnieszki i Bartłomieja z ok. 19 rocz. ślubu i potrzebne łaski dla dzieci: Kasi i Emilii

15.30    NIESZPORY

16.00   + Ryszard Kadela

19.00   + Sebastian Barut w 2 rocz. śmierci 




Intencje mszalne 27.07.2020 r.  – 02.08.2020 r.

 

Poniedziałek 27.07.26020 r.    

             

                8.00  + Eryk Miranowicz

  8.00  + Danuta Herain

18.00  + Krzysztof Rogala z ok. imienin

18.00  + Jolanta i Marian Midor

 

Wtorek 28.07.2020 r.                           

           

 8.00  O łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Krystyny

  8.00  + Jadwiga Umińska w 1 rocz. śmierci

18.00  + Stanisław Majkut w 10 rocz. śmierci i ++ z rodziny

 

Środa  29.07.2020 r.                  

       

  8.00  + Piotr Pawlak z ok. urodzin  

18.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Romany z ok. urodzin 

 

Czwartek  30.07.2020 r.              

     

               8.00  + Bożena Chrobak w 1 rocz. śmierci z + siostrą Dionizą Konicką-Barlocco

18.00  + Józef Górny w 13 rocz. śmierci

 

Piątek  31.07.2020 r.                   

  8.00   + Franciszek Gibas w 1 rocz. śmierci

  8.00   + Władysława /ona/ Kuryś

18.00   + Antoni Grzyb w 1 rocz. śmierci

 

Sobota  01.08.2020 r.                 

  

  8.00   Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

13.00   W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Św.

13.00   + Damian Kołodziej

16.00   Msza św. z udzieleniem sakramentu chrztu św.

18.00   ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

 

NIEDZIELA  02.08.2020 r.                   

        

                6.30   ZA  PARAFIAN

 8.00   + Józef Ankutowicz z rodzicami i rodzeństwem

  9.30   + Piotr Paprzycki z ok. urodzin

11.00   + Stefan Pietras w 14 rocz. śmierci, ++ żona Weronka /Roczek: TYMON MAJOCHA, ROZALIA SKÓRA/

15.30    NIESZPORY

16.00   O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa

19.00   + Jan Stefko w 1 rocz. śmierci 



Intencje mszalne 20.07.2020 r.  – 26.07.2020 r.

 

 

Poniedziałek 20.07.26020 r.    

 

                8.00  + Leszek Jancia w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Arkadiusz Gańczarczyk

18.00  + Bernadetta Jancia z synem Markiem i mężem

 

Wtorek 21.07.2020 r.                         

           

  

              8.00  + Marcin Kaim w 14 rocz. śmierci

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Świętego Patrona i zdrowie dla Krzysztofa z okazji imienin

 

Środa  22.07.2020 r.                  

             

 8.00  ++ Rodziców: Bronisław, Aniela Hura, Tekla Wesołowska, Antoni i Rozalia Tryka 

  8.00  + Irena Folwarczna

18.00  + Genowefa Ramęda z okazji urodzin

 

Czwartek  23.07.2020 r.              

     

               8.00   + Józefa /ona/ Kurzyniec

18.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Świętej Patronki i zdrowie dla Anny z okazji imienin

 

Piątek  24.07.2020 r.                   

                

 8.00   O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie z okazji urodzin dla Ewy i całej rodziny

  8.00   + Helena Zątek

18.00   + Anna Mrowiec w 1 rocz. śmierci  

 

Sobota  25.07.2020 r.              

               

  

         8.00  + Zbigniew Mykietyn w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Tadeusz Pierlak    

18.00  + Andrzej Ratyński w 17 rocz. śmierci

 

NIEDZIELA  26.07.2020 r.                                          

        

                    6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Anny Zięba

  9.30   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jerzego Prill z okazji 90 rocz. urodzin

11.00  + Tadeusz Indyka z rodzicami i rodzeństwem

15.30    NIESZPORY

16.00   + Anna i Edward Janikowscy

19.00   + Helena Pszczółka




Intencje mszalne 13.07.2020 r.  – 19.07.2020 r.

 

 

Poniedziałek 13.07.26020 r.          

 

                8.00  + Maria i Stanisław Matuśniak oraz Wiktoria i Jan Wolny z rodziną

  8.00  + Irena Łukaszewska

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Haliny

 

Wtorek 14.07.2020 r.                                           

  

              8.00  + Alina Pawełek

18.00  + Helena Pszczółka

 

Środa  15.07.2020 r.                  

             

                  8.00  + Henryk Matusiak

18.00  + Mieczysław Armatys w 1 rocz. śmierci

 

Czwartek  16.07.2020 r.              

     

               8.00   + Izabela z rodzicami

  8.00   + Marian z żoną, rodzicami i bratem

18.00   W podziękowaniu za Boże prowadzenie z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Piotra w 70 rocznicę sakramentu chrztu św.

 

Piątek  17.07.2020 r.                  

                

 8.00   Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Iwony i Krzysztofa z okazji 20 rocznicy ślubu

  8.00   + Zygmunt Kaczor

18.00   W intencji życia  

 

Sobota  18.07.2020 r.                      

  

               8.00  + Krystyna Kubanek z ok. urodzin

  8.00  Dziękczynno – błagalna w 95 rocz. urodzin Albiny i 10 rocz. urodzin Franciszka z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie     

18.00  + Izabela Pawlak z mężem Florianem

 

NIEDZIELA  19.07.2020 r.                        

    

             6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00   + Elżbieta Stańczak i Anna Urbanke

 9.30   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i zdrowie dla Macieja z okazji urodzin

11.00  ++ Rodzice: Edward i Antonina Wachnik /Roczek: Mia Jadwiga Abramczyk/

15.30    NIESZPORY

16.00   + Bogumiła Warpachowska w 1 rocz. śmierci

19.00   + Władysława /ona/, Kazimierz, Czesław Zoń



Intencje mszalne 06.07.2020 r.  – 12.07.2020 r.

 

Poniedziałek 06.07.26020 r.  

             

              8.00  + Stefania Sikora w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Elżbieta Zapała

18.00  Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Aleksandry z okazji 40 rocz. urodzin

18.00  + Anna Kruczek

Wtorek 07.07.2020 r.                                      

     

                8.00  + Bronisław Kowalczyk i ++ z rodziny

  8.00  + Janina Modrzejewska

  8.00  + Mirosława /ona/ Gibas

18.00  + Aleksander Pawlaczek w 20 rocz. śmierci

Środa  08.07.2020 r.                  

   

                8.00  + Elżbieta z mężem, rodzicami i córką

  8.00  + Urszula Mynarska

18.00  + Tadeusz Baron w 1 rocz. śmierci

Czwartek  09.07.2020 r.              

 

                  8.00   O szybki powrót żony do domu

  8.00   + Małgorzata Stanek z ok. urodzin

18.00   + Urszula Ferfecka z ok. urodzin

Piątek  10.07.2020 r.                   

          

              8.00   + Władysław Poprawa z żoną Marią, córką i zięciem

  8.00   + Joanna Andrukiewicz

18.00   + Mieczysław Mrozek z ok. urodzin

18.00   + Józef Kiełbasa

Sobota  11.07.2020 r.              

               

                8.00  + Stefania Smal

  8.00  + Anna Tomczyk

  8.00  + Zygmunt Markowski

18.00  + Gotfryda /ona/ Zuziak

NIEDZIELA  12.07.2020 r.                                        

              6.30   O Boże błog., opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Karola i Jakuba z okazji urodzin

  8.00   ++ rodziców Gruszków i teściów Duców

  8.00   + Zofia Dus

  9.30   + Stanisław Romański z dziećmi, rodzice z obu stron oraz ++ rodzeństwo

11.00   SUMA ODPUSTOWA   -   ZA  PARAFIAN

11.00   W intencji Fundatorów tryptyku Bożego Miłosierdzia z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej i zdrowie

11.00   + Adam Kulec

16.00   Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Małgorzaty i Artura Piechy z okazji urodzin
19.00   + Janina i Jan Witos, Tomasz Domański



Intencje mszalne 29.06.2020 r.  – 05.07.2020 r.

 

Poniedziałek 29.06.2020 r.  

 

             8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Marii i Pawła Zięba z rodziną

  8.00  + Wanda Różańska

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Św. Patrona i zdrowie dla Piotra Molla z ok. imienin

18.00  + Marian Kossut

Wtorek 30.06.2020 r.                                    

 

             8.00  Za dusze w czyśćcu cierpiące

  8.00  + Józefa Brzykowska

  8.00  + Eugeniusz Damek

18.00  + Maria Pawlik w 10 rocz. śmierci z mężem, rodzicami i rodzeństwem  

Środa  01.07.2020 r.                  

     

            8.00  Dziękczynno - błagalna w intencji Marii z okazji urodzin

  8.00  + Hildegarda Klimczak

18.00  + Stanisław Błachut

Czwartek  02.07.2020 r.               I  CZWARTEK  MIESIĄCA

  

               8.00  + Tadeusz Zdyb

  8.00  + Danuta Herain

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Marii Rechlewicz

Piątek  03.07.2020 r.           I  PIĄTEK  MIESIĄCA

 

     8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo

  8.00  + Anna Halama

18.00 ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Genowefa Ciebiera, Janina Koraczyńska, Stanisław Konopka, Małgorzata Kopeć, Edward Gryczka, Tadeusz Sudoł, Janina Pieronkiewicz, Janina Modrzejewska, Stanisława Rogóż, Elżbieta Zapała, Jan Guzik, Beata Kucia, Mirosława Gibas, Anna Kruczek, Anna Tomczyk, Jan Bielski, Oktawian Fedak, Józef Szklarczyk, Zdzisław Żywica, Tadeusz Żegunia, Anna Bialikiewicz, Mateusz Wójcicki, Adam Kulec, Krystyna Kubanek, Joanna Andrukiewicz, Maria Januszewska, Hildegarda Klimczak, Bernard Jedynak, Zbigniew Mieszczak, Zygmunt Markowski, Aleksander Duraj, Zbigniew Latacz, Konrad Pałach, Urszula Ferfecka, Józef Kiełbasa, Ewa Marszał, Waleria Rutkowska, Alicja Wróbel – Kasprzyk, Kazimiera Bulowska, Anna Torba, Halina Hura, Józefa Sikora, Ryszarda Kubala, Eugeniusz Damek, Józefa Brzykowska, Marian Kossut,

18.00  W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

Sobota  04.07.2020 r.          I  SOBOTA  MIESIĄCA

 8.00  Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Edward Binda

14.00   Ślub: M. Zybek – K. Pławecki  

18.00  + Halina Bandoła – Cholewa

18.00  + Jadwiga Nowacka

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

NIEDZIELA  05.07.2020 r.                                 

   

             6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Karol, Waleria, Józef i Czesław

  9.30   + Stanisław Szulc w 24 rocz. śmierci

  9.30   W intencji ks. Tomasz z okazji imienin z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i zdrowie

11.00   + Alfred Byra /Roczek: Klara Dominika Ochman/

16.00   O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa

19.00   + Kazimierz Strzelecki w 12 rocz. św., ++ rodzice, teściowie i brat Mieczysław 




Intencje mszalne 22.06.2020 r.  – 28.06.2020 r.

 

Poniedziałek 22.06.26020 r.     

           8.00  + Józef Tomiczek

 8.00  + Józefa Sikora

18.00  Dz-błag. w 45 rocz. ślubu Barbary i Zbigniewa Jeleń z prośbą o Boże błog. i zdrowie

18.00  + Andrzej Kobryś w 3 rocz. śmierci

Wtorek 23.06.2020 r.                                        

             8.00  + Wanda z rodzicami i bratem   

  8.00  + Ryszarda /ona/ Kubala

  8.00  + Janina Pieronkiewicz

18.00  + Ewa Luci w rocz. śmierci

18.00  + Ryszard Wielgosz /w dniu ojca/

Środa  24.06.2020 r.                   

              8.00  + Władysław z rodzicami z obu stron

  8.00  + Marek Kroczek

16.30  W 20 rocz. ślubu Lidii i Krzysztofa w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

18.00  + Anna, Jan i Eugeniusz Popielewicz

18.00  + Katarzyna Gierlicka

Czwartek  25.06.2020 r.                

  8.00   + Waleria i Michał Czechowski z rodzicami i rodzeństwem

  8.00   + Paweł Gawlas z okazji urodzin

  8.00   + Jarosław Matera

18.00   + Stefan Słapa w 15 rocz. śmierci

18.00   + Halina i Stanisław Hura 

Piątek  26.06.2020 r.                     

 8.00   Dziękczynna z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Barbary i Władysława Trynda z okazji rocznicy ślubu

  8.00   + Jan Guzik

18.00   + Eryk Miranowicz

18.00   + Halina Jurczak

18.00   + Beata Kucia

Sobota  27.06.2020 r.                 

  8.00  + Władysław, Janina i Leszek Kuśnierz, Władysław Poprawa

  8.00  + Władysław Hura z ok. imienin

  8.00  + Zdzisław Żywica

18.00  + Maria Kolasińska – Twardak

18.00  + Oktawian Fedak

NIEDZIELA  28.06.2020 r.                                             

                          6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Czesława i Tadeusz Jóskow z synami i wnuczką oraz ++ z rodziny Niemczyk

  8.00   + Karolina i Stanisław Komędera w rocz. śmierci

  9.30   + Tadeusz Kuś

11.00   O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Piotra Wicher

12.30  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie w 2 rocz. ślubu Pauliny i Michała oraz 46 rocz. ślubu Wandy i Tadeusza

12.30    O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla ks. Władysława Droździka z okazji imienin

16.00   + Halina Grodzicka /łączniczka Powstania Warszawskiego/ z okazji imienin



Intencje mszalne 15.06.2020 r.  – 21.06.2020 r.

 

Poniedziałek 15.06.26020 r.            

  8.00   + Bernard Jedynak

  8.00   + Piotr Pawlak

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jolanty Lejawka

18.00  + Zbigniew Kasperczyk

 

Wtorek 16.06.2020 r.                                     

              8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Mirosława i jego rodziny

  8.00  + Zbigniew Mieszczak

  8.00  + Maria Januszewska

  8.00  + Henryk Matusiak

18.00  + Bolesław Jakubiec w 10 rocz. śmierci

 

Środa  17.06.2020 r.                  

           8.00  + Tadeusz Żegunia z okazji urodzin  

  8.00  + Eleonora Gradowska

18.00  + Wendelin Torba w 1 rocz. śmierci

18.00  + Zofia Dus

 

Czwartek  18.06.2020 r.              

             8.00   + Stanisław Jeleń

  8.00   + Anna Bialikiewicz

  8.00   + Jan Bielski

18.00    O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Elżbiety Peciak

18.00    O Boże błog., opiekę MB i zdrowie dla Oksany i Romana na nowej drodze życia

 

Piątek  19.06.2020 r.                   

               8.00   + Jacek Konikiewicz

  8.00   + Józef Szklarczyk

18.00   W intencji życia

18.00   + Danuta Jędrzycka, Antonina i Teodor Cholawka, Bernarda /ona/ i Józef Stachowiak

18.00   + Anna Torba

 

Sobota  20.06.2020 r.              

                8.00  + Anna Staniec w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Piotr Mędrzak z ok. urodzin

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Alicji Janc

18.00  O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Małgorzaty i Andrzeja Szałaj z ok. 27 rocz. ślubu

 

NIEDZIELA  21.06.2020 r.                            

              6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   O Boże błog. potrzebne łaski i zdrowie dla Anny i Dominika Zoń z ok. 5 rocz. ślubu

  9.30   + Jan i Anna Majdak

  9.30   + Kazimiera Bulowska

11.00   ++ Rodzice: Edward i Antonina Wachnik

12.30   + Jan i Waleria Bryja

16.00   W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Alicji i Bronisława z okazji 50 rocznicy ślubu

16.00   + Grażyna Drewniak w 1 rocz. śmierci

 



Intencje mszalne 8.06.2020 r.  – 14.06.2020 r.

 

Poniedziałek 8.06.26020 r.  

 

           8.00  + Anna Tyczyńska

 8.00  + Edward Gryczka

18.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla rodziny Kołodziej

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

Wtorek 9.06.2020 r.                                   

    

             8.00  + Bronisław Olejak

  8.00  + Jolanta Słonka – Markiewicz

  8.00  + Alicja Nasiek

  8.00  + Ewa Marszał

18.00  + Zbigniew Bech w 3 rocz. śmierci

Środa  10.06.2020 r.                  

   

              8.00  + Aleksander Duraj

  8.00  + Waleria Rutkowska

18.00  + Mirosław Ceglik w 2 rocz. śmierci z rodzicami i siostrą Dorotą

18.00  + Alicja Wróbel – Kasprzyk     

Czwartek  11.06.2020 r.      BOŻE   CIAŁO            

 

             6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Agnieszka, Augustyn, Józef Pawlik

  9.30   ++ Rodzice: Irena i Jan

  9.30   + Jan Drużbacki

11.00   Dzięk-błagalna z okazji urodzin Henryka oraz w rocznicę ślubu Henryka i Anny

12.30   + Irena Kubica – Walczak w 2 rocz. śmierci

16.00  O Boże błogosł. i opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Anny, Marii, Alicji i Michała Kisiel

Piątek  12.06.2020 r.                   

 

               8.00   Za dusze w czyśćcu cierpiące i o ich wstawiennictwo w trudnej sytuacji

  8.00   + Wiesław Zakrzewski

  8.00   + Bogdan Chrobak

18.00   + Elżbieta Gunia w 13 rocz. śmierci

18.00   Do Miłosierdzia Bożego w podziękowaniu za dar macierzyństwa 6-ga dzieci z prośbą o zdrowie, Boże prowadzenie, łaski i dary Ducha Św.

Sobota  13.06.2020 r.              

  

                8.00  + Janusz Całka w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Stanisław Hura

  8.00  + Barbara Kiecza

18.00  + Aleksander Pryszcz

NIEDZIELA  14.06.2020 r.                                            

 

              6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosław. dla rodziny Faber

  9.30   + Bronisław Klaczek w 7 rocz. śmierci

  9.30   + Czesława /ona/ Jagiełło

11.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla ks. Marka z ok. imienin 

12.30   O Boże bł. potrzebne łaski i zdrowie dla Karoliny i Szymona Zontek z ok. 1 rocz. ślubu

16.00   + Joanna Janas w 1 rocz. śmierci

16.00   + Stanisław Konopka 





Intencje mszalne 01.06.2020 r.  – 07.06.2020 r.

Poniedziałek 01.06.2020 r.  

  8.00  + Fryderyka i Wiktor Krupiński

  8.00  + Józef Kiełbasa

18.00  W intencji członków Akcji Katolickiej

18.00  O dary Ducha Św., Bożą pomoc, opiekę Matki Bożej dla Moniki na czas egzaminów maturalnych

Wtorek 02.06.2020 r.                                    

  8.00  + Zbigniew Popadiuch

  8.00  + Andrzej Kliś z rodzicami

  8.00  + Urszula Ferfecka

  8.00  + Halina Michalska

18.00  + Danuta Misik w 1 rocz. śmierci

Środa  03.06.2020 r.                  

  8.00  O uzdrowienie z duchowych zranień i umocnienie Bożą łaską w trudnościach dla pewnej osoby

  8.00  + Zygmunt Markowski w 30 dniu po śmierci

18.00  + Renata Stańco w 1 rocz. śmierci

18.00  + Krystyna Kubanek

Czwartek  04.06.2020 r.               I  CZWARTEK  MIESIĄCA

  8.00  Dziękczynno – błagalna w intencji Lucyny i Mieczysława Feret

  8.00  + Genowefa Ramęda

  8.00  + Eugeniusz Pocik

18.00  Dz.-błag. z okazji 40 rocz. ur. Mieczysława z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Św.

18.00  + Stanisław Szczechowicz  

Piątek  05.06.2020 r.           I  PIĄTEK  MIESIĄCA

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo

17.00  + Waleria Machniewska w 1 rocz. śmierci

18.00  ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Renata Stańco, Waleria Machniewska, Wendelin Torba, Joanna Janas, Genowefa Ciebiera, Krzysztof Rusek, Janina Koraczyńska, Stanisław Konopka, Małgorzata Kopeć, Herman Kołek, Stefania Kuczmierczyk, Edward Binda, Krystyna Konopka, Zofia Stypka, Barbara Kiecza, Edward Gryczka, Tadeusz Sudoł, Czesława Jagiełło, Zdzisław Trojan, Franciszek Majdak, Janina Pieronkiewicz, Janina Modrzejewska, Stanisława Rogóż, Halina Jurczak, Elżbieta Zapała, Jan Guzik, Beata Kucia, Mirosława Gibas, Anna Kruczek, Anna Tomczyk, Jan Bielski, Oktawian Fedak, Józef Szklarczyk, Zdzisław Żywica, Tadeusz Żegunia, Anna Bialikiewicz, Mateusz Wójcicki, Adam Kulec, Krystyna Kubanek, Tadeusz Wolański, Joanna Andrukiewicz, Zofia Dus, Maria Januszewska, Hildegarda Klimczak, Bernard Jedynak, Zbigniew Mieszczak, Zygmunt Markowski, Piotr Mędrzak, Henryk Zontek, Aleksander Duraj, Zbigniew Latacz, Konrad Pałach, Urszula Ferfecka, Józef Kiełbasa, Jolanta Słonka-Markiewicz, Halina Michalska, Alicja Nosiek, Alicja Wróbel-Kasprzyk, Ewa Marszał, 

18.00  W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

19.15  + Alojzy Błahut z rodzicami i braćmi

Sobota  06.06.2020 r.          I  SOBOTA  MIESIĄCA

     8.00  Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Konrad Pałach

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

19.00   W 70 rocz. ur. Stanisławy Kutny z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

NIEDZIELA  07.06.2020 r.                                            

    6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Tatiana, Jan Olejnik z synem Stanisławem Owczarz i Aleksandrem

  9.30   Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Zofii Kos z ok. 80 rocz. urodzin

11.00   O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Anety i Wojciecha oraz Hani

12.30   W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Stanisławy i Jana Hojny z ok. 50 rocz. ślubu

16.00   O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa

17.00   + Franciszek Piecha w 5 rocz. śmierci

18.00   W 15 rocz. święceń kapłańskich ks. Tomasza Wojtyły w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo i światło Ducha Św. 



Intencje mszalne 25.05.2020 r.  – 31.05.2020 r.

 

Poniedziałek 25.05.2020 r.  

  8.00  + Wanda Różańska

  8.00  + Ludomir Żarczyński, Adolf i Józefa Sadulscy

18.00  + Anna Góra w 1 rocz. śmierci

18.00  + Piotr Mędrzak

Wtorek 26.05.2020 r.                                   

     8.00  Za dusze w czyśćcu cierpiące

  8.00  + Janina Kuśnierz z mężem Władysławem i synem Leszkiem

  8.00  + Konrad Pałach

18.00  + Władysława i Stanisław Feret

18.00  Dzięk.–błag. z okazji dnia Matki w intencji Czesławy Pluta oraz + Władysława Wielgosz

Środa  27.05.2020 r.                  

    8.00  + Maria Wilk   

  8.00  + Elżbieta Zapał

18.00  + Genowefa Kocoń

18.00  + Bogusław Klimczyk w 1 rocz. śmierci               

Czwartek  28.05.2020 r.              

  8.00  + Józefa Mrowiec w rocz. śmierci

  8.00  + Danuta Herain

18.00  + Józefa Pociecha z rodzicami i rodzeństwem

18.00  + Stefania Smal

Piątek  29.05.2020 r.               

  8.00  + Sławomir Lewek w rocz. ur.

  8.00  + Tadeusz Krukowski w 100 rocz. ur.

  8.00  + Marek Kroczek

18.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Joanny z ok. urodzin i imienin oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny

18.00  + Jan Bialikiewicz w 1 rocz. śmierci

Sobota  30.05.2020 r.              

  8.00  + Władysław Hajto z rodzicami

  8.00  + Tadeusz Wolański

18.00  W intencji Joanny z mężem z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

19.00  + Hildegarda Klimczak

NIEDZIELA  31.05.2020 r.                                            

    6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, światło Ducha Św. i zdrowie dla Filipa z ok. 18 rocz. ur.

  9.30   + Henryk Janas

11.00   + Alfred Byra

12.30   + Franciszek Jazowy w 1 rocz. śmierci

16.00   + Janina Mika i Ryszard Gutkowski w 2 rocz. śmierci

17.00   + Adam Kulec

18.00   + Zofia i Bronisław Górny 




Intencje mszalne 18.05.2020 r.  – 24.05.2020 r.

 

Poniedziałek 18.05.2020 r.  

  8.00  Dziękczynna za życie i Pontyfikat Św. Jana Pawła II z okazji 100 rocz. urodzin

  8.00  + Zbigniew Popadiuch

18.00  + Anna i Krzysztof Makuch oraz ++ z rodziny Paluszek

18.00  + Edyta Royda z okazji urodzin

Wtorek 19.05.2020 r.                                   

     8.00  + Marek Gaweł z okazji urodzin

  8.00  + Anna Tyczyńska oraz ++ z rodziny

  8.00  + Anna Kruczek

18.00  + Eugenia Sitarz

Środa  20.05.2020 r.                  

    8.00  + Maria Buda w 8 rocz. śmierci

  8.00  + Joanna Andrukiewicz

18.00  O potrzebne łaski dla księży z naszej Parafii

18.00  + Łukasz Donocik w rocz. śmierci             

Czwartek  21.05.2020 r.              

  8.00  + Eryk Miranowicz

  8.00  + Władysław Solski w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Aleksander Duraj

18.00  + Józef Siemiątkowski w 7 rocz. śmierci z rodzicami i teściami

18.00  + Urszula Mynarska

Piątek  22.05.2020 r.               

  8.00  + Władysława i Władysław Jarosińscy

  8.00  + Zbigniew Latacz

  8.00  + Władysław Caputa

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jana Muchy z ok. 70 rocz. ur.

18.00  + Stanisław Pociecha z rodzicami i rodzeństwem

Sobota  23.05.2020 r.              

   8.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Antoniny z ok. 90 rocz. ur.

   8.00  Dziękczynno-błagalna w intencji Antoniny w rocz. urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

18.00  + Józef Kos z rodzicami

19.00  + Mirosława /ona/ Gibas

NIEDZIELA  24.05.2020 r.                                            

    6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Św. dla Mateusza z ok. 18 rocz. urodzin

  9.30   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Grzegorza z ok. urodzin

  9.30   + Helena Szerf z ok. urodzin

11.00   ++ rodziców: Edward i Antonina Wachnik

12.30   + Joanna z mężem, rodzicami i teściami

16.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Zofii z ok. 70 rocz. ur.

17.00   + Zofia Stypka

18.00   + Edward Binda



Intencje mszalne 11.05.2020 r.  – 17.05.2020 r.

 

Poniedziałek 11.05.2020 r.  

  8.00  + Zbigniew Popadiuch

18.00  O łaskę żywej wiary i dary Ducha Św. dla Ani Wróbel z ok. 6 rocz. I Komunii św.

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

Wtorek 12.05.2020 r.                                   

     8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Pauliny z ok. 37 rocz. ur.

  8.00  + Maria i Antoni Zięba z rodzicami

  8.00  + Bernard Jedynak

  8.00  + Ryszard Kubica

18.00  + Zofia i Jan Kulczycki

Środa  13.05.2020 r.                  

    8.00  W intencji kapłanów oraz o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne z okazji 100-lecia urodzin Św. Jana Pawła II 

  8.00  + Paweł Gawlas

18.00  W intencji członkiń Róży Różańcowej Matki Bożej Fatimskiej o Boże błogosławieństwo, opiekę Maryi oraz dar życia wiecznego dla ++ członkiń  

18.00  O ustanie pandemii i łaskę wiary dla Polaków

Czwartek  14.05.2020 r.              

  8.00  + Bogusława Gradowska

  8.00  + Zofia Dus

  8.00  + Anna Tomczyk

18.00  + Zofia, Emil, Leszek Szczepańczyk

18.00  + Jan Lejawka w 40 rocz. śmierci

Piątek  15.05.2020 r.               

  8.00  + Zofia Faber

  8.00  + Zygmunt Markowski

  8.00  + Jadwiga Nowacka

18.00  W intencji życia

18.00  Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Zofii z okazji imienin

Sobota  16.05.2020 r.              

     8.00  + Antoni Baron z rodzicami

  8.00  + Danuta Sidzina w 1 rocz. śmierci

 8.00   + Zbigniew Mieszczak  

18.00  + Zofia i Stanisław Witkowski

19.00  + Krystyna Kubanek

NIEDZIELA  17.05.2020 r.                                            

    6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Marianna Błachut w rocz. śmierci

  9.30   + Edward w 25 rocz. śmierci

11.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Anny, Krzysztofa i jego rodziny oraz Piotra, Darii, Kacpra, Michała

12.30   + Emil i Julia Knapczyk w 7 rocz. śmierci

16.00   + Wiesław Matusiak w 2 rocz. śmierci

17.00   W intencji Wojciecha i Anety Rodak oraz ich synów Mikołaja i Filipa z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i niezachwianą ufność w Boże miłosierdzie

18.00   + Oktawian Fedak




Intencje mszalne 04.05.2020 r.  – 10.05.2020 r.

 

Poniedziałek 04.05.2020 r.  

       

             8.00  + Anna Tyczyńska oraz ++ rodzice

 8.00  Przez wstawiennictwo Matki Bożej Miłosierdzia z prośbą o łaskę zdrowia, umocnienie w wierze i łaskę oddalenia od nas epidemii koronawirusa

18.00  + Benedykt Folek

 

Wtorek 05.05.2020 r.                                   

         

            8.00  O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Ewy i Mirosława

  8.00  + Maciej Dobija z żoną i dziećmi

  8.00  + Marianna i Stanisław Załęski

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Waldemara Morawiec

 

Środa  06.05.2020 r.                  

     

            8.00  + Oktawia Fedak

  8.00  + Genowefa Peterek

18.00  + Zofia, Marzena, Jan i Stanisław Gołębiewski

18.00  + Stanisław Konopka

 

Czwartek  07.05.2020 r.              

            

               8.00  + Maria Nowak w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Emilia Wróbel

  8.00  + Małgorzata Kopeć

18.00  + Jan i Teresa Ciuba

18.00  + Krystyna Konopka

 

Piątek  08.05.2020 r.               

        

               8.00  + Irena Kita w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Jan Guzik z ok. urodzin

  8.00  + Henryk Matusiak

18.00  + Stanisław Żuromski w 1 rocz. śmierci

18.00  + Emil Pławecki

 

Sobota  09.05.2020 r.              

           

 8.00  O uzdrowienie po udarze mózgu dla Władysławy Paluch

  8.00  + Maria Poprawa z mężem Władysławem, córką i zięciem

 8.00   + Maria Januszewska

18.00  + Marianna i Wilhelm Gellner, Szczepan Wrona

19.00  + Zbigniew Kasperczyk

 

NIEDZIELA  10.05.2020 r.                                       

            6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Karol, Waleria, Józef, Czesław, Anna

  9.30   + Anna Majdak z mężem Janem

11.00   O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Stanisława z ok. 60 rocz. ur.

12.30   + Sławomir Chylak w 13 rocz. śmierci

16.00   + Stanisław i Maria Matuśniak oraz ++ teściowie

17.00   + Helena Rzepecka

18.00   + Hildegarda Klimczak 



Intencje mszalne 27.04.2020 r.  – 03.05.2020 r.

 

Poniedziałek 27.04.2020 r.  

  8.00  + Eryk Miranowicz

  8.00  + Anna Tyczyńska oraz ++ z rodziny

18.00  + Anna Bialikiewicz

Wtorek 28.04.2020 r.                                    

  8.00  + Zofia, Stanisław i Andrzej Bodzińscy  

  8.00  + Genowefa Kocoń

18.00  + Mateusz Wójcicki

18.00  + Jan Szewczulak z bratem Adamem i rodzicami

Środa  29.04.2020 r.                  

  8.00  + Eleonora Gradowska

  8.00  + Joanna Andrukiewicz

18.00  + Aleksander Stokłosa w 9 rocz. śmierci z żoną Marią i córką Krystyną

18.00  + Urszula Mynarska

Czwartek  30.04.2020 r.               

  8.00  + Ryszard Stachura

  8.00  + Anna Tomczyk

18.00  + Waleria Dyduch

18.00  + Piotr Pawlak

Piątek  01.05.2020 r.           I  PIĄTEK  MIESIĄCA

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo

17.00  + Wiesław Zakrzewski

18.00  ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Stanisław Żuromski, Maria Nowak, Bogusława Gradowska, Renata Stańco, Waleria Machniewska, Wendelin Torba, Joanna Janas, Tadeusz Baron, Genowefa Ciebiera, Krzysztof Rusek, Janina Koraczyńska, Anna Nikiel, Stanisław Konopka, Stanisław Piznal, Wiesław Płonka, Małgorzata Kopeć, Herman Kołek, Dorota Brańka, Dawid Iwaniec, Stefania Kuczmierczyk, Eugeniusz Piecha, Edward Binda, Krystyna Konopka, Zofia Stypka, Barbara Kiecza, Edward Gryczka, Tadeusz Sudoł, Czesława Jagiełło, Zdzisław Trojan, Franciszek Majdak, Janina Pieronkiewicz, Emil Pławecki, Małgorzata Stanek, Janina Modrzejewska, Stanisława Rogóż, Danuta Herain, Bogdan Chrobak, Halina Jurczak, Elżbieta Zapała, Jan Guzik, Beata Kucia, Mirosława Gibas, Anna Kruczek, Anna Tomczyk, Jan Bielski, Oktawian Fedak, Paweł Gawlas, Józef Szklarczyk, Zdzisław Żywica, Eleonora Gradowska, Tadeusz Żegunia, Anna Bialikiewicz, Mateusz Wójcicki, Adam Kulec, Anna Strzemszak, Krystyna Kubanek, Mieczysław Mrozek, Tadeusz Wolański, Genowefa Kocoń, Urszula Mynarska, Joanna Andrukiewicz, Piotr Pawlak, Zofia Dus, Henryk Matusiak, Maria Januszewska, Hildegarda Klimczak, Zbigniew Kasperczyk,

18.00  W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

19.15  O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla rodziny Kamińskich

Sobota  02.05.2020 r.       NMP Królowej Polski

 8.00  Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Zofia Dus
  9.30  + Jadwiga Nowacka
11.00  + Beata Kucia 

18.00  W intencji członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamienicy o Boże błogosławieństwo

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej
19.00  + Paweł Gibas 

NIEDZIELA  03.05.2020 r.                                            

    6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla członkiń Róży Różańcowej Matki Bożej Królowej Polski oraz za ++ członkinie

  9.30   + Maria i Jan Fink z synem Bolesławem

11.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla rodziny Henryka i Małgorzaty Cembala

12.30   + Janina i Piotr Lizurej

16.00   O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa
17.00  + Józef Szklarczyk
18.00  + Adam Kulec




Intencje mszalne 20.04.2020 r.  – 26.04.2020 r.

 

Poniedziałek 20.04.2020 r.  

 

       8.00  + Maria i Franciszek Orczyk

  8.00  + Genowefa Ramęda

18.00  + Janina i Krystian Młynarski

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla lekarza Andrzeja Krawczyka

 

Wtorek 21.04.2020 r.                                 

  

       8.00  + Maria Wilk

  8.00  + Stanisław Wawrzuta

18.00  + Mieczysław Michalski

 

Środa  22.04.2020 r.                  

   

        8.00  + Kazimierz Brutkowski w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Krystyna Kubanek

18.00  + Ewa Wójcik w 4 rocz. śmierci

18.00  + Jarosław Matera

 

Czwartek  23.04.2020 r.            

 

       8.00  + Jerzy Then z ok. imienin

  8.00  + Mieczysław Mrozek

18.00  + Jerzy z rodzicami

18.00  + Halina Jurczak

 

Piątek  24.04.2020 r.               

 

      8.00  + Katarzyna Gierlicka

  8.00  + Halina Gibas

18.00  + Jerzy Miś z rodzicami

18.00  + Tadeusz Wolański

 

Sobota  25.04.2020 r.              

 

        8.00  + Tadeusz Żegunia

  8.00  + Zofia i Józef

18.00  Dziękczynno-błagalna w int. Szymona z ok. 14 rocz. urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

18.00  + Adam Kulec

 

NIEDZIELA  26.04.2020 r.                                            

 

       6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Julia i Władysław Stanaszek z córką Ireną, zięciem Franciszkiem i rodzicami

  9.30   Dziękczynno-błagalna w int. Magdaleny i Macieja z ok. 9 rocz. ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

11.00   + Aniela, Bernadetta i Władysław

12.30   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Marcina z ok. 40 rocz. ur.; o potrzebne łaski dla syna Adama z ok. rocz. ur. oraz w intencji całej rodziny

16.00  + Józef Herma 



Intencje mszalne 13.04.2020 r.  – 19.04.2020 r.

 

 

Poniedziałek 13.04.2020 r.     

     

       6.30  ++ Rodziców: Bogumiła i Zygmunt

  8.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny Duc

  8.00  Dziękczynna w rocznicę ślubu Wiesławy i Andrzeja z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny

  9.30  + Alfred Byra

11.00  W 45 rocz. ślubu Władysławy i Lecha w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie

12.30  + Tadeusz Filipiuk w rocz. śmierci

16.00  W 45 rocz. ślubu Grażyny i Mariana w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie

 

Wtorek 14.04.2020 r.                                    

   

      8.00  + Wincenty Bobowski w 16 rocz. śmierci z żoną, synami i zięciem

  8.00  O żywą wiarę i miłość dla rodziny ze Szczecina

18.00  + Zdzisław Żywica

         

Środa  15.04.2020 r.                 

     

       8.00  + Julia Szczechowicz

  8.00  + Arkadiusz Czauderna

18.00  + Urszula Kubica w 2 rocz. śmierci z córką Joanną

18.00  + Zofia i Józef        

 

Czwartek  16.04.2020 r.                

                                                                                        

       8.00  + Bronisława Blanarczyk i Maria Genser

  8.00  ++ Rodziców: Ignacy i Hildegarda Pancyrz

18.00  + Bronisława /ona/ i Ignacy Trocha z rodzicami

 

Piątek  17.04.2020 r.               

 

       8.00  + Antoni i Maria Zięba z rodzicami

  8.00  O światło Ducha Św. dla kapłanów oraz o nowe, święte powołania kapłańskie i zakonne

18.00  + Antoni Więzik z okazji ur.

 

Sobota  18.04.2020 r.             

 

        8.00  + Leokadia i Bronisław Zacharejko, rodzice z obu stron i rodzeństwo

  8.00  + Jan Szpyrka oraz ++ syn, rodzice i teściowie

18.00  W intencji Anny, Krystyny i Stanisława w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie                               

 

NIEDZIELA  19.04.2020 r.                                            

 

      6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Teresa i Jan Cembala

  9.30   Dziękczynna, o Boże błogosławieństwo dla rodzin: Jóskow, Rokosz i Bujak

11.00   Z podziękowaniem od Michała w 15 rocz. daru drugiego życia, z prośbą o dalsze łaski

12.30   W intencji członkiń Róży Bożego Miłosierdzia

16.00   + Edward Moskała w 1 rocz. śmierci 




Intencje mszalne 06.04.2020 r.  – 12.04.2020 r.

 

 

Poniedziałek  06.04.2020 r.                              

    

  8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Floriana dla Zbigniewa z okazji 71 rocz. urodzin  

  8.00  + Oskar Hojny w 1 rocz. śmierci

18.00  + Oskar Hojny w 1 rocz. śmierci

 

Wtorek 07.04.2020 r.                                 

  

        8.00  + Władysław z rodzicami z obu stron

  8.00  + Oktawian Fedak

18.00  + Józef Wiśniewski w 7 rocz. śmierci z matką Anielą

 

Środa  08.04.2020 r.              

   

  8.00  + Jan Janos z rodzicami i rodzeństwem

  8.00  + Jan Bielski

18.00  + Irena Jończy w 1 rocz. śmierci

 

Czwartek  09.04.2020 r.    WIELKI CZWARTEK            

    

18.00  W intencji kapłanów, którzy pracowali i pracują w naszej Parafii

18.00  + Tadeusz Jerzy Białko z córką Joanną

18.00  + Jadwiga Nowacka

 

Sobota  11.04.2020 r.               WIELKA  SOBOTA

  

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Anny i Janusza Kisiel z podziękowaniem za 41 lat małżeństwa

18.00  + Ireneusz Komendowski w 6 rocz. śmierci

18.00  + Stefania i Józef Zoń

 

NIEDZIELA  12.04.2020 r.   NIEDZIELA   ZMARTWYCHWSTANIA                                        

 

  6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Zofia Faber

  8.00   + Franciszek Klaczek w 5 rocz. śmierci

  9.30   Dziękczynno-błagalna z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Marii i Zbigniewa Matuszkiewicz z ok. 40 rocz. ślubu

  9.30   + Krystyna Konopka z ok. urodzin

11.00   ++ Rodzice: Antonina i Edward Wachnik

12.30   + Jan Janica, Przemysław Fink

16.00   W intencji Jadwigi i Apoloni z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie 





Intencje mszalne 30.03.2020 r.  – 05.04.2020 r.

 

Poniedziałek  30.03.2020 r.                                

  8.00  + Ryszard Kubica

  8.00  + Antoni Grzyb

18.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Stanisława Borodeńko z ok. 75 rocz. urodzin oraz za ++ Katarzyna, Kazimierz, Jacek Borodeńko

Wtorek 31.03.2020 r.                                   

  8.00  + Jolanta Tysler

  8.00  + Mieczysław Nowak

18.00  + Jadwiga Siwiec w 1 rocz. śmierci

Środa  01.04.2020 r.                

  8.00  + Teresa Wantoła

  8.00  + Zygmunt Mieszczak

18.00   W intencji życia  

Czwartek  02.04.2020 r.              

  8.00  + Jan i Rozalia Krupa

18.00  O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i zdrowie dla Andrzeja z okazji 40 rocz. urodzin

18.00  + Anna i Antoni Feret

Piątek  03.04.2020 r.                 

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii z prośbą o  Boże błogosławieństwo

17.00  + Zofia Adaszyńska w 7 rocz. śmierci

18.00 ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Małgorzata Gazda, Maria Nowak, Stanisław Żuromski, Bogusława Gradowska, Renata Stańco, Waleria Machniewska, Wendelin Torba, Joanna Janas, Tadeusz Baron, Bogumiła Warpachowska, Leszek Jancia, Genowefa Ciebiera, Krzysztof Rusek, Janina Koraczyńska, Anna Nikiel, Antoni Więzik, Anna Majdak, Stanisław Konopka, Stanisław Piznal, Wiesław Płonka, Małgorzata Kopeć, Herman Kołek, Dorota Brańka, Dawid Iwaniec, Stefania Kuczmierczyk, Eugeniusz Piecha, Jerzy Then, Edward Binda, Maria Stankiewicz, Emilia Wróbel, Adrianna Jasek, Krystyna Konopka, Zofia Stypka, Barbara Kiecza, Edward Gryczka, Tadeusz Sudoł, Czesława Jagiełło, Zdzisław Trojan, Franciszek Majdak, Janina Pieronkiewicz, Emil Pławecki, Eugeniusz Pocik, Małgorzata Stanek, Janina Modrzejewska, Stanisława Rogóż, Stefania Smal, Marek Kroczek, Danuta Herain, Bogdan Chrobak, Halina Jurczak, Elżbieta Zapała, Jan Guzik, Beata Kucia, Mirosława Gibas, Katarzyna Gierlicka, Anna Kruczek, Jadwiga Nowacka, Anna Tomczyk, Jan Bielski, Oktawian Fedak, Paweł Gawlas, Józef Szklarczyk, Zdzisław Żywica, Eleonora Gradowska, Tadeusz Żegunia, Anna Bialikiewicz, Mateusz Wójcicki, Adam Kulec, Anna Strzemszak, Ryszard Kubica, Genowefa Ramęda, Jolanta Tysler,

18.00   W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

19.15   Dziękczynna za ofiarność Oficerów Polskich, którzy zginęli na Wschodzie w 1940 r. w Katyniu

Sobota  04.04.2020 r.                  

  8.00  Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Władysława /ona/ Kozioł w 38 rocz. śmierci

  8.00  + Maria Stankiewicz z ok. urodzin

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

NIEDZIELA  05.04.2020 r.                                             

  6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Wiktorii Duc z ok. urodzin; o potrzebne łaski dla Ryszarda z ok. imienin oraz dla całej rodziny

  9.30   O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Haliny i Romana z ok. 60 rocz. urodzin

11.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Magdaleny z ok. urodzin

11.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Hildegardy z ok. urodzin 

12.30   + Włodzimierz Glaser w rocz. śmierci

16.00   O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa



Intencje mszalne 23.03.2020 r.  – 29.03.2020 r.

 

Poniedziałek  23.03.2020 r.                              

    

  8.00  + Jan Stanaszek w 10 rocz. śmierci

  8.00  + Mateusz Wójcicki

18.00  + Franciszek Gaik w 1 rocz. śmierci, żona Maria

 

Wtorek 24.03.2020 r.                                 

  

        8.00  + Janina Klaub

  8.00  + Anna Bialikiewicz

  8.00  + Czesława /ona/ Jagiełło

18.00  + Janina i Krystian Młynarski

 

Środa  25.03.2020 r.              

   

  8.00  + Wanda Gradek z okazji ur.

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Marii Baczyńskiej

18.00  W intencji życia i osób przystępujących do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego

 

Czwartek  26.03.2020 r.            

 

       8.00  + Anna Kruczek

  8.00  + Bogdan Chrobak

  8.00  + Emil Pławecki

18.00  + Aleksandra i Jan Górka z zięciem Franciszkiem

 

Piątek  27.03.2020 r.                

  

        8.00  + Eryk Miranowicz

  8.00  + Krystyna Konopka

18.00  + Marianna i Stanisław Link

18.00  + Adam Kulec

 

Sobota  28.03.2020 r.               

  

         8.00  + Edward Żelasko, rodzice i teścia

  8.00  + Barbara Kiecza

18.00  + Teofila i Franciszek Hanus

18.00  Dziękczynno-błagalna z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Michała Jóźwiak z ok. 1 rocz. urodzin oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny

 

NIEDZIELA  29.03.2020 r.                                            

 

  6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Barbara Rogala, rodzice z obu stron oraz ++ z rodziny Rogalów i Kuźniów

  9.30   + Jadwiga Nowacka

  9.30   + Adam Kulec

11.00   + Maria i Piotr Romańczyk z dziećmi

12.30   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Mieczysławy z ok. 60 rocz. urodzin oraz o potrzebne łaski dla Jacka

16.00   + Helena Gumula w 5 rocz. śmierci





Intencje mszalne 09.03.2020 – 15.03.2020

 

Poniedziałek  09 marca 2020                        

       8.00  + Helena i Henryk Kamińscy

  8.00  + Oktawian Fedak

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

18.00  + Paweł Gawlas

 

Wtorek 10 marca 2020                             

       8.00  O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Mieczysława z ok. 90 rocz. ur.

  8.00  O powrót do zdrowia dla Bogumiła

  8.00  + Anna Tomczyk

  8.00  + Małgorzata Kopeć

18.00  Z podziękowaniem za otrzymane łaski i opiekę Matki Bożej z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Anny z ok. urodzin

18.00  + Józef Szklarczyk

 

Środa  11 marca 2020                

       8.00  + Beata Kucia

  8.00  + Edward Gryczka

18.00  + ks. proboszcz Bernard Drabik, ks. Gerard Węgierek, ks. prałat Engelbert Ramola, ks. prałat Alfred Blałcik

18.00  + Franciszek Majdak

 

Czwartek  12 marca 2020      

       8.00  + Leszek Kubica w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Jan Bielski

18.00  + Zygmunt Mieszczak w rocz. śmierci

18.00  + Marek Kroczek

 

Piątek  13 marca 2020          

        8.00  + Jan Guzik

  8.00  + Zbigniew Trojan

  8.00  + Janina Pieronkiewicz

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Krystyny Morawiec

18.00  + Eugeniusz Pocik

18.00  + Małgorzata Stanek

 

Sobota  14 marca 2020           

       8.00  + Jerzy Dutka i ++ rodzice

  8.00  + Barbara Kubica w 5 rocz. śmierci

18.00  + Ludwik Faruga, rodzice z obu stron

18.00  + Stanisław Hura

 

NIEDZIELA  15 marca 2020                                            

       6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Józef i Barbara Bryja

  9.30   + Zenon Dębowski w 14 rocz. śmierci

11.00   + Paweł

12.30   W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jana z ok. 70 rocz. urodzin

15.15    GORZKIE  ŻALE

16.00   + Danuta Robiłko w 1 rocz. śmierci

16.00   + Janina Modrzejewska 







Intencje mszalne 02.03.2020 – 08.03.2020

Poniedziałek  02 marca 2020                        

  8.00  O Boże błogosławieństwo i przemianę w życiu dla syna Mateusza i córki Pauliny

  8.00  + Anna Kruczek

  8.00  + Jadwiga Nowacka

18.00  + Helena Pszczółka

18.00  + Stefania Kuczmierczyk

Wtorek 03 marca 2020                             

  8.00  + Waleria i Michał, Kazimierz z żoną Ireną, Grzegorz, Adam i Stanisław oraz ++ z rodz. Baczyńskich

  8.00  + Jerzy Then

  8.00  + Stefania Sojka

18.00  + Kazimierz Kalinowski z okazji ur.

18.00  + Maria Stankiewicz

Środa  04 marca 2020                

  8.00  + Stanisław Konopka

  8.00  + Emilia Wróbel

18.00  + Kazimierz Stanisławski z żoną i rodzicami

18.00  + Pawlik Antoni, Elżbieta, Julia, Eugeniusz, Czesław oraz + Kempys Tomasz  

Czwartek  05 marca 2020      

  8.00  + Genowefa Peterek

  8.00  + Krystyna Konopka

18.00  + Edward Wołoszyn

18.00  + Edward Binda

Piątek  06 marca 2020          

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii z prośbą o  Boże błogosławieństwo i zdrowie

  8.00  + Eugeniusz Piecha

17.00  + Kazimiera Natanek i Elżbieta Duch

18.00  ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Anna Wentrys, Małgorzata Gazda, Stanisław Żuromski, Maria Nowak, Irena Kita, Bogusława Gradowska, Helena Szerf, Anna Góra, Renata Stańco, Danuta Misik, Waleria Machniewska, Wendelin Torba, Joanna Janas, Maria Kolasińska – Twardak, Tadeusz Zdyb, Tadeusz Baron, Bogumiła Warpachowska, Leszek Jancia, Zygmunt Mieszczak, Genowefa Ciebiera, Krzysztof Rusek, Oswald Seweryn, Janina Koraczyńska, Anna Nikiel, Józef Krzempek, Antoni Więzik, Anna Majdak, Stanisław Konopka, Stanisław Piznal, Wiesław Płonka, Małgorzata Kopeć, Wiera Teclaw, Józef Balcer, Herman Kołek, Dorota Brańka, Helena Woch, Dawid Iwaniec, Stefania Kuczmierczyk, Stanisław Hura, Eugeniusz Piecha, Jerzy Then, Genowefa Peterek, Edward Binda, Maria Stankiewicz, Emilia Wróbel, Adrianna Jasek, Krystyna Konopka, Zofia Stypka, Barbara Kiecza, Edward Gryczka, Tadeusz Sudoł, Czesława Jagiełło, Zdzisław Trojan, Franciszek Majdak, Janina Pieronkiewicz, Emil Pławecki, Eugeniusz Pocik, Anna Halama, Małgorzata Stanek, Janina Modrzejewska, Edyta Royda, Stanisława Rogóż, Stefania Smal, Marek Kroczek, Danuta Herain, Jarosław Matera, Bogdan Chrobak, Halina Jurczak, Elżbieta Zapała, Mirosława Gibas, Władysław Caputa, Jan Guzik, Beata Kucia, Katarzyna Gierlicka, Anna Kruczek, Jadwiga Nowacka, Anna Tomczyk, Jan Bielski,

18.00  W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

19.15  + Emil Pławecki

Sobota  07 marca 2020           

  8.00  Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Zofia Stypka

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

18.00  + Barbara Kiecza

18.00  + Bogdan Chrobak

NIEDZIELA  08 marca 2020                                            

       6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Józef i Stefania Zoń

  8.00   + Elżbieta Zapała

  9.30   + Józefa Musialik, Maria Świniańska i Jan Paleczny

11.00   + Przemysław Fink w 7 rocz. śmierci

12.30   + Władysława, Kazimierz, Czesław Zoń

12.30   + Wiesław Zakrzewski

15.15    G O R Z K I E    Ż A L E

16.00   W podz. za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Teresy z okazji ur.





Intencje mszalne 24.02.2020 – 01.03.2020

 

Poniedziałek  24 luty 2020                        

 

       8.00  + Anna Batog w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Franciszek Majdak

18.00  + Krystyna Dziawgo w 2 rocz. śmierci

 

Wtorek 25 luty 2020                             

  

       8.00  + Marianna Piotrowska w rocz. śmierci

  8.00  + Eugeniusz Pocik

18.00  + ks. Proboszcz Bernard Drabik, ks. Gerard Węgierek, ks. Prałat Engelbert Ramola, ks. Prałat Alfred Blałcik

18.00  + Stanisława Rogóż

 

Środa  26 luty 2020                

      

       8.00  + Elżbieta i Renata Kowolska

  9.30  + Jarosław Matera

17.00  + Halina Jurczak

18.00  + Alfred Byra w 4 rocz. śmierci

 

Czwartek  27 luty 2020      

 

       8.00  + Paweł Liboski w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Mirosława Gibas

  8.00  + Anna Halama

18.00  + Jakub Gądko w 5 rocz. śmierci

 

Piątek  28 luty 2020          

 

        8.00  + Roman z żoną, rodzicami i dziećmi

  8.00  + Marek Kroczek

  8.00  + Janina Modrzejewska

18.00  + Marianna i Stanisław Link

18.00  + Władysław Żydek

 

Sobota  29 luty 2020           

 

       8.00  + Katarzyna i Franciszek Talik

  8.00  + Władysław Caputa

  8.00  + Beata Kucia

18.00  + Anna i Rygobert Babiarz, Stefania i Alfons Szczerbowski

18.00  + Jan Guzik

 

NIEDZIELA  01 marca 2020                                            

 

       6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Elżbieta Kiełbik w 1 rocz. śmierci

  8.00   + Stefania Smal

  9.30   + Helena z rodzicami i siostrą

  9.30   + Katarzyna Gierlicka

11.00   + Czesław Jagiełło

12.30   O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Danuty Prill z okazji 90 rocz. ur.

15.15   G O R Z K I E   Ż A L E

16.00   O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa 






Intencje mszalne 17.02.2020 – 23.02.2020

 

Poniedziałek  17 luty 2020                        

 

       8.00  + Maria i Stanisław Matuśniak oraz ++ z rodziny

  8.00  O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Sławomira

18.00  + Helena i Jan Świętojańscy

18.00  + Ryszard Fila

 

Wtorek 18 luty 2020                             

 

       8.00  + Adrianna Jasek

  8.00  + Władysława Waligóra

18.00  + Jolanta Gancarczyk

 

Środa  19 luty 2020                

 

       8.00  + Leokadia Pióro w 2 rocz. śmierci z mężem Władysławem

  8.00  + Dorota Brańka

18.00  + Irena Szuta w 2 rocz. śmierci

18.00  + Danuta Herain

 

Czwartek  20 luty 2020      

 

      8.00  O wyzwolenie z nałogu alkoholu i uzdrowienie duchowe dla pewnej osoby

  8.00  + Genowefa Peterek

18.00  + Stefania Garbiec

 

Piątek  21 luty 2020          

 

        8.00  + Maria Wilk

  8.00  + Barbara Kiecza

18.00  + Czesław Nowak w 3 rocz. śmierci

18.00  + Wiesław Zakrzewski

 

Sobota  22 luty 2020           

 

       8.00  + Leokadia i Bronisław Zacharejko, rodzice z obu stron i rodzeństwo

  8.00  + Stanisław Hura

  8.00  + Krystyna Jurków

18.00  ++ Za zmarłych naszych Parafian, którzy pochodzili z Kresów

18.00  O łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Alicji

 

NIEDZIELA  23 luty 2020                                            

 

      6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Adam Adamczyk

  8.00   + Bogdan Chrobak

  9.30   + Helena i Stanisław Dendys z rodzicami

  9.30   + Janina Pieronkiewicz

11.00   ++ rodziców: Edward i Antonina Wachnik

12.30   + Wojciech Wójcik w 23 rocz. śmierci

15.30    NIESZPORY

16.00   Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jadwigi i Kazimierza Pieronkiewicz z okazji 40 rocz. ślubu

 





Intencje mszalne 10.02.2020 – 16.02.2020

 

Poniedziałek  10 luty 2020                        

 

       8.00  + Jerzy Then

  8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla sióstr Laury i Karoliny z okazji urodzin

  8.00  + Danuta Herain

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Władysławy Książek

 

Wtorek 11 luty 2020                             

 

       8.00  + Wiktoria z mężem, rodzicami i dziećmi

  8.00  + Małgorzata Stanek

18.00  + Franciszek Majdak

18.00  + Zofia Stypka

 

Środa  12 luty 2020                

 

       8.00  + Katarzyna Grudzień

  8.00  + Krystyna Konopka

18.00  + Alfred Pawlik w rocz. śmierci

18.00  + Krzysztof Rogala w 3 rocz. śmierci

 

Czwartek  13 luty 2020      

 

       8.00  + Józef Tomiczek

  8.00  + Stanisław Hura

18.00  + Leokadia Poręba

 

Piątek  14 luty 2020          

 

       8.00  + Bogumiła Warpachowska

  8.00  + Dawid Iwaniec

18.00  + Emilia Talik w rocz. śmierci

18.00  + Edward Binda

 

Sobota  15 luty 2020           

 

       8.00  + Władysława i Jan Nowak, Katarzyna i Jan Rudecki, Katarzyna i Wojciech Tomasiak

  8.00  + Kazimierz Kalinowski

18.00  + Aleksander Pryszcz

18.00  + Teresa Ciuba w 5 rocz. śmierci

 

NIEDZIELA  16 luty 2020                                            

 

       6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Jan, Tatiana Olejnik, syn Stanisław Owczarz

  9.30   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Sabiny z okazji 25 rocznicy ur.

11.00   + Marian Pawlus w 8 rocz. śmierci /O Boże błogosławie. dla Michaliny z ok. 2 rocz. ur./

12.30   + Wiktoria z mężem, rodzicami i dziećmi

15.30    NIESZPORY

16.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Leona z okazji 7 rocznicy urodzin oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny 






Intencje mszalne 03.02.2020 – 09.02.2020

Poniedziałek  03 luty 2020                      

 8.00  O uzdrowienie duchowe i uwolnienie od złego ducha dla Małgorzaty

  8.00  + Kazimierz Kalinowski

18.00  + Edward Gryczka

18.00  + Marek Kroczek

Wtorek 04 luty 2020                                       

  8.00  + Julia z mężem, rodzicami i dziećmi

  8.00  + Stefania Smal

  8.00  + Maria Stankiewicz

18.00  ++ Teściów: Aniela i Piotr Streckbein /Sztrekbajn/

18.00  + Stefania Garbiec

18.00  + Zofia Stypka

Środa 05 luty 2020                           

  8.00  + Maria i Józef Neter

  8.00  + Stanisława /ona/ Rogóż

  8.00  + Janina Modrzejewska

18.00  + Longina i Józef Białas z rodzicami

18.00  + Małgorzata Stanek

18.00  + Krystyna Konopka

18.00  + Dawid Iwaniec

Czwartek 06 luty 2020                

  8.00  + Zdzisław Trojan

  8.00  + Edward Binda

  8.00  + Stefania Sojka

18.00  +  Jan Koźbiał w 1 rocz. śmierci

18.00  + Adrianna Jasek

18.00  + Małgorzata Kopeć

Piątek 07 luty 2020                     

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii z prośbą o  Boże błogosławieństwo i zdrowie

  8.00  + Kazimierz Zarychta

  8.00  + Eugeniusz Piecha

17.00  Dziękczy. z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej, światło Ducha Św. i zdrowie dla Mai Grochalskiej z ok. 18 rocz. ur.

18.00  ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Anna Wentrys, Małgorzata Gazda, Stanisław Żuromski, Maria Nowak, Irena Kita, Bogusława Gradowska, Helena Szerf, Anna Góra, Renata Stańco, Danuta Misik, Waleria Machniewska, Wendelin Torba, Joanna Janas, Maria Kolasińska – Twardak, Tadeusz Zdyb, Tadeusz Baron, Bogumiła Warpachowska, Leszek Jancia, Jan Stefko, Zdzisław Wójcik, Alicja Bartnik, Mieczysław Nowak, Sławomir Lewek, Anna Klimczak, Florian Pawlak, Barbara Branicka, Zygmunt Mieszczak, Genowefa Ciebiera, Jan Świętojański, Krzysztof Rusek, Oswald Seweryn, Janina Koraczyńska, Anna Nikiel, Józef Krzempek, Antoni Więzik, Włodzimierz Marszałek, Anna Majdak, Stanisław Konopka, Stanisław Piznal, Wiesław Płonka, Małgorzata Kopeć, Wiera Teclaw, Józef Balcer, Herman Kołek, Dorota Brańka, Helena Woch, Dawid Iwaniec, Stefania Kuczmierczyk, Stanisław Hura, Eugeniusz Piecha, Jerzy Then, Wiesław Zakrzewski, Genowefa Peterek, Stefania Sojka, Edward Binda, Maria Stankiewicz, Emilia Wróbel, Adrianna Jasek, Krystyna Konopka, Zofia Stypka, Barbara Kiecza, Edward Gryczka, Tadeusz Sudoł, Czesława Jagiełło, Zdzisław Trojan, Franciszek Majdak, Janina Pieronkiewicz, Emil Pławecki, Maria Mosor, Eugeniusz Pocik, Anna Halama, Małgorzata Stanek, Halina Cholewa, Janina Modrzejewska, Edyta Royda, Stanisława Rogóż, Stefania Smal, Stefania Garbiec, Kazimierz Kalinowski, Marek Kroczek, Danuta Herain, Jarosław Matera, Bogdan Chrobak, 

18.00  W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

19.15  ++ z rodziny Kaim – tragicznie zmarłych 4 grudnia 2019 r. w Szczyrku

Sobota 08 luty 2020                     

  8.00  + Małgorzata Gazda z okazji urodzin

  8.00  + Stanisław w 3 rocz. śmierci

  8.00  + Maria Stankiewicz

  8.00  + Stefania Kuczmierczyk

18.00  W intencji Agnieszki z rodziną z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie

18.00  + Anna Halama

NIEDZIELA  09 luty 2020                                            

  6.30    ZA  PARAFIAN

  6.30   + Eugeniusz Piecha

  8.00   + Władysława i Ryszard Wielgosz w rocz. śmierci

  8.00   + Wiera Teclaw

  9.30   + Anna Majdak z mężem Janem

11.00   + Halina i Szczepan Łukaszek

12.30   + Tomasz Woźnica w 3 rocz. śmierci

12.30   + Anna Nikiel

16.00   + Czesława Jagiełło 





Intencje mszalne 27.01.2020 – 02.02.2020

 

Poniedziałek  27 stycznia 2020                        

       8.00  + Łukasz Donocik w rocz. urodzin

 8.00  O łaskę pojednania i nawrócenia dla Rafała i Jerzego 

18.00  + Nina Oleksiak w rocz. śmierci

18.00  + Władysława /ona/ i Stanisław Feret

 

Wtorek 28 stycznia 2020                             

       8.00  + Zofia Orzeł

  8.00  + Wiera Teclaw

18.00  + Ewa Luci

18.00  + Dorota Brańka

 

Środa 29 stycznia 2020                

       8.00  Wynagradzająca za otrzymane łaski

  8.00  + Wiesław Zakrzewski

18.00  + Jan i Helena Świętojańscy

18.00  + Stanisław Hura

18.00  + Jerzy Then

 

Czwartek 30 stycznia 2020      

       8.00  + Wanda Kwiatkowska

  8.00  + Emilia Wróbel

18.00  + Helena Świętojańska w 1 rocz. śmierci

18.00  + Aniela i Adam Cuber

 

Piątek 31 stycznia 2020          

        8.00  + Wanda z rodzicami i bratem

  8.00  + Barbara Kiecza  

  8.00  + Krystyna Jurków

18.00  + Zbigniew Konopka w 2 rocz. śmierci

18.00  + Janina Pieronkiewicz

18.00  + Eugeniusz Pocik

 

Sobota 01 luty 2020           

 8.00  Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

 8.00  Wynagradzająca Matce Bożej za wszelkie zniewagi

  8.00  + Emil Pławecki

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

18.00  + Paweł Gmachowski w 2 rocz. śmierci

 

NIEDZIELA  02 luty 2020                                            

       6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Aniela i Władysław Pindel

  9.30   + Katarzyna i Rudolf Janik z córką Joanną

  9.30   + Stanisław Konopka

11.00   Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Magdaleny z ok. 40 rocznicy urodzin

12.30   + Marian Wantoła

12.30   + Tekla Żurek z matką Katarzyną i ojcem Wojciechem

15.30    NIESZPORY

16.00   O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa





Intencje mszalne 20.01.2020 – 26.01.2020

 

Poniedziałek  20 stycznia 2020                        

      

    8.00  + Józef Pietrzak w 1 rocz. śmierci z rodzicami

  8.00  + Anna Halama

18.00  + Joanna z mężem, rodzicami i teściami

18.00  + Janina Modrzejewska

 

Wtorek 21 stycznia 2020                             

      

  8.00  + Władysław Kuśnierz z żoną Janiną i synem Leszkiem

18.00  + Mieczysław Armatys

18.00  + Edyta Royda  

 

Środa 22 stycznia 2020                

      

    8.00  + Jerzy i Gertruda Grabosz

  8.00  + Małgorzata Stanek

18.00  + Aleksandra Seemann w 1 rocz. śmierci

18.00  + Alicja Dąbrowska

 

Czwartek 23 stycznia 2020      

      

   8.00  O łaskę wiary dla Ani

  8.00  + Eugeniusz Piecha

18.00  + Natalia Kasperek w 17 rocz. śmierci

 

Piątek 24 stycznia 2020          

       

    8.00  + Maria Wilk

  8.00  + Stefania Sojka

18.00  + Maria Stokłosa w 10 rocz. śmierci z mężem i córką

18.00  + Maria Stankiewicz

 

Sobota 25 stycznia 2020           

     

    8.00  + Józef Balcer

  8.00  + Jan Danelczyk

14.00     ślub I. CADER – M. KOWALCZYK

18.00  + Marianna i Wilhelm Gellner, Szczepan Wrona  

18.00  + Stanisława Rogóż

 

NIEDZIELA  26 stycznia 2020                                            

      

   6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Julia z mężem, rodzicami i dziećmi

  9.30   + Władysława /ona/, Kazimierz, Czesław Zoń

11.00   W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Haliny i Andrzeja Kubiców z okazji 40 rocznicy ślubu

12.30   + Katarzyna Tutka, Ludwik Chudy oraz rodziców i teściów

15.30    NIESZPORY

16.00   + Eugeniusz Robak 





Intencje mszalne 13.01.2020 – 19.01.2020

 

Poniedziałek  13 stycznia 2020                        

     

       8.00  + Krzysztof Kraus w rocz. śmierci

  8.00  + Franciszek Majdak

18.00  + Maria Duraj

18.00  + Emil Pławecki

 

Wtorek 14 stycznia 2020                             

 

  8.00  + Zofia Stypka

18.00  + Helena Woch

18.00  + Egeniusz Pocik

 

Środa 15 stycznia 2020                

      

  8.00  + Władysław w 5 rocz. śmierci z bratem bliźniakiem

  8.00  + Maria Mosor

18.00  + Jan Trocha

18.00  + Małgorzata Kopeć

 

Czwartek 16 stycznia 2020      

      

        8.00  + Włodzimierz z żoną, rodzicami i siostrą

  8.00  + Anna Nikiel

18.00  + Mieczysław Wiesner w rocz. śmierci

18.00  + Stefania Kuczmierczyk

 

Piątek 17 stycznia 2020          

       

        8.00  + Bogusława Gradowska w rocz. urodzin

  8.00  + Stanisław Konopka

18.00  + Genowefa Peterek

18.00  + Gertruda Czader w 1 rocz. śmierci

 

Sobota 18 stycznia 2020         

 

        8.00  + Krystyna Konopka

  8.00  + Joanna Stekla w 3 rocz. śmierci

18.00  + Alicja, Stefan i Jacek Cuglewscy

18.00  +  Adrianna Jasek

 

NIEDZIELA  19 stycznia 2020                                            

      

       6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Matylda Pietrzak w 4 rocz. śmierci z mężem Zygfrydem

  9.30   + Bronisław Jarosiński z żoną Wandą i synem Andrzejem

11.00   ++ Rodziców: Edward i Antonina Wachnik 

12.30   + Jan Janica w 8 rocz. śmierci

15.30     NIESZPORY

16.00   + Maria Kowalczyk w 9 rocz. śmierci z mężem Stanisławem w 23 rocz. śmierci

17.00     KONCERT ŚWIĄTECZNO – KOLĘDOWY






Intencje mszalne 06.01.2020 – 12.01.2020

 

Poniedziałek 06 stycznia 2020          

  6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Franciszek Kubielas w 5 rocz. śmierci

  9.30   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Iwony i Edwarda Ryndak z ok. 30 rocz. ślubu oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny

11.00   Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Jerzego z ok. 70 rocz. urodzin

11.00   + Barbara Kiecza

12.30   + Stanisława /ona/ Kamińska z mężem Kazimierzem

16.00   + Adela Grabowska w 2 rocz. śmierci

 

Wtorek 07 stycznia 2020          

       8.00  + Zdzisław Witkowski w 3 rocz. śmierci

  8.00  + Andrzej Nazim

18.00  + Adam Adamczyk

18.00  + Krystyna Jurków

 

Środa 08 stycznia 2020                           

       8.00  + Emilia Wróbel

  8.00  + Zdzisław Trojan

  8.00  + Edward Gryczka 

18.00  + Aniela i Ludwik Prochot, Emilia Świerkosz

18.00  + Bogumiła Warpachowska

 

Czwartek 09 stycznia 2020               

       8.00  + Halina Ziaja

  8.00  + Jerzy Then

18.00  + Beata Witko – Calów

18.00  + Anna Klimczak

 

Piątek 10 stycznia 2020                    

        8.00  + Zofia Cichostępska w 6 rocz. śmierci z mężem Józefem

  8.00  + Wiesław Zakrzewski

  8.00  + Stanisław Hura

18.00  + Wiesław Hyrnik w 12 rocz. śmierci 

18.00  + Herman Kołek

 

Sobota 11 stycznia 2020                    

       8.00  + Janina Koraczyńska w rocz. urodzin

  8.00  + Czesława Jagiełło

  8.00  + Dawid Iwaniec

  8.00  + Józef Balcer

18.00   Dziękczynna Bogu za powrót do zdrowia

 

NIEDZIELA  12 stycznia 2020                                                     

       6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Emilia Zarzecka w rocz. śmierci

  8.00   + Janina Pieronkiewicz

  9.30   + Emilia Pawlik w 7 rocz. śmierci

11.00   + Agata Szczerbowska w 2 rocz. śmierci

12.30   + Antoni Kłaptocz w 3 rocz. śmierci

16.00   +  Wiktoria Wawrzuta w 6 rocz. śmierci 








Intencje mszalne 30.12.2019 – 05.01.2020

Poniedziałek  30 grudnia 2019     

  8.00  + Janusz Szewczyk  

  8.00  + Barbara Kiecza

  8.00  + Edward Gryczka

  8.00  + Arkadiusz Czauderna

18.00 + Jan Stefko

Wtorek  31 grudnia 2019          

  8.00  + Stanisław Konopka

  8.00  + Stanisław Piznal

16.00  + Halina i pułkownik Bolesław Bożek w 70 rocz. ślubu

16.00  + Stefania Kuczmierczyk

16.00  + Eugeniusz Piecha

16.00  + Alicja Dąbrowska

Środa 01 stycznia 2020         Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi    

  6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Mieczysław Armatys

  8.00   + Genowefa Peterek

  9.30   O jedność i pokój w naszej Ojczyźnie oraz pomyślność dla wszystkich Polaków u progu 2020 roku

11.00   O umocnienie w wierze i nadziei dla Marzeny i Mariusza

11.00   + Stefania Sojka

12.30   Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla rodziny Ewertowskich

16.00   + Marian Wantoła w 7 rocz. śmierci

Czwartek 02 stycznia 2020    

  8.00  O liczne, święte i charyzmatyczne powołania kapłańskie i zakonne

  8.00  + Wiera Teclaw

  8.00  + Edward Binda

18.00  + Urszula Kłaptocz

18.00  + Wiesław Płonka z żoną Barbarą

Piątek 03 stycznia 2020              

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii z prośbą o  Boże błogosławieństwo i zdrowie

  8.00  + Kazimierz Zarychta

17.00  + Mariusz Tomiczek w 1 rocz. śmierci

18.00  ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Anna Wentrys, Irena Jończy, Małgorzata Gazda, Stanisław Żuromski, Maria Nowak, Irena Kita, Bogusława Gradowska, Łukasz Donocik, Helena Szerf, Anna Góra, Renata Stańco, Danuta Misik, Waleria Machniewska, Wendelin Torba, Joanna Janas, Anna Staniec, Maria Kolasińska – Twardak, Tadeusz Zdyb, Grażyna Drewniak, Stefania Sikora, Tadeusz Baron, Mieczysław Armatys, Bogumiła Warpachowska, Leszek Jancia, Zbigniew Mykietyn, Antoni Grzyb, Franciszek Gibas, Jan Stefko, Urszula Pysz, Zdzisław Wójcik, Alicja Bartnik, Mieczysław Nowak, Maciej Zbroński, Sławomir Lewek, Anna Klimczak, Florian Pawlak, Barbara Branicka, Zygmunt Mieszczak, Genowefa Ciebiera, Jan Świętojański, Krzysztof Rusek, Oswald Seweryn, Janina Koraczyńska, Wanda Gradek, Anna Nikiel, Józef Krzempek, Antoni Więzik, Włodzimierz Marszałek, Anna Majdak, Piotr Paprzycki, Stanisław Konopka, Stanisław Piznal, Wiesław Płonka, Rozalia Gasidło, Katarzyna Grudzień, Małgorzata Kopeć, Wiera Teclaw, Józef Balcer, Herman Kołek, Dorota Brańka, Helena Woch, Dawid Iwaniec, Stefania Kuczmierczyk, Stanisław Hura, Eugeniusz Piecha, Adam Adamczyk, Jerzy Then, Wiesław Zakrzewski, Alicja Dąbrowska, Genowefa Peterek, Stefania Sojka, Jan Danelczyk, Edward Binda, Maria Stankiewicz, Emilia Wróbel, Ewa Pukarowska, Adrianna Jasek, Krystyna Konopka, Zofia Stypka, Barbara Kiecza, Honorata Marek, Edward Gryczka, Tadeusz Sudoł, Andrzej Nazin, Krystyna Jurków, Czesława Jagiełło, Zdzisław Trojan, Franciszek Majdak, 

18.00  W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

19.15  + Stanisława /ona/ Kos

Sobota 04 stycznia 2020               

  8.00  Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Wiktoria i Stanisław Paluszek z córkami, synami i zięciem

  8.00  + Irena Grudzińska

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej   

18.00  + Honorata Marek

NIEDZIELA  05 stycznia 2020                                                

      6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Zofia Faber w 3 rocz. śmierci

  8.00   + Maria Stankiewicz

  9.30   O Boże błogosławieństwo, zdrowie i światło Ducha Św. dla Oliwii z okazji 18 rocz. urodzin

11.00   + Ewa Cygonik w 6 rocz. śmierci

12.30   + Jeremiasz w 2 rocz. śmierci

12.30   + Dorota Brańka

16.00   O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa







Intencje mszalne 23.12.2019 – 29.12.2019

Poniedziałek 23 grudnia 2019     

  8.00  + Wiktoria z mężem, rodzicami i dziećmi

  8.00  + Emilia Wróbel

  8.00  + Genowefa Ciebiera

18.00  + Franciszek Gibas

18.00  + Zofia Stypka

Wtorek 24 grudnia 2019          

  8.00  + Adam Szuberla z żoną Eugenią i córką Ewą

  8.00  + Leokadia Bednarska w 19 rocz. śmierci

  8.00  + Katarzyna Grudzień z ok. urodzin

  8.00  + Eugeniusz Piecha

Pasterka 24.00     W intencji życia oraz osób, które podjęły Duchową Adopcję Poczętego Dziecka

Pasterka 24.00     + Teresa i Jan Ciuba

Pasterka 24.00     + Anna Majdak

Pasterka 24.00     + Adam Adamczyk z ok. imienin

ŚRODA  25 grudnia 2019   Uroczystość Narodzenia Pańskiego

  6.30     ZA PARAFIAN

  8.00  + Janina Mika i Ryszard Gutkowski

  8.00  + Krystyna Konopka

  9.30  + Eryk Miranowicz

11.00  + Ewa Wójcik

11.00  + Adrianna Jasek

12.30  + Jan Janica i Przemysław Fink

15.30   NIESZPORY  KOLĘDOWE

16.00  + Józef Gawlas w 6 rocz. śmierci

CZWARTEK  26 grudnia 2019   Święto Świętego Szczepana

  6.30  + Janina Pacia w 1 rocz. śmierci z mężem Józefem

  8.00  Dziękczynna z prośba o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Mirosława z ok. 50 rocz. urodzin

  8.00  + Herman Kołek

  9.30  + Alfred Byra

11.00  + Antonina i Edward Wachnik

11.00   Dziękczynno-błagalna w 10 rocz. ślubu Bożeny i Sławomira z prośba o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla całej rodziny

12.30  + Jan Nowotarski

16.00   Dziękczynna za miniony rok z prośbą o Boże błogosławieństwo w nowym 2020 r. dla rodziny Drużbacki

Piątek 27 grudnia 2019          

       8.00  + Barbara Branicka

  8.00  + Anna Nikiel

  8.00  + Józef Krzempek

18.00  + Janina Skarżyńska z rodzicami i teściami

18.00  + Katarzyna Grudzień

Sobota 28 grudnia 2019          

       8.00  Przebłagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i pomoc w rozwiązaniu pewnych problemów dla Ewy

  8.00  + Antoni Więzik

  8.00  + Włodzimierz Marszałek

  8.00  + Edward Grzegorczyk

18.00  + Tadeusz Baron

NIEDZIELA  29 grudnia 2019                                           

  6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Heleny i Zdzisława Niewdana  

  8.00   + Wiesław Zakrzewski

  9.30   Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, umocnienie w wierze i dary Ducha Św. dla rodzin Łopatka, Tarędź i Wojewoda

11.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Małżonków Jubilatów, którzy w 2020 roku będą obchodzić 50 rocznicę ślubu

11.00   + Henryk Dybek w 5 rocz. śmierci

12.30   + Anna Mrowiec

16.00   + Barbara i Wojciech Paleczny 





Intencje mszalne 16.12.2019 – 22.12.2019

 

Poniedziałek 16 grudnia 2019     

       8.00  + Czesław Haciuk

  8.00  +Alicja Dąbrowska

18.00  + Ryszard, Stanisław, Mieczysław, Józef

18.00  + Genowefa Peterek

 

Wtorek 17 grudnia 2019          

       8.00  + Joanna Janas

  8.00  + Stefania Sojka

18.00  + Józef Michałowski

18.00  + Edward Binda  

 

Środa 18 grudnia 2019                 

       8.00  + Helena Woch

  8.00  + Maria Stankiewicz

18.00  + Józefa /ona/ Hałat

18.00  + Katarzyna i Franciszek Talik

18.00  + Antoni Grzyb

 

Czwartek 19 grudnia 2019     

       8.00  + Krzysztof Rusek

  8.00  + Emilia Wróbel

  8.00  + Kazimierz Zarychta

18.00  + Zdzisław w 40 rocz. śmierci

 

Piątek 20 grudnia 2019          

        8.00  + Józef Klimczak

  8.00  + Mieczysław Nowak

  8.00  + Sławomir Lewek

18.00  + Jerzy z rodzicami

18.00  + Florian Pawlak

 

Sobota 21 grudnia 2019          

       8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Ewy z ok. urodzin

  8.00  + Irena Hołdyk

  8.00  + Oskar Seweryn

18.00  + Jan Ferfecki

18.00  + Zygmunt Mieszczak

 

NIEDZIELA  22 grudnia 2019                                           

       6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Elżbieta, Jan i córka Barbara

  8.00   + Janina Koraczyńska

  9.30   + Wendelin Torba

11.00   + Weronika Hamerlik w rocz. śmierci

12.30   +  Małgorzata i Franciszek Pawlus, rodzice z obu stron, synowie Marian i Stanisław

12.30   + Ryszard Duraj w 10 rocz. śmierci z ż oną Wandą

15.30      NIESZPORY

16.00   ++ z rodziny Distlów, Władysław Kurpas z rodzicami i rodzeństwem, Mieczysław Rusek z rodzicami 





Intencje mszalne 09.12.2019 – 15.12.2019

 

Poniedziałek 09 grudnia 2019     

      

        8.00  W intencji żyjących i zmarłych członkiń Róży Różańcowej Matki Bożej Nieustającej Pomocy i ks. opiekuna  

       8.00  + Janusz Szewczyk

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

18.00  + Stefania Sikora

 

Wtorek 10 grudnia 2019          

     

         8.00  + Czesław Nowak

18.00  W podziękowaniu za dar życia z prośba o Boże błogosławieństwo, opiekę matki Bożej i zdrowie dla Julii z ok. 18 rocz. urodzin

18.00  + Wiesław Płonka z żoną Barbarą

 

Środa 11 grudnia 2019                 

      

        8.00  + Wanda Kwiatkowska

  8.00  + Anastazja Janosz

18.00  Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Elżbiety Lejawa z ok. 80 rocz. urodzin

18.00  + Małgorzata Kopeć

 

Czwartek 12 grudnia 2019     

    

        8.00  + Włodzimierz Marszałek

  8.00  + Teresa Kuś

18.00  + Anna i Jakub Walczak  

 

Piątek 13 grudnia 2019          

    

        8.00  + Stefania Kuczmierczyk

  8.00  + Wiesław Zakrzewski

18.00  + Jerzy Miś w rocz. śmierci

18.00  + Maciej Zbroński

 

Sobota 14 grudnia 2019          

      

       8.00  + Józef Balcer

  8.00  + Mieczysław Nowak

18.00  + Ewa Wójcik

18.00  + Anna Klimczak

 

NIEDZIELA  15 grudnia 2019                                           

    

       6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Anny z ok. urodzin

  8.00   + Jerzy Then

  9.30   + Jan Majdak z żoną Anną, rodzicami i teściami

11.00   + Władysława Gowin w rocz. śmierci

12.30   + Karol Burejza w 10 rocz. śmierci z mamą Marią

12.30   + Jan Świętojański z żoną Heleną

15.30      NIESZPORY

16.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, światło Ducha Świętego i zdrowie dla Dominiki z ok. 18 rocz. urodzin 






Intencje mszalne 02.12.2019 – 08.12.2019

Poniedziałek 02 grudnia 2019     

  8.00  O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Marii Stetkiewicz z ok. urodzin

  8.00  + Adam Adamczyk z ok. urodzin

  8.00  + Józef Balcer

18.00  O umocnienie w wierze i nadziei dla Marzeny i Mariusza

18.00  + Arkadiusz Czauderna 

 

Wtorek 03 grudnia 2019          

       8.00  + Helena Kołek

18.00  + Józef Pawlik z żoną i rodzicami

 

Środa 04 grudnia 2019                 

  8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Barbary Maśko z ok. imienin

  8.00  + Eugeniusz Piecha

18.00  + Adam Laszczak z ok. urodzin

 

Czwartek 05 grudnia 2019     

  8.00  + Rozalia i Bronisław oraz Jan i Edward Niedochodowicz 

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Marty z ok. 10 rocz. urodzin

 

Piątek 06 grudnia 2019          

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii z prośbą o  Boże błogosławieństwo i zdrowie

17.00  + Robert Kudzia i Franciszek Zych

18.00  ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Józef Klimczak, Anna Batog, Irena Jończy, Kazimierz Brutkowski, Małgorzata Gazda, Stanisław Żuromski, Maria Nowak, Irena Kita, Bogusława Gradowska, Łukasz Donocik, Helena Szerf, Anna Góra, Jan Bialikiewicz, Renata Stańco, Danuta Misik, Waleria Machniewska, Franciszek Jazowy, Wendelin Torba, Joanna Janas, Anna Staniec, Maria Kolasińska – Twardak, Ewa Luci, Tadeusz Zdyb, Grażyna Drewniak, Stefania Sikora, Tadeusz Baron, Mieczysław Armatys, Bogumiła Warpachowska, Leszek Jancia, Anna Mrowiec, Zbigniew Mykietyn, Jadwiga Umińska, Antoni Grzyb, Franciszek Gibas, Jan Stefko, Urszula Pysz, Zdzisław Wójcik, Alicja Bartnik, Kazimierz Zarychta, Mieczysław Nowak, Maciej Zbroński, Sławomir Lewek, Anna Klimczak, Jadwiga Kłosowska, Florian Pawlak, Barbara Branicka, Zygmunt Mieszczak, Genowefa Ciebiera, Jan Świętojański, Krzysztof Rusek, Oswald Seweryn, Janina Koraczyńska, Czesław Haciuk, Wanda Gradek, Anna Nikiel, Arkadiusz Czauderna, Halina Ziaja, Józef Krzempek, Antoni Więzik, Włodzimierz Marszałek, Anna Majdak, Piotr Paprzycki, Stanisław Konopka, Stanisław Piznal, Wiesław Płonka, Rozalia Gasidło, Józefa Chałat, Teresa Kuś, Katarzyna Grudzień, Małgorzata Kopeć, Wiera Teclaw, Józef Balcer, Herman Kołek, Dorota Brańka, Helena Woch, Dawid Iwaniec, Stefania Kuczmierczyk, Stanisław Hura, Eugeniusz Piecha, Adam Adamczyk, Jerzy Then, Wanda Kwiatkowska, Wiesław Zakrzewski,

18.00  W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

19.15  + Marek Gaweł

 

Sobota 07 grudnia 2019          

       8.00  Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Mieczysław Armatys

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej    

18.00  + Maria Niedźwiedź w 6 rocz. śmierci

 

NIEDZIELA  08 grudnia 2019                                           

       6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Bogdan Michalczak w 30 rocz. śmierci z rodzicami i braćmi

  9.30   + Włodzimierz

11.00   + Weronika w 7 rocz. śmierci oraz Stefan Pietras

12.30   + Dawid Iwaniec

15.30    NIESZPORY

16.00   + Maria i Stanisław Wilk z rodzicami w rocz. śmierci 





Intencje mszalne 25.11.2019 – 01.12.2019

 

Poniedziałek 25 listopada 2019     

       8.00  + Katarzyna Kosińska w rocz. ur.

  8.00  + Bronisława /ona/ Gazur

18.00  + Maria Kolasińska – Twardak

18.00  + Zdzisław Wojcik

 

Wtorek 26 listopada 2019          

       8.00  + Dawid Iwaniec

       8.00  + Halina Ziaja

18.00  + Eryk Miranowicz

 

Środa 27 listopada 2019                 

       8.00  + Urszula Pysz

  8.00  + Alicja Bartnik

18.00  + Waleria Dyduch w 12 rocz. śmierci

18.00  + Jadwiga Sidzina w rocz. ur.

 

Czwartek 28 listopada 2019     

       8.00  + Barbara Branicka

  8.00  + Krzysztof Rusek

18.00  + Agnieszka Krysta w 100 rocz. ur.

18.00  + Danuta Sidzina

 

Piątek 29 listopada 2019          

        8.00  + Stanisław Konopka

  8.00  + Stefania Kuczmierczyk

  8.00  + Helena Woch

18.00  + Piotr Paprzycki

18.00  + Anna Mrowiec

 

Sobota 30 listopada 2019          

       8.00  + Maria Stasicka w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Jadwiga Kłosowska

  8.00  + Czesław Haciuk

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Świętego Patrona dla Andrzeja Lejawki z okazji imienin

18.00  + Wanda Gradek

 

NIEDZIELA  01 grudnia 2019                                           

       6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   +  Barbara Rogala z rodzicami z obu stron oraz ++ z rodziny Rogalów i Kuźniów

  8.00   + Wiera Teclaw

  9.30   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Teresy z ok. imienin oraz o potrzebne łaski i zdrowie dla Barbary z ok. imienin

11.00   W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośba o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Józefa z ok. 70 rocz. urodzin

11.00   + Stanisław Hura

12.30   + Eugenia Kłaptocz  /Roczek: ANNA NIKIEL/

16.00  O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa





Intencje mszalne 18.11.2019 – 24.11.2019

 

Poniedziałek 18 listopada 2019     

       8.00  + Monika Przybyła w 10 rocz. śmierci z synem Igorem 

  8.00  + Joanna Janas

18.00  + Józefa /ona/ Chałat

 

Wtorek 19 listopada 2019          

       8.00  + Maria Bobowska z mężem, synami i zięciem

  8.00  + Grażyna Drewniak

  8.00  + Tadeusz Baron

18.00  + Elżbieta Gunia

18.00  + Franciszek Jazowy

 

Środa 20 listopada 2019                 

       8.00  + Edmund z żoną i dziećmi

  8.00  + Stefania Sikora

18.00  + Janina Mika i Ryszard Gutkowski

18.00  + Leszek Jancia

18.00  + Zbigniew Mykietyn

 

Czwartek 21 listopada 2019     

       8.00  + Barbara Płonka w 1 rocz. śmierci z mężem Wiesławem

  8.00  + Edward Grzegorczyk

18.00  + Ludwik Mrowiec

18.00  + Jan Stefko

 

Piątek 22 listopada 2019          

        8.00  + Cecylia Byrska

  8.00  + Bogumiła Warpachowska

  8.00  + Józef Balcer

13.00   ślub: P. CYGAN – P. BAŃKA

18.00  + Alojzy Norenberg

18.00  + Waleria Machniewska z ok. urodzin

 

Sobota 23 listopada 2019          

       8.00  + Stanisław Ceglik w 1 rocz. śm. z mężem Stanisławem, synem Mirosławem, córką Dorotą

  8.00  + Jadwiga Umińska

  8.00  + Franciszek Gibas

  8.00  + Sławomir Lewek

18.00  Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i dalsze łaski dla Danuty Drużbackiej z ok. 89 rocz. ur.

18.00  + Irena Hołdyk

 

NIEDZIELA  24 listopada 2019                                           

       6.30    ZA  PARAFIAN

  6.30   + Wendelin Torba

  8.00   + Franciszek Kubielas

  8.00   + Oswald Seweryn

  9.30   + Stefania Zięba w 13 rocz. śmierci

11.00   + Władysław Pióro w 30 rocz. śmierci z żoną Leokadią

12.30   + Stefania i Antoni Kubala, Eugeniusz Majdak z rodzicami

12.30   + Janina Koraczyńska

16.00   + Marian Pawlus, Helena i Stanisław Dendys i rodzice z obu stron 




Intencje mszalne 11.11.2019 – 17.11.2019

 

Poniedziałek 11 listopada 2019     

       8.00  + Wanda Gradek

  8.00  + Anna Nikiel

18.00  W intencji Ojczyzny

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

 

Wtorek 12 listopada 2019          

       8.00  + Kazimiera Holisz

  8.00  + Arkadiusz Czauderna

  8.00  + Halina Ziaja

18.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Łukasza z ok. 18 rocz. urodzin

18.00  + Józef Krzempek

 

Środa 13 listopada 2019                 

       8.00  + Stanisław Wawrzuta z ok. imienin

  8.00  + Antoni Więzik

18.00  + Helena i Władysław Siedleccy

18.00  + Elżbieta i Eugeniusz Stańczak

18.00  + Stanisław Piznal

 

Czwartek 14 listopada 2019     

       8.00  + Włodzimierz Marszałek

  8.00  + Wiera Teclaw

18.00  + Genowefa Grojs

18.00  + Herman Kołek

 

Piątek 15 listopada 2019          

        8.00  + Zygfryd Pietrzak w 9 rocz. śmierci z żoną Reginą i Matyldą

  8.00  + Dorota Brańka

  8.00  + Helena Woch

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i zdrowie dla Leona Kruczek z ok. 1 rocz. urodzin

18.00  + Krystyna Pawlinka

18.00  + Kazimierz Zarychta

 

Sobota 16 listopada 2019          

       8.00  + Henryka Zdyb w 24 rocz. śmierci z mężem Tadeuszem

  8.00  + Krystyna Kućmierz w 30 dniu po śmierci

  8.00  + Janusz Szewczyk

18.00  + Joanna Kubica w rocz. śmierci oraz Urszula Kubica

18.00  + Mieczysław Nowak

 

NIEDZIELA  17 listopada 2019                                           

       6.30    ZA  PARAFIAN

  6.30   + Anastazja Janosz

  8.00   + Karolina i Stanisław Komędera

  8.00   + Anna Klimczak

  9.30   + Bogdan Jędrzejek w 13 rocz. śmierci

11.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i zdrowie dla Ireny Grzeszek z ok. 80 rocz. urodzin

12.30   + Władysław Jakubiec

16.00   + Krystyna i Stefan Worda 




Intencje mszalne 04.11.2019 – 10.11.2019

 

Poniedziałek 04 listopada 2019    

 

       8.00  + Apolonia Grzyb

  8.00  + Małgorzata Kopeć

18.00  + Julia i Michał Paliczuk oraz mąż Adam Paliczuk

18.00  + Waleria Machniewska

 

Wtorek 05 listopada 2019        

 

       8.00  + Emilia i Franciszek Zarzecki

18.00  + Helena Pszczółka

18.00  + Teresa Kuś

 

Środa 06 listopada 2019               

  

       8.00  + Teresa i Feliks Rzeszotarscy

  8.00  + Janusz Całka

18.00  W intencji życia

18.00  + Helena Szerf

 

Czwartek 07 listopada 2019  

 

       8.00  + Anna Staniec

  8.00  + Ewa Luci

18.00  + Edward Białas w rocz. śmierci

 

Piątek 08 listopada 2019        

 

        8.00  + Kazimierz Markiewicz w 2 rocz. śmierci

  8.00  + Tadeusz Zdyb, żona Henryka

18.00  W pewnej intencji

18.00  + Leszek Jancia

18.00  + Anna Mrowiec

 

Sobota 09 listopada 2019        

 

       8.00  + Władysław Maruszewski w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Zdzisław Wójcik

  8.00  + Alicja Bartnik

18.00  + Eugeniusz Bednarek, ojciec Stanisław, teściowie Zofia i Franciszek

18.00  + Czesław Haciuk

 

NIEDZIELA  10 listopada 2019                                          

   

       6.30    ZA  PARAFIAN

  6.30   + Wendelin Torba

  8.00   + Władysława Gowin z okazji urodzin

  8.00   + Zygmunt Mieszczak

  9.30   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Stanisława z ok. urodzin oraz o potrzebne łaski dla rodziny

11.00   + Wanda i Stanisław Różańscy

12.30   + Franciszek–Ryszard Pliżga

15.30   Nabożeństwo za zmarłych

16.00   + Władysława Gowin z okazji urodzin 






Intencje mszalne 28.10.2019 – 03.11.2019

Poniedziałek 28 października 2019    

  8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Barbary Maśko z ok. ur.

  8.00  + Bogusława Gradowska

18.00  + Weronika Maciejna w rocz. śmierci

18.00  + Stanisław Konopka

Wtorek 29 października 2019        

  8.00  + Oskar Hojny

  8.00  + Danuta Sidzina

18.00  O potrzebne łaski w życiu małżeńskim i opiekę Aniołów Stróżów dla Beaty i Kazimierza

18.00  Do Miłosierdzia Bożego w int. Teresy o łaskę przebaczenia grzechów, nawrócenie i dary Ducha Św.

Środa 30 października 2019               

  8.00  + Apolonia i Karol Dudek, rodzice z obu stron

  8.00  + Łukasz Donocik

18.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Ewy i Krzysztofa Zarzuta z ok. 20 rocz. ślubu

18.00  + Stanisław Jurków

18.00  + Danuta Misik

Czwartek 31 października 2019  

  8.00  + Magdalena, Eugeniusz, Józef Niewiadomy

  8.00  + Józef Michałowski

18.00  + Franciszek i Mieczysław Pindel, Adela Grabowska

18.00  + Stanisław Jurków

Piątek 01 listopada 2019        UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

  6.30   ZA PARAFIAN

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii z prośbą o  Boże błogosławieństwo i zdrowie

  9.30  + Władysław Stanaszek z żoną Julią, córką Ireną i rodzicami z obu stron

11.00  + Antonina i Edward Wachnik

12.30  + Barbara Hańderek, Jerzy Klajmon, Jan Mogiła

17.30  ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Józef Klimczak, Anna Batog, Anna Wentrys, Grażyna Lewandowska, Maria Stasicka, Irena Jończy, Edward Moskała, Mieczysław Michalski, Kazimierz Brutkowski, Małgorzata Gazda, Stanisław Żuromski, Maria Nowak, Irena Kita, Bogusława Gradowska, Danuta Sidzina, Łukasz Donocik, Bogusław Klimczyk, Helena Szerf, Anna Góra, Jan Bialikiewicz, Renata Stańco, Danuta Misik, Waleria