Witryna korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w polityce Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w polityce Cookies.

Intencje mszalne

Intencje mszalne 20.09.2021 r.  – 26.09.2021 r. 

Poniedziałek 20.09.2021 r.

  8.00  + Stanisław Komisarczuk

  8.00  + Stanisław Chorąży w rocz. ur.  

18.00  + Emilia Gniza

18.00  + Helena Łaskawiec

Wtorek 21.09.2021 r.                                    

  8.00  + Andrzej Chojnacki

  8.00  + Aleksander Płowy z żoną Anielą

  8.00  + Jakub Fraś w 1 rocz. ur.

  8.00  + Janina Gostomska

18.00  + Sabina Oliwa

Środa  22.09.2021 r.                         

  8.00  W 82 rocz. ur. Mariana Kasprzyka z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie oraz za + żonę Krystynę Kasprzyk

  8.00  + Lech Gadka

18.00  + Regina Pietrzak w rocz. ur. i + Marian Grzesiak w rocz. ur.

18.00  + Kazimierz Oleksy

Czwartek  23.09.2021 r.                  

  8.00   + Krystyna Śpiewak

  8.00   + Tadeusz Stasicki

  8.00   + Bronisława /f/ Kocik

18.00   Dz.-błag. w int. Anny z prośba o Boże błogosławieństwo, potrzebne łask i zdrowie

18.00   + Beata Łuczyszyn

18.00   + Helena Ząbek

Piątek  24.09.2021 r.      

  8.00   + Ludgarda, Eugeniusz Woźniacki

  8.00   + Monika i Jerzy Wieśniak

  8.00   + Bronisław Kutni

  8.00   + Kornelia Czulak

18.00   + Leszek Nycz

18.00   + Stanisław Solnica w rocz. ur.  

Sobota  25.09.2021 r.                 

  8.00   W podz. za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., opiekę MB i zdrowie dla Krystyny

  8.00   + Marianna Hoffman

  8.00   + Lech Kutrzeba w rocz. ur.

18.00   + Michał Robiłko

18.00   + Sebastian Roj w 1 rocz. śmierci

NIEDZIELA  26.09.2021 r.                              

  6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00   + Zofia i Bronisław Szary z synami: Marianem, Bronisławem i Stanisławem

  8.00   + Wiktor Jocz

  9.30   + Eryk Miranowicz w 3 rocz. śmierci z siostrą i rodzicami

11.00   ++ Rodziców: Edward i Antonina Wachnik

11.00   + Dariusz Kostrzewa

12.30   + Edward, Wiesław i Emilia

15.30     NIESZPORY

16.00   + Halina i Bogusław Krokowicz 







Intencje mszalne 13.09.2021 r.  – 19.09.2021 r.

Poniedziałek 13.09.2021 r.

  8.00  + Alicja Gosk

  8.00  + Stanisław Baran

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci 

18.00  Dz.-błag. z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Krystyny i Andrzeja w 45 rocz. ślubu, Moniki i Mirosława w 15 rocz. ślubu i Anny i Łukasza w 10 rocz. ślubu 

Wtorek 14.09.2021 r.                                    

  8.00  + Waleria Klimczak w rocz. ur.

  8.00  + Małgorzata Warchał  

  8.00  + Stanisława /f/ Jężak

  8.00  + Elżbieta Kuriata

18.00  + Stefan Marek

Środa  15.09.2021 r.                         

  8.00  + Maria i Jan Marek

  8.00  + Hildegarda Żywczok w rocz. ur.

18.00  + Oktawian Fedak w rocz. ur.

18.00  + Helena Dronka

Czwartek  16.09.2021 r.                  

  8.00   + Adam Lach

  8.00   + Witold Gacek

  8.00   + Kazimierz Pazik

18.00   Do Miłosierdzia Bożego o nowe, liczne, święte i charyzmatyczne powołania kapłańskie i zakonne oraz o łaskę nawrócenia dla grzeszników

18.00  + Lech Aranin

18.00  + Genowefa Olender

Piątek  17.09.2021 r.    

  8.00   + Teresa i Wacław Gurdek   

  8.00   + Ryszard Nawrocki z rodzicami

  8.00   + Barbara Grobosz

18.00   W intencji życia

18.00   + Kazimiera Kulikowska

Sobota  18.09.2021 r.                 

  8.00   Dz.-błag. w intencji Mateusza w 18 rocz. ur. z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

  8.00   + Mieczysław Tryniecki w 1 rocz. śmierci 

  8.00   + Stanisław Gryglak

14.30.   Ślub  Niewiadomy Marek – Froch Magdalena

18.00   + Elżbieta Hadela – Sołtysek z mężem Marianem   

18.00   + Agnieszka i Wendelin Borowy oraz Anna i Wiesław

NIEDZIELA  19.09.2021 r.                                     

  6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00   + Barbara Rogala w 10 rocz. śmierci oraz ++ rodzice z obu stron

  9.30   Dz.-błag. z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Marty i Pawła z ok. 13 rocz. ślubu oraz Moniki i Grzegorza z ok. 33 rocz. ślubu

11.00   O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Albina z ok. 25 rocz. ur.

11.00   + Bogusława Kafka w rocz. ur.

12.30   + Stanisław Owczarz w 20 rocz. śmierci z żoną Stefanią w 1 rocz. śmierci oraz ++ Tatiana Olejnik i Jan

12.30   Dz.-błag. w intencji małżonków Beaty i Andrzeja z prośba o Boże błog. i zdrowie

16.00   + Agnieszka i Wendelin Borowy oraz Anna i Wiesław 





Intencje mszalne 06.09.2021 r.  – 12.09.2021 r.

Poniedziałek 06.09.2021 r.

 8.00  + Ks. Alojzy Szulc w 25 rocz. śmierci z rodzicami i rodzeństwem

  8.00  + Ks. Lucjan Lubiński

18.00  + Teresa i Józef Gowin

18.00  + Władysław Walczak

Wtorek 07.09.2021 r.                                    

  8.00  + Marian Woźniak z rodzicami z obu stron

  8.00  + Henryka /f/ Waluś

  8.00  + Marian Gumula w rocz. ur.

  8.00  + Krystyna Śpiewak

18.00  + Józef Tomiczek w 5 rocz. śmierci

Środa  08.09.2021 r.                         

    8.00  + Barbara Wardzińska

 8.00  + Helena Gmurowska w 1 rocz. śmierci z mężem Janem

  8.00  + Katarzyna Wołyniec w rocz. ur.

18.00  + Jan Świętojański w 2 rocz. śmierci

18.00  + Seweryna /f/ Lisowska

Czwartek  09.09.2021 r.                  

    8.00   + Gabriel Gorczyński

  8.00   + Emilia Tynka

18.00   + Władysława /f/ Ewertowska

18.00   + Lucyna Żelazińska w 1 rocz. śmierci

Piątek  10.09.2021 r.     

    8.00   + Julian Walicki

  8.00   + Artur Szczotka

18.00   + Zofia Hankowska

18.00   + Zofia Kramarczyk

Sobota  11.09.2021 r.                 

  8.00   + Krzysztof Sidzina

  8.00   + Anna Lewandowska – Kimla

  8.00   + Władysław Kruczek

18.00   + Jan Świętojański w 2 rocz. śmierci  

18.00   + Dominik Golda w 5 rocz. śmierci

NIEDZIELA  12.09.2021 r.                                              

    6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00   + Maria i Józef Kruczek z synem Józefem, jego żoną oraz wnukiem Henrykiem

  9.30   + Maria i Tadeusz Faber z synami Tadeuszem i Andrzejem

11.00   W 20 rocz. ślubu Doroty i Pawła Gurynowicz z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie łaski potrzebne w życiu rodzinnym

11.00   + Andrzej i Aleksander Petryla

12.30   W 20 rocz. ślubu Agnieszki i Grzegorza z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie łaski dla całej rodziny

12.30   + Paweł Bąbała z mamą Krystyną w 30 rocz. śmierci

15.30    NIESZPORY

16.00   Dz.-błag. w 11 rocz. ślubu Joanny i Marcina z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej i zdrowie  




Intencje mszalne 30.08.2021 r.  – 05.09.2021 r.

Poniedziałek 30.08.2021 r.

  8.00  + Marek Pawlik

  8.00  + Ryszard Zontek

  8.00  + Waleria Kułacz

18.00  + Katarzyna Czyż

18.00  + Edward Studnicki

Wtorek 31.08.2021 r.                                    

  8.00  + Ks. Stanisław Piela oraz siostra Lucylla Piela

  8.00  + Stanisław Solnica

  8.00  + Jan Dzierżawa

  8.00  + Władysław Duźniak

18.00  + Ryszard Smoła

Środa  01.09.2021 r.                         

  8.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i dary Ducha Św. dla Dyrekcji, nauczycieli, katechetów i uczniów z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego i katechetycznego

  8.00  + Beata Łuczyszyn

18.00  + Anna Jabłonowska

18.00  + Bolesław Bożek w 6 rocz. śmierci z żoną Haliną

Czwartek  02.09.2021 r.                  

  8.00   + Stefan z żoną i rodzicami

  8.00   + Zofia Słonka

18.00   + Stanisław Ziółkowski w 1 rocz. śmierci

18.00   + Jadwiga Kłosowska w 2 rocz. śmierci

Piątek  03.09.2021 r.    

  8.00   W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

  8.00   + Anna Żyła

  8.00  + Florian Mikulec

17.00  + Małgorzata Jodko

18.00  ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Małgorzata Warchał, Stefania Owczarz, Jakub Fraś, Daniela Borodeńko, Józefa Jachnicka, Władysław Duźniak, Janina Kapłon, Stanisław Chorąży, Filomena Czerwiakowska, Maria Szlagor, Zofia Hankowska,  Wojciech Iskra, ks. Władysław Droździk, Renata Kanik, Wiktor Jocz, Emilia Gniza, Janina Smolarczyk, Paweł Maślanka, Celina Bania, Tadeusz Karkulowski, Zenon Krystian, Anna Kowalczuk, Agnieszka Byrska, Jan Stygar, Mieczysław Brachaczek, Leon Goliasz, Katarzyna Czyż, Adam Lach, Marian Sołtysek z żoną Elżbietą, Michalina Baranowska, Stefan Szymański, Alicja Adamczyk, Edward Baca, Emilia Tynka, Jerzy Gumula, Władysław Walczak, Stanisław Komisarczuk, Henryka Waluś, Zofia Kramarczyk, Jan Gaweł, Antoni Średnicki, Stefania Kubielas, Andrzej Wojtyła, Aleksander i Aniela Płowy, Danuta Gałosz, Kazimiera Kulikowska, Witold Gacek, Stanisława Jężak, Stanisław Solnica, Artur Szczotka, Kazimierz Sokołowski, Tomasz Dawidowicz, Kazimierz Pazik, Marianna Hoffman, Barbara Grobosz, Lech Aranin, Tadeusz Stasicki, Romuald Sala, Wacław Rządkowski, Grażyna Maroszek, Janina Kachel, Romuald Sala, Agata Stańczyk, Hildegarda Żywczok, Bogusław Węglarz, Marian Gumula, Maria Hecht, Jan Kucz, Roman Legun, Katarzyna Wołyniec, Zygfryd Kłosiewicz, Gisela Rothkegel, Halina Samul, Krystyna Śpiewak, Maria Kubica, Seweryna Lisowska,   

18.00  W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

19.15  + Józefa /f/ Jachnicka

Sobota  04.09.2021 r.                 

  8.00   Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00   + Stanisław Sekuła

  8.00   + Ryszard Bujak

18.00   ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

18.00   + Bronisław Klimczak oraz  ++ z rodzin Klimczak i Ruckich

NIEDZIELA  05.09.2021 r.                                              

  6.30   ZA  PARAFIAN

 8.00   + Izabela z rodzicami oraz Elżbieta z mężem, córką i rodzicami

  8.00   + Jan Kośniewski w 1 rocz. śmierci

  9.30   + Edward Studnicki w 2 rocz. śmierci

11.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Św. dla Elżbiety, Agnieszki i Joanny z ok. ur.

12.30   + Rozalia Kłaptocz

16.00   W 90 rocz. ur. Mieczysława Guni z podziękowaniem za dar życia z prośbą o dalsze Boże błogoslawieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

16.00   O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa





Intencje mszalne 23.08.2021 r.  – 29.08.2021 r.

Poniedziałek 23.08.2021 r.

  8.00  + Hermina Niemczyk

  8.00  + Roman Legun  

18.00  + Bartłomiej Mierzyński w 8 rocz. śmierci

18.00  + Lucyna Gawlas

Wtorek 24.08.2021 r.                                    

  8.00  + Beata Łuczyszyn

  8.00  + Sabina Górecka

  8.00  + Maria Kubica

18.00  + Krzysztof Sidzina

Środa  25.08.2021 r.                         

    8.00  + Wanda Labus

  8.00  + Daniela Borodeńko

18.00  + Jan i Maria Marek

Czwartek  26.08.2021 r.                  

    8.00   + Sabina Oliwa w rocz. urodzin

  8.00   + Adam Klimczak

  8.00   + Krzysztof Caputa

18.00   + Waleria Dyduch

Piątek  27.08.2021 r.  

    8.00   + Wanda Różańska w rocz. śmierci

  8.00   + Stefan Szymański

  8.00   + Bronisław Ryndak w 5 rocz. śmierci

16.00   Ślub Piętoń Barbara – Żak Artur

18.00   + Eryk Miranowicz z siostrą i rodzicami

18.00   + Marian Sołtysek w rocz. urodzin z żoną Elżbietą

18.00   Intencje zbiorowe przez wstawiennictwo św. Józefa

Sobota  28.08.2021 r.                 

  8.00   + Krystyna Litwińczyk

  8.00   + Anna Jabłonowska

  8.00   + Dominik Faruga

14.00   Ślub  Pawlik Patrycja – Pilarz Przemysław

18.00   W 1 rocz. ur. Tymoteusz z podz. za dar życia i sakrament chrztu św. z prośbą o Boże błog. i zdrowie oraz o potrzebne łaski dla rodziców Szymona i Karoliny oraz chrzestnych

18.00   + Aleksander Płowy w rocz. ur. z żoną Anielą   

NIEDZIELA  29.08.2021 r.                                              

    6.30   + Bożena Kutny w 33 rocz. śmierci

 8.00   Dz.-błag. w intencji Zofii Mogiła z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie z okazji 80 rocz. ur.

  8.00   + Łucja Gabryel

  9.30   + Michalina Baranowska

 9.30   + Czesława Doroszkiewicz, Marian Kwiatkowski, Małgorzata Kolarczyk

11.00   + Ks. Władysław Droździk

15.30    NIESZPORY

16.00    ZA  PARAFIAN

19.00   + Adam Lach




Intencje mszalne 16.08.2021 r.  – 22.08.2021 r.

Poniedziałek 16.08.2021 r. 

 8.00  + Joletta z rodzicami i siostrą

18.00  + Stanisław Ziółkowski

18.00  + Alicja Adamczyk

Wtorek 17.08.2021 r.                                   

    8.00  + Zofia Hankowska w rocz. urodzin

  8.00  + Gibas Elfryda w 1 rocz. śmierci

18.00  Do Miłosierdzia Bożego z prośbą o nowe, liczne, święte i charyzmatyczne powołania kapłańskie i zakonne oraz o łaskę nawrócenia dla grzeszników

Środa  18.08.2021 r.                       

     8.00  + Leszek Kuśnierz z rodzicami

  8.00  + Gizela Rothkegel

18.00  + Mieczysław Brachaczek

Czwartek  19.08.2021 r.                

     8.00   + Helena Kudziełka

18.00   + Wiktor Jocz

Piątek  20.08.2021 r.    

    8.00   + Tadeusz i Helena Bagier

18.00   W intencji życia

18.00   + Danuta Gałosz

Sobota  21.08.2021 r.                  

    8.00   + Leopold Richert

  8.00   + Halina Samul

18.00   + Ludwik Sojka oraz ++ z rodzin Sojka, Skrobol, Ochodek i Matlak

18.00   + Stefania Kubielas

NIEDZIELA  22.08.2021 r.                        

     6.30   ZA  PARAFIAN

 8.00   Dz.-błag. z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Heleny Niewdana z ok. urodzin

  9.30   + Irena i Franciszek Gibas z rodzicami

11.00   ++ Rodziców: Edward i Antonina Wachnik

15.30    NIESZPORY

16.00   + Franciszek i Janusz Duc w rocz. śmierci

19.00   + Ewa Baranowska w rocz. urodzin 




Intencje mszalne 09.08.2021 r.  – 15.08.2021 r.

 

Poniedziałek 09.08.2021 r. 

  8.00  + Jan Bywalec z ok. urodzin

  8.00  + Mieczysław Krawczyk

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci 

18.00  + Marian Prochot w 14 rocz. śmierci

Wtorek 10.08.2021 r.                                       

  8.00  Dz.-błag. w dniu urodzin mamy Genowefy Zięby z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie 

  8.00  + Maria Hecht

  8.00  + Zygfryd Kłosiewicz

18.00  + Jan i Stefania Motyczyńscy

Środa  11.08.2021 r.                       

  8.00  Dz.-błag. w 14 rocz. ślubu Małgorzaty i Marcina Kliś oraz z ok. ur. Karola i Jakuba z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie 

  8.00  + Mieczysław Nowak w 2 rocz. śmierci

18.00  + Elżbieta Gunia

Czwartek  12.08.2021 r.                

  8.00   + Emilia Gniza

  8.00   + Krzysztof Margański

18.00   + Zbigniew Faruga w 3 rocz. śmierci

Piątek  13.08.2021 r.      

          8.00   + Marian Woźniak

  8.00   + Krystyna Hoczek

18.00   + Maria Wanot z mężem Antonim i synem Kazimierzem 

18.00  + Jadwiga Karp

Sobota  14.08.2021 r.                 

          8.00   + Beata Łuczyszyn

  8.00   + Jan Gaweł w rocz. urodzin

18.00   + Stanisław Małysiak z rodzicami

18.00   W intencji żyjących i zmarłych członkiń Róży Różańcowej Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej

NIEDZIELA  15.08.2021 r.                                     

          6.30   ZA  PARAFIAN

 8.00   Dziękczynna w intencji Zofii, Pawła i Wincentego z ok. urodzin z prośba o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

 9.30   Dz.-błag. w 26 rocz. ślubu Barbary i Grzegorza z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

11.00   + Stanisław Pietras w 15 rocz. śmierci i Weronikę Pietras

15.30    NIESZPORY

16.00   + Teresa Wantoła z mężem Marianem

19.00   ++ Rodziców Marię i Franciszka Kajzar oraz ++ teściów Julię i Mieczysława Skrzela 






Intencje mszalne 2.08.2021 r.  – 08.08.2021 r.

Poniedziałek 2 VIII 2021 r.      

  8.00  + Katarzyna Czyż

  8.00  + Irena Kuźnik

18.00  + Agnieszka Byrska

18.00  + Ryszard Gutkowski w 3 rocz. śmierci i Janina Mika w 3 rocz. śmierci  

Wtorek 3 VIII 2021 r.                                       

  8.00  + Wanda Labus

  8.00  + Kazimiera Kulikowska

  8.00  + Kazimiera Stefańska

18.00  + Gabriel Gorczyński

Środa 4 VIII 2021 r.                   

  8.00  + Ryszard Smoła

  8.00  + Helena Wojtas 

  8.00  + Julian Paleczny

18.00  + Krzysztof Sidzina

18.00  + Jarosław Trusiak

Czwartek 5 VIII 2021 r.             I  CZWARTEK  MIESIĄCA 

  8.00  + Witold Brzuszkiewicz w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Stanisław Sekuła w rocz. ur.

  8.00  + Antoni Wątroba

18.00  + Adam Lach

Piątek  6 VIII 2021 r.          I  PIĄTEK  MIESIĄCA

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

  8.00  + Grzegorz Rodak  

  8.00  + Teofila Gibas

18.00  ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Edward Kaczor, Małgorzata Warchał, Stefania Owczarz, Jakub Fraś, Daniela Borodeńko, Józefa Jachnicka, Andrzej Szoblik, Aniela i Aleksander Płowy, Władysław Duźniak, Agnieszka Rucińska, Janina Kapłon, Urszula Nazim, Bronisław Ramza, Stanisław Chorąży, Dariusz Wasilkowski, Teresa Żywczok, Filomena Czerwiakowska, Maria Szlagor, Hermina Niemczyk, Zofia Hankowska, Helena Kudziełka, Wojciech Iskra, ks. Władysław Droździk, Renata Kanik, Wiktor Jocz, Emilia Gniza, Janina Smolarczyk, Paweł Maślanka, Jarosław Greń, Celina Bania, Tadeusz Karkulowski, Waleria Klimczak, Zenon Krystian, Anna Kowalczuk, Agnieszka Byrska, Jan Stygar, Mieczysław Brachaczek, Leon Goliasz, Katarzyna Czyż, Adam Lach, Marian Sołtysek z żoną Elżbietą, Michalina Baranowska, Leszek Nycz, Stefan Szymański, Julian Walicki, Alicja Adamczyk, Edward Baca, Emilia Tynka, Jerzy Gumula, Władysław Walczak, Stanisław Komisarczuk, Henryka Waluś, Zofia Kramarczyk, Adela Walczak, Jan Gaweł, Antoni Średnicki, Stefania Kubielas, Andrzej Wojtyła, Danuta Gałosz, Kazimiera Kulikowska, Witold Gacek, Stanisława Jężak, Stanisław Solnica, Artur Szczotka, Kazimierz Sokołowski, Tomasz Dawidowicz, Kazimierz Pazik, Marianna Hoffman, Barbara Grobosz, Lech Aranin, Tadeusz Stasicki, Lech Kutrzeba, Romuald Sala, Wacław Rządkowski, Grażyna Maroszek, Janina Kachel, Agata Stańczyk, Hildegarda Żywczok, Bogusław Węglarz, Marian Gumula, Jadwiga Kasperczyk, Maria Hecht, Jan Kucz, Roman Legun, Katarzyna Wołyniec, Zygfryd Kłosiewicz, Gisela Rothkegel,   

18.00  W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

Sobota 7 VIII 2021 r.      I  SOBOTA  MIESIĄCA

 8.00  + Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Emilia i Franciszek Zarzeccy

  8.00  + Andrzej Porębski

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

18.00  + Edward Rzeszowski

NIEDZIELA  8 VIII 2021 r.                                             

  6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Emilia i Franciszek Zarzeccy 

  9.30   + Alfred Byra   

11.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Agnieszki i Bartłomieja w 20 rocz. ślubu oraz o potrzebne łaski dla dzieci: Kasi i Emilii

16.00   W intencji Janiny i Stanisława Poprawa z ok. 50 rocz. ślubu w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie oraz o potrzebne łaski dla córek, zięcia i wnuka    

19.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Lucjana Skarżyńskiego z ok. urodzin   




Intencje mszalne 26.07.2021 r.  – 01.08.2021 r.

 

Poniedziałek 26.07.2021 r.

  8.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Anny Zięba

  8.00  + Anna Kowalczuk z ok. imienin

  8.00  + Bogusław Węglarz

18.00  + Helena Pszczółka z ok. imienin

18.00  + Anna Miś z mężem i synami

Wtorek 27.07.2021 r.                                       

  8.00  + Leon Goliasz

  8.00  + Anna Jabłonowska z ok. imienin

18.00  + Eryk Miranowicz z siostrą i rodzicami

18.00  + Marian Gumula

Środa  28.07.2021 r.                        

          8.00  + Wiktor Jocz z ok. imienin

  8.00  + Jadwiga Kasperczyk

  8.00  + Czesław Golik

18.00  O Boże błog., światło Ducha Św. i zdrowie dla Jakuba z ok. 18 rocz. ur.

18.00  + Jan Kucz

Czwartek  29.07.2021 r.                 

  8.00   +Krystyna Litwińczyk

  8.00   + Andrzej Wojtyła

  8.00   + Wacław Rządkowski

18.00   + Stanisław Majkut w 11 rocz. śmierci

Piątek  30.07.2021 r.              

       8.00   Dz.-błag. z prośba o Boże błogosław. i  łaskę zbawienia dla Anny i jej bliskich

  8.00   + Józefa /f/ Wołyniec

  8.00   + Wiesław Babicki

18.00   Intencje przez wstawiennictwo Św. Józefa

18.00   + Helena Łaskawiec

18.00    + Roman Budny

Sobota  31.07.2021 r.                 

          8.00   + Beata Łuczyszyn  

  8.00   + Marian Sołtysek z żoną Elżbietą

18.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Romany Miś

18.00   + Stefania Kubielas

NIEDZIELA  01.08.2021 r.                                 

          6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00   + Bronisław Dendys

  9.30   + Anna i Antoni Ząbek

11.00   + Anna i Edward Janikowski

15.30    NIESZPORY

16.00  O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa

19.00   + Ks. Władysław Droździk 




Intencje mszalne 19.07.2021 r.  – 25.07.2021 r.

  

Poniedziałek 19.07.2021 r.

  8.00  + Ks. Mirosław Daniluk

  8.00  + Agata Stańczyk

18.00  + Bernadeta i Leszek Jancia z synem

18.00  + Adela Walczak     

Wtorek 20.07.2021 r.                                       

  8.00  + Marcin Kaim w 15 rocz. śmierci

  8.00  + Janina Kapłon

18.00  + Kazimierz Kubica

Środa  21.07.2021 r.                       

          8.00  + Jolanta Słonka – Markiewicz

  8.00  + Kazimiera Rejdych

  8.00  + Marian Wątroba

18.00  + Leopold Richert w rocz. urodzin  

Czwartek  22.07.2021 r.                 

  8.00   + Waleria Klimczak

  8.00   + Kazimierz Sokołowski

  8.00   + Julia Miernik  

18.00   + Ryszard Mrowiec  

Piątek  23.07.2021 r.                                 

          8.00   + Mieczysław Brachaczek

  8.00   + Danuta Gałosz

  8.00   + Hildegarda Żywczok

18.00   + Hermina Niemczyk

18.00   + Anna Kośniewska w 10 rocz. śmierci

18.00   + Roman Krygier /powstaniec warszawski – zmarł w Kanadzie 15 VII 2021r./

Sobota  24.07.2021 r.                 

          8.00   + Ryszard Kadela w 1 rocz. śmierci

  8.00   + Roman Maciejewski

18.00   + Krzysztof Bożek z ok. imienin

18.00   + Jan Stygar

NIEDZIELA  25.07.2021 r.                                

          6.30   ZA  PARAFIAN

 8.00   W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Małgorzaty i Edmunda z ok. 42 rocz. ślubu 

  8.00   + Konrad Skiba

  9.30   + Tekla, Franciszek i Jan Gaczor

11.00   + Tadeusz Indyka z rodzicami i rodzeństwem

15.30    NIESZPORY

16.00   Dz.-błag. z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Heleny i Wojciecha z ok. 40 rocz. ślubu oraz o potrzebne łaski dla rodziny 

19.00   + Krzysztof Rogala 




Intencje mszalne 12.07.2021 r.  – 18.07.2021 r.
 

 

Poniedziałek 12.07.2021 r.

  8.00  + Zofia Hankowska  

 8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Janiny Nowak

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci 

18.00  + Mieczysław Armatys w 2 rocz. śmierci   

Wtorek 13.07.2021 r.                                    

  8.00  + Emilia Gniza

  8.00  + Lech Kutrzeba

18.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Jadwigi Prochot z okazji 85 rocz. ur.

Środa  14.07.2021 r.                        

          8.00  + Beata Łuczyszyn   

  8.00  + Romuald Sala

  8.00  + Grażyna Maroszek

18.00  + Helena Pszczółka w rocz. urodzin

Czwartek  15.07.2021 r.                

  8.00   O szczęśliwe rozwiązanie dla Miry

  8.00   + Celina Bania

  8.00   + Janina Kachel

18.00   + Władysława /f/ Kuryś w 1 rocz. śmierci

Piątek  16.07.2021 r.              

          8.00   + Marian z żoną, rodzicami i siostrą

  8.00   + Leszek Nycz

18.00   W intencji życia

18.00   + Elżbieta Hadela – Sołtysek w rocz. urodzin z mężem Marianem

18.00   + Ryszard Brylski

Sobota  17.07.2021 r.                 

          8.00   + Izabela z rodzicami

  8.00   + Stefan Szymański

  8.00   + Krzysztof Raubo

18.00   + Andrzej Chojnacki 

18.00   + Zenon Krystian

NIEDZIELA  18.07.2021 r.                                          

          6.30   ZA  PARAFIAN

 8.00  O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Albiny i Franciszka z ok. urodzin

  9.30   ++ Rodziców: Edward i Antonina Wachnik

11.00   + Tadeusz Pierlak w 1 rocz. śmierci

15.30    NIESZPORY

16.00   W 45 rocz. ślubu Barbary i Piotra Moll z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie

19.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Marty Talik z ok. 1 rocz. urodzin 




Intencje mszalne 05.07.2021 r.  – 11.07.2021 r.
 

 

Poniedziałek 05.07.2021 r. 

  8.00  + Monika Paszek

  8.00  + Kazimierz Pazik w 30 dniu po śmierci

18.00  + Adam Kulec

18.00  + Jolanta i Marian Midor z rodzicami

Wtorek 06.07.2021 r.                                       

  8.00  + Wojciech Iskra

  8.00  + Arkadiusz Gańczarczyk

18.00  + Gabriel Gorczyński

Środa  07.07.2021 r.                       

          8.00  + Jan Rudaś w 16 rocz. śmierci

  8.00  + Stanisław Komisarczuk

18.00  Do Miłosierdzia Bożego z prośba o nowe, liczne, święte i charyzmatyczne powołania kapłańskie i zakonne oraz o łaskę nawrócenia dla grzeszników

Czwartek  08.07.2021 r.                

  8.00   + Elżbieta z mężem, rodzicami i córką

  8.00   + Lech Aranin

18.00   + Tadeusz Baron  

Piątek  09.07.2021 r.          

          8.00   + Genowefa i Wiktor Domurat

  8.00   + Anna Kowalczuk

18.00   + Helena Kudziełka   

18.00   + Tadeusz Stasicki

Sobota  10.07.2021 r.                 

          8.00   + Hermina Niemczyk

  8.00   + Agnieszka Byrska

  9.00   W intencji chorych i osób starszych z naszej Parafii

18.00   + Helena Zątek w 1 rocz. śmierci

18.00   + Józef Marciniszyn

NIEDZIELA  11.07.2021 r.                                 

             6.30   + Antoni Średnicki

  8.00   + Władysław Poprawa z żoną, córką i zięciem

  9.30   + Stanisław Romański z dziećmi oraz rodzice z obu stron z rodzeństwem

11.00   SUMA ODPUSTOWA - ZA  PARAFIAN

11.00   + Ks. Władysław Droździk

11.00   +  Jan Gaweł   

15.30    NIESZPORY

16.00   W 50 rocz. urodzin Anetty w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

19.00    + Tadeusz Pierlak





Intencje mszalne 28.06.2021 r.  – 04.07.2021 r.
 

Poniedziałek 28 VI 2021 r.      

  8.00   + Zofia i Jan Kulczycki

  8.00   + Marianna Hoffman

18.00   + Czesława i Tadeusz Jóskow z siostrami, synami i wnuczką

18.00   + Leon Goliasz w rocz. urodzin

Wtorek 29 VI 2021 r.                                   

 8.00   O Boże błogosławieństwo , potrzebne łaski i zdrowie dla Pawła Zięby z rodziną

  8.00   + Irena Folwarczna

18.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Piotra Wichra z ok. imienin

Środa 30 VI 2021 r.                   

  8.00   + Maria Pawlik z mężem i rodzicami

  8.00   + Bogusława /f/ Kafka

18.00   + Helena i Ludwik Górkiewicz

Czwartek 1 VII 2021 r.       I CZWARTEK MIESIĄCA         

  8.00   + Stanisław Błachut z rodzicami

  8.00   + Paweł Maślanka z ok. imienin

18.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Marii Rechlewicz z ok. imienin

Piątek  2 VII 2021 r.          I  PIĄTEK  MIESIĄCA

 8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

  8.00   + Jan i Urszula Ferfecki

18.00   ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Edward Kaczor, Małgorzata Warchał, Stefania Owczarz, Jakub Fraś, Daniela Borodeńko, Józefa Jachnicka, Andrzej Szoblik, Aniela i Aleksander Płowy, Genowefa Olender, Krystyna Hoczek, Ryszard Brylski, Kazimierz Wawro, Stanisław Gryglak, Władysław Duźniak, Agnieszka Rucińska, Adam Kulec, Janina Kapłon, Urszula Nazim, Bronisław Ramza, Ryszard Mrowiec, Stanisław Chorąży, Dariusz Wasilkowski, Teresa Żywczok, Filomena Czerwiakowska, Maria Szlagor, Hermina Niemczyk, Zofia Hankowska, Helena Kudziełka, Wojciech Iskra, ks. Władysław Droździk, Renata Kanik, Wiktor Jocz, Emilia Gniza, Janina Smolarczyk, Roman Maciejewski, Paweł Maślanka, Jarosław Greń, Celina Bania, Janina Krajewska, Tadeusz Karkulowski, Waleria Klimczak, Zenon Krystian, Anna Kowalczuk, Beata Łuczyszyn, Agnieszka Byrska, Jan Stygar, Krzysztof Sidzina, Mieczysław Brachaczek, Leon Goliasz, Krystyna Litwińczyk, Ryszard Smoła, Katarzyna Czyż, Wanda Labus, Adam Lach, Marian Sołtysek z żoną Elżbietą, Michalina Baranowska, Leszek Nycz, Stefan Szymański, Julian Walicki, Alicja Adamczyk, Edward Baca, Emilia Tynka, Jerzy Gumula, Władysław Walczak, Stanisław Komisarczuk, Andrzej Chojnacki, Józef Marciniszyn, Henryka Waluś, Zofia Kramarczyk, Adela Walczak, Jan Gaweł, Antoni Średnicki, Stefania Kubielas, Andrzej Wojtyła, Danuta Gałosz, Kazimiera Kulikowska, Witold Gacek, Kazimierz Zawada, Stanisława Jężak, Helena Łaskawiec, Stanisław Solnica, Artur Szczotka, Kazimierz Sokołowski, Tomasz Dawidowicz, Kazimierz Pazik, Marianna Hoffman, Barbara Grobosz,  

18.00  W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

Sobota 3 VII 2021 r.      I  SOBOTA  MIESIĄCA

  8.00  Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Elżbieta Kuriata  

18.00  + Barbara Grobosz

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

NIEDZIELA  4 VII 2021 r.                

  6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Stanisław Szulc w 25 rocz. śmierci   

  9.30   + Alfred Byra

11.00   + Maria i Piotr Romańczyk z dziećmi

15.30   NIESZPORY

16.00   +  O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa

19.00   + Kazimierz Strzelecki w 13 rocz. śmierci z rodzicami i teściami






Intencje mszalne 21.06.2021 r.  – 27.06.2021 r.

 

Poniedziałek 21.06.2021 r.

  8.00  + Celina Bania

  8.00  + Alicja Adamczyk z ok. imienin

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Alicji Janc z ok. imienin

18.00  Dziękczynna za dzieci Ignacego i Leona z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

Wtorek 22.06.2021 r.                                      

  8.00  + Mieczysław Brachaczek

  8.00  + Julian Walicki

  8.00  + Stanisława /f/ Jężak   

18.00  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Agnieszki i Marcina Domańskich z ok. 7 rocz. ślubu

Środa  23.06.2021 r.                        

          8.00  + Ryszard Smoła

  8.00  + Helena Łaskawiec

18.00  + Józef Tomiczek   

Czwartek  24.06.2021 r.                

         8.00   + Wanda z rodzicami i bratem

  8.00   + Jan Stygar z ok. imienin

18.00   + Ryszard Tokarski w 12 rocz. śmierci

18.00   + Janina Smolarczyk z ok. imienin

Piątek  25.06.2021 r.                                 

  8.00  Dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego: w intencji Dyrekcji, Nauczycieli, Katechetów, dzieci i młodzieży oraz rodziców

  8.00   + Andrzej Szoblik

  8.00   + Władysław Walczak z ok. imienin

18.00   Dz.-błag. w intencji Barbary i Władysława Trynda z ok. 57 rocz. ślubu z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

18.00   + Danuta i Franciszek Herain

18.00   Intencje zbiorowe przez wstawiennictwo Św. Józefa

Sobota  26.06.2021 r.                 

      8.00   + Władysław, Janina i Leszek Kuśnierz oraz + Władysław Poprawa   

  8.00   + Władysław z ok. imienin z braćmi

18.00   + Eryk Miranowicz z siostrą i rodzicami

18.00   + Erna Żelazna w 11 rocz. śmierci

NIEDZIELA  27.06.2021 r.                                          

          6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Jan Guzik

  8.00   + ks. Władysław Droździk z ok. imienin

  9.30   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Wandy i Tadeusza z ok. 47 rocz. ślubu

11.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Świętego Patrona oraz zdrowie dla Piotra Moll z ok. imienin

11.00    ++ Maria, Władysław, Franciszek, Stefania Osiejewski

12.30    + Bronisław Klaczek w 8 rocz. śmierci

16.00    Dziękczynna z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Krystyny i Mariana z ok. 45 rocz. ślubu   




Intencje mszalne 14.06.2021 r.  – 20.06.2021 r.

 

Poniedziałek 14.06.2021 r.

  8.00  + Helena Kudziełka

  8.00  O rozwiązanie trudnej sprawy

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci 

18.00  + Eugeniusz Damek w 1 rocz. śmierci

Wtorek 15.06.2021 r.                                      

  8.00  + Helena Wawrzuta

  8.00  + Hermina Niemczyk

  8.00  + Kazimierz Zawada

  8.00  + Stanisław Solnica

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jolanty Lejawka z ok. im.

Środa  16.06.2021 r.                        

          8.00  + Renata Kanik

  8.00  + Edward Baca

18.00  + Wanda i Jan Lejawka

18.00  + Anna Kowalczuk

Czwartek  17.06.2021 r.                 

         8.00   + Jadwiga Stępień

  8.00   + Agnieszka Byrska

  8.00   + Artur Szczotka

18.00   + Władysława /f/ Ewertowska

18.00   + Emilia Tynka

18.00   + Kazimierz Sokołowski

Piątek  18.06.2021 r.              

          8.00   + Tadeusz Karkulowski

  8.00   + Andrzej Wojtyła

18.00   W intencji życia

18.00   Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Elżbiety Peciak z ok. im.

18.00   + Janina Kapłon

Sobota  19.06.2021 r.                 

          8.00   + Mirosława i Henryk Ośniewscy  

  8.00   + Stanisław Pankowski w 1 rocz. śmierci

  8.00   + Jerzy Gumula

18.00   + Jacek Konikiewicz

18.00   + Filomena Czerwiakowska

NIEDZIELA  20.06.2021 r.                                                

          6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Karolina i Bronisław Bierczak

  8.00   + Jan Gaweł

  8.00   + Karolina i Stanisław Komędera

  9.30   Dz.-błag. w 15 rocz. ur. Emilki z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej i zdrowie 

11.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla ks. Marka z ok. imienin /Roczek: ANTONI BUTOR, SARA WILK/

12.30  Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla rodziny Faber

16.00   Dziękczynna w intencji Janiny z ok. 94 rocz. ur. z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie   




Intencje mszalne 7.06.2021 r.  – 13.06.2021 r.

 

Poniedziałek 07.06.2021 r.

  8.00  + Dariusz Wasilkowski

  8.00  + Adela Walczak w rocz. urodzin

18.00  + Leopold Richert

18.00  + Zenon Krystian

Wtorek 08.06.2021 r.                                       

  8.00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Magdaleny Hetnał w 49 rocz. urodzin

  8.00  + Zofia Hankowska

  8.00  + Danuta Gałosz

  8.00  + Witold Gacek

18.00  + Anna Torba w 1 rocz. śmierci

Środa  09.06.2021 r.                        

          8.00  + Andrzej Szoblik

  8.00  + Beata Łuczyszyn

18.00  + Jadwiga Kąkol w 5 rocz. śmierci

18.00  + Halina Hura w 1 rocz. śmierci

Czwartek  10.06.2021 r.                

         8.00   + Józefa /f/ Sikora w rocz. śmierci 

  8.00   + Apolonia Trybała

  8.00   + Bogumiła /f/ Zagórska w 5 rocz. śmierci

18.00   Dz.-błag. w int. rodzin Szewczulak i Dudek oraz za ++ z rodzin Szewczulak i Dudek

18.00   + Roman Maciejewski

18.00   + Kazimiera /f/ Stefańska

Piątek  11.06.2021 r.                                   

          8.00   + Katarzyna i Franciszek Talik  

  8.00   + Michalina Baranowska

18.00   + Mirosław Ceglik w 3 rocz. ++ z rodzicami Stanisławą i Stanisławem, siostrą Dorotą

18.00   + Władysława /f/ Kuryś

18.00   + Jadwiga Karp

Sobota  12.06.2021 r.                 

          8.00   + Irena Kubica-Walczak w 9 rocz. śmierci

  8.00   + Waleria Klimczak

  8.00   + Antoni Średnicki z ok. imienin

18.00   + Elżbieta Gunia w 14 rocz. śmierci

18.00   + Krzysztof Bożek

NIEDZIELA  13.06.2021 r.                                            

          6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Tadeusz Kuś z dziećmi

  8.00   + Władysława /f/, Kazimierz, Czesław i Roman Zoń

  9.30   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Wojciecha, Anety i Hani

11.00   ++ Rodziców: Edward i Antonina Wachnik

12.30   W 50 rocz. ślubu Anny i Jacka z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny

12.30   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Antoniny Baron z ok. 91 rocz. urodzin oraz z ok. imienin
16.00   + Józefa /f/ Brzykowska


Intencje mszalne 31.05.2021 r.  – 06.06.2021 r. 

Poniedziałek 31 V 2021 r.       

  8.00  + Wiesław Babicki

  8.00  + Władysława /f/ Piekut

18.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla dzieci i wnuków: Zuzi, Łukaszka i Wiktora

18.00  + Stefania Kubielas

Wtorek 1 VI 2021 r.     DZIEŃ  DZIECKA              

  8.00  + Alfred Byra

  8.00  + Bogusława Kafka

  8.00  + Aleksander Płowy z żoną Anielą

18.00  + Fryderyka i Wiktor Krupiński

Środa 2 VI 2021 r.                   

  8.00  + Maria Mazurkiewicz

  8.00  + Janina Smolarczyk w rocz. urodzin

  8.00  + Kazimiera Kulikowska

18.00  + Emilia Gniza

18.00  + Gabriela Kania

Czwartek 3 VI 2021 r.     UROCZYSTOŚĆ  BOŻEGO  CIAŁA

  6.30  ZA  PARAFIAN

  8.00  + Wojciech Iskra

 9.30  Do Miłosierdzia Bożego o nowe, święte i charyzmatyczne powołania kapł. i zak. oraz o łaskę nawrócenia dla grzeszników

  9.30  + Gabriel Gorczyński

  9.30  + Wiktor Jocz

  9.30  + Daniela Borodeńko

12.30  + Teresa Żywczok

16.00  + Ryszard Mrowiec

16.00  + Antoni Średnicki  

Piątek  4 VI 2021 r.      I  PIĄTEK  MIESIĄCA

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

  8.00  + Kazimiera Bulowska

17.00  + Waleria Dyduch

18.00  ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Witold Brzuszkiewicz, Edward Kaczor, Stanisław Ziółkowski, Małgorzata Warchał, Stefania Owczarz, Jakub Fraś, Daniela Borodeńko, Ewa Baranowska, Helena Wojtas, Bolesław Wawryków, Adam Klimczak, Konrad Skiba, Józefa Jachnicka, Andrzej Szoblik, Julian Paleczny, Antoni Wątroba, Aniela i Aleksander Płowy, Genowefa Olender, Jan Dzierżawa, Krystyna Hoczek, Mieczysław Krawczyk, Ryszard Brylski, Kazimierz Wawro, Małgorzata Jodko, Stanisław Gryglak, Władysław Duźniak, Anna Dąbrowska, Wiesław Kasperczyk, Agnieszka Rucińska, Adam Kulec, Janina Kapłon, Urszula Nazim, Bronisław Ramza, Ryszard Mrowiec, Stanisław Chorąży, Dariusz Wasilkowski, Teresa Żywczok, Filomena Czerwiakowska, Maria Szlagor, Hermina Niemczyk, Zofia Hankowska, Helena Kudziełka, Wojciech Iskra, ks. Władysław Droździk, Renata Kanik, Krzysztof Bożek, Wiktor Jocz, Emilia Gniza, Janina Smolarczyk, Roman Maciejewski, Sabina Oliwa, Paweł Maślanka, Jarosław Greń, Celina Bania, Janina Krajewska, Tadeusz Karkulowski, Waleria Klimczak, Zenon Krystian, Kazimierz Mendrek, Anna Kowalczuk, Beata Łuczyszyn, Agnieszka Byrska, Jan Stygar, Krzysztof Sidzina, Mieczysław Brachaczek, Leon Goliasz, Krystyna Litwińczyk, Ryszard Smoła, Katarzyna Czyż, Wanda Labus, Jerzy Czarniecki, Adam Lach, Anna Jabłonowska, Marian Sołtysek, Michalina Baranowska, Leszek Nycz, Stefan Szymański, Julian Walicki, Alicja Adamczyk, Edward Baca, Emilia Tynka, Jerzy Gumula, Władysław Walczak, Anna Kijanowska, Stanisław Komisarczuk, Andrzej Chojnacki, Anna Chowaniec, Józef Marciniszyn, Henryka Waluś, Zofia Kramarczyk, Adela Walczak, Jan Gaweł, Antoni Średnicki, Stefania Kubielas, Czesława Kutela, Andrzej Wojtyła, Danuta Gałosz, Kazimiera Kulikowska, Witold Gacek,

18.00  W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

19.15  + Jan Szewczulak z rodzicami i bratem Adamem

Sobota 5 VI 2021 r.     I  SOBOTA  MIESIĄCA

  8.00   Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Mieczysław Krawczyk

  8.00  + Grzegorz Rodak

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

18.00  + Jarosław Trusiak

NIEDZIELA  6 VI 2021 r.                                             

  6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Augustyn, Agnieszka, Józef Pawlik

 9.30   Dz.-błag. w intencji chrześniaków: Grzegorza, Sebastiana, Marietty, Zofii, Barbary, Anny, Tomasza, Wojciecha, Michała i Mikołaja z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie z okazji Dnia Dziecka

  9.30   + Genowefa Olender

11.00   + Jan Drużbacki

11.00   Dz.-błag. w 10 rocz. ślubu Katarzyny i Macieja Kordek z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę MB i zdrowie

12.30   Dz.-błag. w int. Joanny w 18 rocznicę urodzin z prośba o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej

16.00  +  O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa




Intencje mszalne 24.05.2021 r.  – 30.05.2021 r.

 

Poniedziałek 24.05.2021 r.

  8.00  + Joanna z mężem, rodzicami i rodzeństwem

  8.00  + Józef Marciniszyn

18.00  W intencji członków Akcji Katolickiej

18.00  + Ryszard Kadela w rocz. urodzin

Wtorek 25.05.2021 r.                                      

  8.00  + Ewa Baranowska

  8.00  + Bronisław Ramza

  8.00  + Leszek Nycz w rocz. urodzin

  8.00  + Anna Chowaniec

18.00  + Bronisław, Rozalia, Edward i Jan Niedochodowicz

Środa  26.05.2021 r.                       

 8.00  + Janina i Władysław Kuśnierz z synem Leszkiem

  8.00  + Wiktor Jocz

18.00  + Anna Góra w 2 rocz. śmierci

18.00  + Henryka /f/ Waluś

Czwartek  27.05.2021 r.                

         8.00   + Jan Dzierżawa w rocz. urodzin

  8.00   + Jarosław Greń

  8.00   + Zofia Kramarczyk

18.00   + Eryk Miranowicz z siostrą i rodzicami

18.00   + Ryszard Bujak w rocz. urodzin

18.00   + Antoni Średnicki

Piątek  28.05.2021 r.                                   

          8.00   + Agnieszka Rucińska

  8.00   + Maria Szlagor

  8.00   + Renata Kanik w rocz. urodzin

18.00    Intencje przez wstawiennictwo Św. Józefa

18.00   + Antoni Wanot z żoną Marią i synem Kazimierzem    

18.00   + Jan i Katarzyna Zięba z dziećmi

Sobota  29.05.2021 r.                 

          8.00   + Jan Bialikiewicz

  8.00   + Jan Gaweł

  8.00   + Czesława /f/ Kutela

18.00   O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Mateusza, Jakuba i Agaty z ok. ur.

18.00   + Andrzej Wojtyła

NIEDZIELA  30.05.2021 r.                                      

          6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Lucyna Gawlas    

 9.30   + Helena Gumula, ++ rodzice Józefa i Józef Mikunda

11.00   + Ks. Władysław Droździk

11.00   + Tadeusz i Gertruda Gąsiorek z synem

12.30   + Adriana Pniak

12.30   + Wiesław Kasperczyk

16.00   + Helena i Karol Martinek 





Intencje mszalne 17.05.2021 r.  – 23.05.2021 r.

Poniedziałek 17.05.2021 r.    

  8.00  + Marianna Błachut z rodzicami

  8.00  + Filomena Czerwiakowska

18.00  + Teresa i Jan Ciuba w rocz. urodzin

18.00  + Emilia Tynka

Wtorek 18.05.2021 r.                                       

  8.00   O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Adama Hetnała w 14 rocz. urodzin

  8.00  + Małgorzata Warchał

  8.00  + Dariusz Wasilkowski

  8.00  + Edward Baca

18.00  + Anna i Krzysztof Makuch z rodzicami i rodzeństwem w 20 rocz. śmierci

Środa  19.05.2021 r.                       

  8.00  + Bolesław Wawryków   

  8.00  + Władysław Walczak

18.00  + Ewa i Maria Kamińska

18.00  + Jerzy Gumula

Czwartek  20.05.2021 r.                

  8.00   + Łukasz Donocik w 2 rocz. śmierci

  8.00   + Anna Kijanowska

  8.00   + Andrzej Chojnacki

18.00   Do Miłosierdzia Bożego o nowe, liczne, święte i charyzmatyczne powołania kapłańskie i zakonne oraz o nawrócenie grzeszników

18.00   + Julia i Emil Knapczyk

18.00   + Stanisław Komisarczuk

Piątek  21.05.2021 r.                     

  8.00   + Józef Siemiątkowski w 8 rocz. śmierci z rodzicami i teściami

  8.00   + Małgorzata Jodko

18.00   W intencji życia

18.00   + Edward Kaczor

18.00   + Małgorzata Warchał

18.00   + Anna Lewandowska – Kimla

Sobota  22.05.2021 r.                 

  8.00  O mądrość, świętość, odwagę i łaskę mocnej wiary dla ks. Marka, ks. Tomasza, ks. Damiana

  8.00  + Maria Buda w 9 rocz. śmierci

  8.00  + Anna Strzemszak

18.00  + Czesław Manowski, Karol Brychcy, Irena Szuta

18.00  + Jan Kośniewski

NIEDZIELA  23.05.2021 r.                                             

                6.30    ZA  PARAFIAN

   8.00   + Alicja Wróbel – Kasprzyk w 1 rocz. śmierci   

  9.30   Dz.-błag. w intencji Miry i Jakuba z okazji 2 rocznicy ślubu z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

11.00  Dz.-błag. w intencji ks. Marka z ok. 30 rocz. święceń kapłańskich oraz w intencji ks. Damiana z ok. 20 rocz. święceń kapłańskich z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie

11.00   ++ Rodziców: Edward i Antonina Wachnik  

11.00   + Józef Kos z rodzicami

12.30   + Władysław Ochodek w rocz. urodzin oraz ++ z rodzin Ochodek, Matlak, Sojka, Skrobol

16.00   + Ewa Marszał w 1 rocz. śmierci 





Intencje mszalne 10.05.2021 r.  – 16.05.2021 r.

Poniedziałek 10.05.2021 r.    

  8.00  + Regina Grzybowska

  8.00  + Marian Sołtysek

  8.00  + Michalina Baranowska

18.00   W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci 

18.00  + Stanisław i Maria Matuśniak i ++ z ich rodzin

Wtorek 11.05.2021 r.                                       

  8.00   W int. Pauliny z ok. ur. z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej, dary Ducha św. i zdrowie

  8.00  + Kazimierz Wawro

  8.00  + Krzysztof Sidzina w rocz. urodzin

  8.00  + Antoni Baron

18.00  + Aniela i Ernest Czobała

18.00  + Krzysztof Bożek w rocz. urodzin

Środa  12.05.2021 r.                       

              8.00  + Maria i Antoni Zięba

  8.00  + Marek Pawlik

18.00  + Zofia, Emil, Leszek Szczepańczyk

18.00  + Józef Szklarczyk w rocz. urodzin

Czwartek  13.05.2021 r.                

  8.00   + Maciej Dobija z żoną i dziećmi

  8.00   + Stanisława /f/ Wójcikowska w rocz. urodzin

  8.00   + Bolesław Kisiel

18.00   W intencji członkiń Róży Różańcowej Matki Bożej Fatimskiej oraz za ++ członkinie

18.00   + Stefan Szymański

18.00   + Jerzy Czarniecki

Piątek  14.05.2021 r.                     

               8.00   + Irena Krzak

  8.00   + Teresa Żywczok

  8.00   + Alicja Adamczyk

18.00   + Władysław Duźniak w rocz. urodzin

18.00   + Anna Dąbrowska

18.00   + Julian Walicki

Sobota  15.05.2021 r.                 

  8.00  + Zofia Słonka z ok. imienin

  8.00  + Leopold Richert

  8.00  + Hermina Niemczyk w rocz. urodzin

11.00   W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej ich rodziców i chrzestnych

13.00   W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej ich rodziców i chrzestnych

18.00  + Leokadia Stankiewicz

18.00  ++ Rodziców: Maria i Janusz Pfanhauser

NIEDZIELA  16.05.2021 r.                                            

              6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Karol, Waleria Niewdana

 8.00   Dz.-błag. za 45 lat małżeństwa Zdzisławy i Stanisława Gac z prośbą o dalsze Boże błog. 

  9.30   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla rodziny Koraczyńskich

  9.30   + Zofia Faber

11.00   + Józef Kiełbasa w 1 rocz. śmierci 

12.30   + Bogusława Gradowska w 2 rocz. śmierci  

16.00   Do Miłosierdzia Bożego z ok. 30 rocz. ur. Bartłomieja i Dariusza z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie 







Intencje mszalne 03.05.2021 r.  – 09.05.2021 r.
 

Poniedziałek 03 maja 2021 r.        Uroczystość NMP Królowej Polski       

  6.30   + Jan Kośniewski

 8.00   W intencji członkiń Róży Różańcowej Matki Bożej Królowej Polski oraz za zmarłe osoby z tej Róży

  8.00    ZA PARAFIAN

  9.30  + Maria i Jan Fink z synem Bolesławem

11.00   Dz.-błag. za wszystkie Róże Różańcowe w naszej Parafii z prośba o wytrwałość w modlitwie i za wszystkich Fundatorów sztandaru Matki Bożej Królowej Różańca Świętego

11.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla rodziny Henryka i Małgorzaty Cembala

12.30  + Zygmunt Markowski w 1 rocz. śmierci

12.30  + Adam Kulec

12.30  + Joanna Bęska

16.00  + Daniela Borodeńko z siostrą Wiktorią

Wtorek 04 maja 2021 r.                                       

  8.00  + Urszula Nazim

  8.00  + Ryszard Mrowiec

  8.00  + Ryszard Smoła

18.00  + Katarzyna Czyż

18.00  + Emilia i Tadeusz Krukowski

Środa  05 maja 2021 r.                   

  8.00  + Stanisław Chorąży

  8.00  + Wanda Labus

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Waldemara Morawca z ok. imienin

18.00  + Adam Lach

Czwartek 06 maja 2021 r.               I  CZWARTEK  MIESIĄCA

  8.00  + Monika Paszek

  8.00  + Anna Jabłonowska

  8.00  + Paweł Maślanka

18.00  + ks. Władysław Droździk

18.00  + Anna Torba w rocz. urodzin

18.00  + Józefa /f/ Buras z mężem i synem

Piątek  07 maja 2021 r.          I  PIĄTEK  MIESIĄCA

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

  8.00  + Adrian Mączka  

17.00  + Łucja Gabryel

18.00  ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Helena Zątek, Witold Brzuszkiewicz, Edward Kaczor, Stanisław Ziółkowski, Jan Kośniewski, Małgorzata Warchał, Stefania Owczarz, Jakub Fraś, Daniela Borodeńko, Władysława Piekut z mężem Józefem, Józefa Wołyniec, Ewa Baranowska, Jarosław Trusiak, Kazimiera Stefańska, Wiesław Babicki, Maria Zemła, Irena Krzak, Helena Wojtas, Bolesław Wawryków, Stanisław Sekuła, Adam Klimczak, Konrad Skiba, Józefa Jachnicka, Andrzej Szoblik, Grzegorz Rodak, Marian Wątroba, Julia Miernik, Julian Paleczny, Antoni Wątroba, Andrzej Porębski, Aniela Płowy, Genowefa Olender, Jan Dzierżawa, Krystyna Hoczek, Waleria Kułacz, Anna Żyła, Mieczysław Krawczyk, Zofia Słonka, Florian Mikulec, Ryszard Brylski, Kazimierz Wawro, Małgorzata Jodko, Stanisław Gryglak, Władysław Duźniak, Anna Dąbrowska, Wiesław Kasperczyk, Agnieszka Rucińska, Adam Kulec, Janina Kapłon, Urszula Nazim, Bronisław Ramza, Ryszard Mrowiec, Stanisław Chorąży, Anna Torba, Dariusz Wasilkowski, Teresa Żywczok, Filomena Czerwiakowska, Maria Szlagor, Hermina Niemczyk, Zofia Hankowska, Helena Kudziełka, Wojciech Iskra, ks. Władysław Droździk, Renata Kanik, Krzysztof Bożek, Gabriel Gorczyński, Wiktor Jocz, Emilia Gniza, Janina Smolarczyk, Roman Maciejewski, Sabina Oliwa, Paweł Maślanka, Jarosław Greń, Celina Bania, Janina Krajewska, Tadeusz Karkulowski, Waleria Klimczak, Zenon Krystian, Kazimierz Mendrek, Anna Kowalczuk, Beata Łuczyszyn, Agnieszka Byrska, Jan Stygar, Krzysztof Sidzina, Mieczysław Brachaczek, Leon Goliasz, Krystyna Litwińczyk, Bolesław Kisiel, Ryszard Smoła, Katarzyna Czyż, Wanda Labus, Jerzy Czarniecki, Adam Lach, Anna Jabłonowska, Marian Sołtysek, Michalina Baranowska,

18.00  W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

19.15  + Lucyna i Adam Nowotarski

Sobota  08 maja 2021 r.      

  8.00  + Aleksander Duraj w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Helena Kudziełka

  8.00  + Halina Hura

18.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Krzysztofa i Piotra z ok. ur. oraz w intencji ich bliskich  

18.00  + Mieczysław Tryniecki

NIEDZIELA  09 maja 2021 r.                                             

  6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00  + Władysława i Stanisław Feret

  8.00  + Anna Kowalczuk

  9.30  + Wiesław Matusiak w 3 rocz. śmierci z rodzicami i teściami  

11.00   + Maria i Władysław Poprawa z córką i zięciem  

12.30   + Irena, Stefan Ziętek, Bronisława /f/ Rębacz /Roczek: ZUZANNA WAŃCZYK/

12.30   Dz.-błag. z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla wnuka Ignacego Strojny

16.00   + Konrad Pałach w 1 rocz. śmierci 





Intencje mszalne 26.04.2021 r.  – 02.05.2021 r.

 

Poniedziałek 26.04.2021 r.     

  8.00   Za dusze w czyśćcu cierpiące

 8.00  Do Miłosierdzia Bożego o nowe, liczne, charyzmatyczne i święte powołania kapłańskie i zakonne oraz o łaskę nawrócenia grzeszników

18.00  + Eryk Miranowicz z siostrą i rodzicami

18.00  + Janina Krajewska

Wtorek 27.04.2021 r.                                       

             8.00  + Ryszard Zontek

  8.00  + Bronisław Ramza

  8.00  + Kazimierz Mendrek

  8.00  + Agnieszka Byrska

18.00  + Wanda, Bronisław i syn Andrzej

Środa  28.04.2021 r.                       

              8.00  + Agnieszka Rucińska

  8.00  + Anna Kowalczuk

18.00  + Stefan Marek

18.00  + Beata Łuczyszyn

Czwartek  29.04.2021 r.                

  8.00   + Aleksander Stokłosa w 10 rocz. śmierci z żoną Marią i córką Krystyną

  8.00   + Zenon Krystian

  8.00   + Krzysztof Sidzina

18.00   + Zbigniew Mieszczak w 1 rocz. śmierci

18.00   + Celina Bania

18.00   + Jan Stygar

Piątek  30.04.2021 r.                     

               8.00   + Jan Janos z rodziną

  8.00   + Mieczysław Brachaczek

  8.00   + Leon Goliasz

18.00   Intencje przez wstawiennictwo Św. Józefa

18.00   + Waleria Dyduch

18.00   + Jadwiga Śliwka w 24 rocz. śmierci oraz ++ z rodzin Manowskich i Śliwka

Sobota  01.05.2021 r.                 

 8.00  Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Wojciech Iskra   

  8.00  + Krystyna Litwińczyk w rocz. urodzin

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

18.00  + Ryszard Kamiński w rocz. śmierci

NIEDZIELA  02.05.2021 r.                                              

                6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Jan Guzik

 9.30   Dz.-błag. w intencji Stefana, Tadeusza i Grzegorza z ok. ur. z prośbą o Boże błog. i zdrowie

  9.30   + Gabriela Kania

11.00   + Józef Paluch

12.30   + Sławomir Chylak w 14 rocz. śmierci

12.30   + Władysław Żmija

15.30   Nabożeństwo majowe

16.00   O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa




Intencje mszalne 19.04.2021 r.  – 25.04.2021 r.

Poniedziałek 19.04.2021 r.     

  8.00  + Helena Wojtas

  8.00  + Wiesław Kasperczyk

18.00  + Kazimierz Wanot z rodzicami

18.00   + Krystyna Konopka w rocz. urodzin oraz ++ rodzice: Anna i Józef

Wtorek 20.04.2021 r.                                        

             8.00  + Waleria Kułac

  8.00  + Jakub Fraś

  8.00  + Janina Smolarczyk

  8.00  + Sabina Oliwa

18.00  + Maria Zemła  

Środa  21.04.2021 r.                       

              8.00  + Stanisław Wawrzuta

  8.00  + Adrian Mączka

18.00  + Dominik Faruga

18.00  + Paweł Maślanka

Czwartek  22.04.2021 r.                

  8.00   O mądrość, świętość, odwagę i łaskę mocnej wiary dla ks. Marka, ks. Tomasza, ks. Damiana

  8.00   + Julianna Budzyńska

  8.00   + Waleria Klimczak

18.00   + Ewa Wójcik w 5 rocz. śmierci

18.00   + Zofia Hankowska

18.00   + Jarosław Greń

Piątek  23.04.2021 r.                     

               8.00   + Maria Januszewska w 1 rocz. śmierci

  8.00   + Janina Kapłon

18.00   + Zofia, Stanisław i Andrzej Bodzińscy

18.00   + Stanisława /f/ Wójcikowska

18.00   + Tadeusz Karkulowski

Sobota  24.04.2021 r.                 

                8.00  + Jerzy Miś z rodzicami

  8.00  + Maria Szlagor

  8.00  + Franciszek Herain w 8 rocz. śmierci

18.00  O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i zdrowie dla Pawła Zięby z ok. 14 rocz. ur.

18.00  + Mirosław Cegielski

NIEDZIELA  25.04.2021 r.                                 

            6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Jerzy Klajmon

  9.30   + Julia Stanaszek z mężem Władysławem, córką Ireną, zięciem Franciszkiem i rodzicami z obu stron

11.00   + Władysław, Aniela, Bernadetta

12.30   + Hildegarda Klimczak w 1 rocz. śmierci z mężem Adamem   

12.30   + Wanda Duraj w 25 rocz. śmierci z mężem Ryszardem

15.30   NIESZPORY     

16.00   W 45 rocz. ślubu Janiny i Bogusława w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

16.00   W intencji zmarłych i żyjących Olimpijczyków z Podbeskidzia






Intencje mszalne 12.04.2021 r.  – 18.04.2021 r.

 

Poniedziałek 12.04.2021 r.  

  8.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Mieczysławy Dobek i Jacka Ryłko z ok. urodzin

  8.00  + Stanisław Soroczyński

  8.00  + Urszula Ferfecka

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci 

18.00   + Ryszard Bujak

Wtorek 13.04.2021 r.                                     

             8.00  + Wincenty Bobowski w 17 rocz. śmierci z żoną, synami i zięciem

  8.00  + Bogumiła /f/ Hahn i ++ z rodziny

  8.00  + Emilia Gniza

18.00  + Aniela Płowy

Środa  14.04.2021 r.                     

             8.00  + Anna Żyła w rocz. urodzin

  8.00  + Wiesław Babicki

18.00  + Stefania Osiejewska

18.00  + Urszula, Joanna i Ryszard Kubica

Czwartek  15.04.2021 r.               

  8.00   + Mieczysław Krawczyk

  8.00   + Roman Maciejewski

18.00   O Boże błog., opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Mieczysławy i Jacka z ok. ur.

18.00   + Tadeusz-Jerzy Białko w 8 rocz. śmierci z córką Joanną

18.00   + Tadeusz Pierlak

Piątek  16.04.2021 r.                    

               8.00   + Joanna Andrukiewicz

  8.00   + Ewa Baranowska

18.00   W intencji życia

18.00   + Helena Zątek

18.00   + Anna Dąbrowska

Sobota  17.04.2021 r.                

                8.00  + Antoni i Maria Zięba

  8.00  + Maria i Stanisław Tokarscy

  8.00  + Krzysztof Bożek

18.00  + Zofia Dus w 1 rocz. śmierci

18.00  + Stanisław Gryglak

NIEDZIELA  18.04.2021 r.                                 

              6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Barbara Rogala, rodzice z obu stron oraz ++ z rodziny Rogalów i Kuźniów

  8.00   + Halina Hura

 9.30   Dziękczynno-błagalna z ok. 70 rocz. urodzin Lecha z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

11.00   ++ Rodziców: Antonina i Edward Wachnik

11.00   + Bogusława /f/ Kafka

12.30   + Kazimierz Wawro   

15.30   NIESZPORY     

16.00   + Lucyna Gawlas 




Intencje mszalne 05.04.2021 r.  – 11.04.2021 r.

Poniedziałek 05.04.2021 r.           

      6.30  + Jan Kośniewski

  8.00  W intencji Dobroczyńców naszej Parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

  9.30  + Władysława /f/ Kozioł

  9.30  + Oskar Hojny w 2 rocz. śmierci

11.00  + Bolesław Wawryków 

12.30  + Tadeusz Wolański

12.30  + Agnieszka Rucińska 

16.00  + Alicja Wróbel -Kasprzyk

Wtorek 06.04.2021 r.                                      

  8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Miłosławy z ok. 50 rocz. urodzin

  8.00  + Edward Rzeszowski

  8.00  + Henryk Tomaszek

  8.00  + Gabriel Gorczyński

18.00  + Józef Biedroń

18.00  + Gertruda Slopek         

Środa  07.04.2021 r.                      

    8.00  + Maria Genser i Bronisława Blanarczyk

  8.00  + Władysław Duźniak

18.00  ++ Rodziców: Bronisława i Ignacy Trocha

18.00  + Irena Kuźnik

Czwartek  08.04.2021 r.                                                     
 8.00  +  Zofia Słonka   

  8.00  + Ryszard Brylski

  8.00  + Renata Kanik

18.00  + Józef Wiśniewski w 8 rocz. śmierci z mamą

18.00  + Wiktor Jocz

18.00  + Eugeniusz Damek

Piątek  09.04.2021 r.                

 8.00  + Witold Brzuszkiewicz z ok. urodzin

  8.00  + Jadwiga Stępień

  8.00  + Kazimierz Kubica

18.00  ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Helena Zątek, Witold Brzuszkiewicz, Edward Kaczor, Stanisław Ziółkowski, Jan Kośniewski, Małgorzata Warchał, Stefania Owczarz, Jakub Fraś, Daniela Borodeńko, Władysława Piekut z mężem Józefem, Józefa Wołyniec, Ewa Baranowska, Jarosław Trusiak, Kazimiera Stefańska, Wiesław Babicki, Maria Zemła, Irena Krzak, Helena Wojtas, Bolesław Wawryków, Stanisław Sekuła, Adam Klimczak, Kazimiera Rejdych, Konrad Skiba, Józefa Jachnicka, Andrzej Szoblik, Grzegorz Rodak, Marian Wątroba, Julia Miernik, Julian Paleczny, Antoni Wątroba, Andrzej Porębski, Aniela Płowy, Genowefa Olender, Jan Dzierżawa, Krystyna Hoczek, Dominik Faruga, Waleria Kułacz, Anna Żyła, Mieczysław Krawczyk, Zofia Słonka, Florian Mikulec, Elżbieta Kuriata, Ryszard Brylski, Kazimierz Wawro, Małgorzata Jodko, Stanisław Gryglak, Ryszard Bujak, Władysław Duźniak, Anna Dąbrowska, Adam Kulec, Wiesław Kasperczyk, Agnieszka Rucińska, Janina Kapłon, Urszula Nazim, Bronisław Ramza, Anna Torba, Ryszard Mrowiec Stanisław Chorąży, Mirosława Ośniewska, Leopold Richert, Dariusz Wasilkowski, Teresa Żywczok, Filomena Czerwiakowska, Maria Szlagor, Hermina Niemczyk, Zofia Hankowska, Helena Kudziełka, Wojciech Iskra, ks. Władysław Droździk, Renata Kanik, Krzysztof Bożek, Gabriel Gorczyński, Wiktor Jocz,

18.00  W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

Sobota  10.04.2021 r.             

     8.00  Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Michała Slopka z ok. 12 rocz. urodzin

  8.00   + Bronisław i Leokadia Zacharejko z rodzicami i rodzeństwem

18.00  Dz.-błag. za dar życia z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Karoliny z ok. 25 rocz. ur. oraz o potrzebne łaski dla męża Szymona i syna Tymoteusza

18.00   + Ewa Marszał

NIEDZIELA  11.04.2021 r.                                              

  6.30    ZA  PARAFIAN

 8.00   Dziękczynna w int. rodzin Jóskow, Rokosz i Bujak z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski

  8.00   + Zofia Adaszyńska w 8 rocz. śmierci

  9.30   O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Wiktorii z ok. 93 rocz. urodzin

11.00   + Jan i Teresa Cembala 

12.30   W intencji członkiń Róży Bożego Miłosierdzia z prośba o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

12.30   + Józef Majdak

16.00   O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa




Intencje mszalne 29.03.2021 r.  – 04.04.2021 r.

 

Poniedziałek  29.03.2021 r.                              

  8.00  + Dominik Faruga

  8.00  + Filomena Czerwiakowska

  8.00  + Maria Szlagor

18.00  + Genowefa Olender

18.00  + Bronisława /f/ Staniek

Wtorek 30.03.2021 r.                                 

  8.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Mateusza Faber z ok. 18 rocz. urodzin

  8.00  + Stanisław Chorąży

  8.00  + Mirosława i Henryk Ośniewscy 

  8.00  + Leopold Richert

18.00  + Jadwiga Karp

Środa  31.03.2021 r.               

  8.00  + Lucyna Żelazińska

  8.00  + Krystyna Grzyb w rocz. urodzin

  8.00  + Dariusz Wasilkowski

18.00  + Krzysztof Caputa

18.00  + Teresa Żywczok

Czwartek  01.04.2021 r.    WIELKI CZWARTEK                

19.00  W intencji kapłanów, którzy pracowali i pracują w naszej Parafii

19.00  + Andrzej Szoblik

19.00  + Teofila /f/ Gibas

Sobota  03.04.2021 r.               WIELKA  SOBOTA 

19.00  ++ Za zmarłych wypominanych

19.00  + Władysław z bratem bliźniakiem i rodzicami

19.00  + Antoni Wątroba

19.00  + Bronisława /f/ Kafka

 

NIEDZIELA 04.04.2021 r.  NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA                                        

  6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Zofia Faber

 9.30   Dz.-błag. z p rośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie w intencji Hildegardy, Ireny i Barbary z ok. urodzin

11.00   + Alfred Byra /Roczek: MIESZKO ŁOPATKA/

11.00   + Józefa /f/ Wołyniec

12.30   + Jan Janica i Przemysław Fink

12.30   + Wojciech Iskra

15.30     NIESZPORY ŚWIĄTECZNE

16.00  Dz.-błag. w intencji Julii z ok. 20 rocz. urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie 




Intencje mszalne 22.03.2021 r.  – 28.03.2021 r.

 

Poniedziałek 22.03.2021 r.  

  8.00  + Jan Dzierżawa

  8.00  + Halina Hura, Stanisław Hura

18.00  Dz.-błag. w int. Grzegorza, Anieli i Stasia z prośbą o Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski

18.00  O mądrość, świętość, odwagę i łaskę mocnej wiary dla ks. Marka, ks. Tomasza, ks. Damiana

Wtorek 23.03.2021 r.                                       

             8.00  + Jerzy z rodzicami

 8.00  + Marianna i Stanisław, Maria i Andrzej Link, Wiktoria i Stanisław Szeląg

  8.00  + Helena Wojtas

  8.00  + Urszula Nazim

18.00  + Oktawian Fedak z ok. imienin

Środa  24.03.2021 r.                      

             8.00  + Zbigniew Kasprzykowski

  8.00  + Anna Klaczek

18.00  + Czesław Golik

18.00  + Barbara Pałka

Czwartek  25.03.2021 r.              

  8.00    O łaskę wiary i uzdrowienie dla Natalii

  8.00   + Anna Lewandowska - Kimla

  8.00   + Bronisław Ramza

18.00   W intencji osób przystępujących do Duchowej Adopcji

18.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Marii Baczyńskiej z ok. im

18.00   + Ryszard Mrowiec

Piątek  26.03.2021 r.                   

               8.00   + Eryk Miranowicz z siostrą i rodzicami

  8.00   + Helena Wawrzuta

18.00   + Jadwiga Król z ok. urodzin

18.00   + Zofia Sadora

18.00   + Anna Torba

Sobota  27.03.2021 r.                

             8.00  O siły i powrót do zdrowia dla Tomasza Micka

  8.00  + Paweł Gmachowski w rocz. urodzin

  8.00  + Jan Kaczmarek

18.00  + Wanda Zioło w rocz. urodzin

18.00  + Edward Żelasko z rodzicami i teściami

NIEDZIELA  28.03.2021 r.                                 

            6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Zofia Dus

  8.00   + Małgorzata Warchał

  9.30   + Henryk Janas w 3 rocz. śmierci

11.00   + Julia i Józef Waligóra z synami

12.30   + Krystyna Kubanek w 1 rocz. śmierci

12.30   + Kazimierz Gumiński w 5 rocz. śmierci   

15.15    GORZKIE ŻALE

16.00   O Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, zdrowie i potrzebne łaski dla Magdaleny z ok. 18 rocz. urodzin 




Intencje mszalne 15.03.2021 r.  – 21.03.2021 r.

 

Poniedziałek 15.03.2021 r.     

  8.00  + Zbigniew Mieszczak w rocz. ur.

  8.00  + Krzysztof Margański

  8.00  + Wiesław Kasperczyk

16.00  O uzdrowienie z COVID 19 oraz Boże błogosławieństwo dla Wojciecha i Jadwigi

18.00  O dobrą śmierć dla Zbigniewa

18.00  + Tadeusz Zygmunt

18.00  + Wiesław Babicki
18.00 + Julian Paleczny 

Wtorek 16.03.2021 r.                                   

                  8.00  + Adam Klimczak

 8.00  + Apolonia i Ludwik Żywica z synami Zenonem, Zdzisławem, synową Józefą i zięciem Kazimierzem

  8.00  + Kazimiera /f/ Rejdych w rocz. ur.

  8.00  + Irena Krzak

16.00  + Antoni Wątroba

18.00  + Piotr Miodoński

18.00  + Jakub Fraś

Środa  17.03.2021 r.                   

  8.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla córki Barbary z ok. ur. i jej rodziny

  8.00  + Krystyna Hoczek  

18.00  + Maria i Franciszek Zając

18.00  Do Miłosierdzia Bożego w pewnej intencji

Czwartek  18.03.2021 r.              

  8.00   + Józefa Jachnicka

  8.00   + Mirosław Krawczyk

  8.00   + Julianna Budzyńska

18.00   + Konrad Pałach

18.00   + Stanisław Madzia

Piątek  19.03.2021 r.                   

               8.00   + Józef Pietrzak z rodzicami

  8.00   + Józef Szklarczyk z ok. imienin

18.00   O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Józefa Fabera z ok. imienin

18.00   W intencji mężczyzn ze wspólnoty Św. Józefa

18.00   Intencje przez wstawiennictwo Św. Józefa

18.00  + Józef Przybyła z ok. imienin

Sobota  20.03.2021 r.              

 8.00  + Stanisław i Maria Matuśniak, Ryszard i Teresa Matuśniak

  8.00  + Daniela Borodeńko

  8.00  + Adrian Mączka

18.00  W intencji Michała Cisowskiego w 1 rocz. ur. z podziękowaniem za dar życia z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie oraz o potrzebne łaski dla rodziców

18.00  + Genowefa Polak

NIEDZIELA  21.03.2021 r.                                            

  6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Józef Pluta z rodzicami i rodzeństwem

  8.00   + Łucja Gabryel

  9.30   O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Iwony z ok. 40 rocz. ur.

  9.30   + Helena Broda w 20 rocz. śmierci oraz Maria Zaręba, Irena Radomska, Irena Laskowska

11.00   ++ Rodziców: Edward i Antonina Wachnik

11.00   O rychła beatyfikację ks. Franciszka Blachnickiego założyciela Ruchu Światło – Życie z ok. 100 rocz. jego urodzin  

12.30   + Maria Hańderek w 15 rocz. śmierci   

15.15    GORZKIE ŻALE

16.00   + Waleria Kułacz  






Intencje mszalne 8.03.2021 r.  – 14.03.2021 r.

 

Poniedziałek 8.03.2021 r.  

  8.00  + Julia Miernik

  8.00  ++ Rodziców: Ignacy i Hildegarda Panchyrz

18.00  Do Miłosierdzia Bożego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i łaskę zdrowia dla Teresy z ok. 70 rocz. ur.

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci 

Wtorek 9.03.2021 r.                                   

 8.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Anny Hetnał z ok. 26 rocz. ur.

  8.00  + Helena Boczek

  8.00  + Stanisław Gryglak w 30 dniu po śmierci

  8.00  + Ryszard Radulski

18.00  + Anna Bialikiewicz w 1 rocz. śmierci

Środa  10.03.2021 r.                   

  8.00  O Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie dla Mieczysława Ryłko z ok. 91 rocz. ur.

  8.00  + Teresa Bik – Wojtas

18.00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej, dary Ducha Św. i zdrowie dla Anny z ok. ur. 

18.00  + Leokadia Stankiewicz

Czwartek  11.03.2021 r.              

  8.00   + Stefania Osiejewska w rocz. ur.

  8.00   + Kazimierz Kubica w rocz. ur.

18.00   + Maria Zemła w rocz. ur.

18.00   + Teresa Ciuba w 6 rocz. śmierci

18.00   + Regina Grzybowska

Piątek  12.03.2021 r.                    

               8.00   + Elżbieta Klocman

  8.00   + Bolesław Wawryków

18.00   + Andrzej Porębski

18.00   + Florian Mikulec

18.00   + Wiesław Badan

Sobota  13.03.2021 r.                

                8.00  + Jerzy Dutka w 10 rocz. śmierci z rodzicami

  8.00  + Maria Świniańska, Józefa /f/ i Joanna Janik

  8.00  + Ryszard Zontek

18.00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Krystyny Morawiec z ok. imienin

18.00  + Elżbieta Kuriata

NIEDZIELA  14.03.2021 r.                                 

              6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Aurelia, Jan, Rafał Sadlik, Helena Piela

  8.00   + Józefa /f/ Wołyniec

  9.30   + Genowefa Olender

11.00   + Zenon Dębowski i ++ rodzice

11.00   + Bogusława Kafka

12.30   Dz.-błag. w 18 rocz. ur. Aleksandry Gądko z prośbą o Boże bł., dary Ducha Św. i zdrowie 

12.30   + Konrad Skiba

15.15    GORZKIE ŻALE

16.00   + Władysława /f/ Piekut 





Intencje mszalne 01.03.2021 r.  – 07.03.2021 r.

 

Poniedziałek 01 marca 2021 r.  

  8.00  + Urszula Ferfecka

  8.00  + Waleria Rutkowska

18.00  + Jakub Gądko w 6 rocz. śmierci

18.00  O uzdrowienie duszy i ciała, łaskę wiary oraz wyjście z nałogu alkoholowego dla Artura

Wtorek 02 marca 2021 r.                                       

  8.00  + Helena z rodzicami i siostrą

  8.00  + Maria, Józef, Jadwiga i Franciszek Neter

  8.00  + Kazimierz Wawro

  8.00  + Władysław Duźniak

18.00  + Helena Pszczółka z ok. imienin

18.00  + Tadeusz Klimara 

Środa  03 marca 2021 r.                   

  8.00  + Mateusz Wójcicki w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Kazimierz Chmielowski z ok. imienin

18.00  + Zdzisław Żywica w 1 rocz. śmierci

18.00  W int. Anny i Łukasza o łaskę uratowania małżeństwa i Boże prowadzenie

Czwartek 04 marca 2021 r.                  I  CZWARTEK  MIESIĄCA

  8.00 + Tadeusz Żegunia w 1 rocz. śmierci  

  8.00  + Kazimiera Bulowska z ok. imienin

18.00  + Kazimierz Stanisławski z żoną i rodzicami

18.00  + Aniela Płowy w rocz. urodzin

Piątek  05 marca 2021 r.          I  PIĄTEK  MIESIĄCA

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo

  8.00  + Bogusław Drewniak

17.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Marii z ok. 75 rocz. urodzin

18.00  ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Adam Kulec, Helena Zątek, Witold Brzuszkiewicz, Edward Rzeszowski, Edward Kaczor, Stanisław Ziółkowski, Jan Kośniewski, Małgorzata Warchał, Anna Lewandowska – Kimla, Stefania Owczarz, Jakub Fraś, Helena Wawrzuta, Władysława Piekut z mężem Józefem, Daniela Borodeńko, Irena Kuźnik, Teofila Gibas, Stanisława Wójcikowska, Józefa Wołyniec, Ewa Baranowska, Jarosław Trusiak, Kazimiera Stefańska, Wiesław Babicki, Maria Zemła, Irena Krzak, Helena Wojtas, Bolesław Wawryków, Stanisław Sekuła, Adam Klimczak, Kazimiera Rejdych, Konrad Skiba, Józefa Jachnicka, Andrzej Szoblik, Mirosława Gibas, Grzegorz Rodak, Julianna Budzyńska, Teresa Bik-Wojtas, Marian Wątroba, Julia Miernik, Julian Paleczny, Antoni Wątroba, Andrzej Porębski, Aniela Płowy, Krzysztof Margański, Genowefa Olender, Jan Dzierżawa, Krystyna Hoczek, Krzysztof Caputa, Dominik Faruga, Waleria Kułacz, Anna Żyła, Mieczysław Krawczyk, Zofia Słonka, Józef Szklarczyk, Florian Mikulec, Elżbieta Kuriata, Łucja Gabryel, Ryszard Brylski, Kazimierz Wawro, Małgorzata Jodko, Stanisław Gryglak, Ryszard Bujak, Władysław Duźniak, Anna Dąbrowska, Anna Klaczek i duże w czyśćcu cierpiące,

18.00  W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

19.15  O uzdrowienie duszy i ciała, łaskę wiary oraz wyjście z nałogu alkoholowego dla Artura

Sobota  06 marca 2021 r.          I  SOBOTA  MIESIĄCA

 8.00  Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Krzysztof Rogala w 4 rocz. śmierci

  8.00  + Irena Folwarczna

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

18.00  + Helena Wodniak

NIEDZIELA  07 marca 2021 r.                                      

    6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Władysława /f/, Kazimierz, Czesław i Roman Zoń

  9.30   Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Miry z ok. urodzin

11.00   + Przemysław Fink w 8 rocz. śmierci

11.00   W intencji Malwiny i Igi z ok. urodzin z prośbą o Boże błog., opiekę MB, dary Ducha Św. i zdrowie

12.30   + Adam Kulec w 1 rocz. śmierci

12.30   + Anna Dąbrowska

16.00   O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa




Intencje mszalne 22.02.2021 r.  – 28.02.2021 r.

 

Poniedziałek 22.02.2021 r.  

 8.00  O mądrość, świętość, odwagę i łaskę mocnej wiary dla ks. Marka, ks. Tomasza, ks. Damiana

  8.00  + Anna Torba

18.00  + Wanda Zioło

18.00  + Jadwiga Nowacka w 1 rocz. śmierci

Wtorek 23.02.2021 r.                                   

             8.00  + Teresa Durlak

  8.00  + Marianna Piotrowska

  8.00  + Ryszard Brylski

  8.00  + Stanisław Gryglak

18.00  + Arkadiusz Gańczarczyk

Środa  24.02.2021 r.                      

              8.00  + Stefania Owczarz w rocz. urodzin

  8.00  + Tadeusz Zygmunt

18.00  + Anna Batog z rodzicami i zięciem Witoldem

18.00  + Małgorzata Jodko

Czwartek  25.02.2021 r.               

  8.00   + Andrzej Gruse

  8.00   + Anna Żyła

  8.00   + Ryszard Bujak

18.00   + Andrzej Wiecha w 1 rocz. śmierci

18.00   + Monika Paszek

18.00   + Stanisław Ziółkowski

Piątek  26.02.2021 r.                   

               8.00   + Alfred Byra w 5 rocz. śmierci

  8.00   + Eryk Miranowicz z siostrą i rodzicami

18.00   + Anna Tomczyk w 1 rocz. śmierci

18.00   + Helena Zątek

18.00   + Jan Kośniewski

Sobota  27.02.2021 r.              

             8.00  + Bronisław i Leokadia Zacharejko z rodzicami i rodzeństwem

  8.00  + Maria i Stanisław Biliccy

  8.00  + Julian Paleczny

18.00  + Jan Bielski

18.00  + Oktawian Fedak w 1 rocz. śmierci

NIEDZIELA  28.02.2021 r.                                 

              6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Roman z żoną, rodzicami i dziećmi

  9.30   + Józef Szklarczyk w 1 rocz. śmierci

11.00   + Ludwik Faruga w 15 rocz. śmierci z rodzicami z obu stron

12.30   O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Martyny Bialik z ok. urodzin

12.30   + Dionizy Szewczyk w 11 rocz. śmierci i Kazimierz Skwara w 11 rocz. śmierci

12.30   + Eugenia Królikowska 

15.15    GORZKIE ŻALE

16.00   + Eugeniusz Damek 




Intencje mszalne 15.02.2021 r.  – 21.02.2021 r.

 

Poniedziałek 15.02.2021 r.  

 8.00  + Władysława i Jan Nowak, Katarzyna i Jan Rudecki, Katarzyna i Wojciech Tomasiak

  8.00  + Mirosław Cegielski

18.00  + Krzysztof Cieplik w rocz. ur.  

18.00  Z podz. za otrzymane łaski z prośba o Boże błog. i zdrowie dla Marty z ok. 70 rocz. ur.

Wtorek 16.02.2021 r.                                   

      8.00   O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Wojciecha Hetnała w 22 rocz. urodzin

  8.00  + Wiktoria z mężem, rodzicami i dziećmi

  8.00  + Andrzej Porębski   

18.00  + Katarzyna Gierlicka w 1 rocz. śmierci

Środa  17.02.2021 r.        ŚRODA POPIELCOWA              

      8.00  + Maria i Stanisław Matuśniak i ++ z rodziny z obu stron

  8.00  + Irena Kuźnik

  9.30  + Julia Miernik

  9.30  + Zygmunt Kaczor z bratem Edwardem

17.00  + Jerzy Gałuszka  

18.00  + Kazimiera Stefańska w rocz. urodzin

18.00  + Edward Rzeszowski

Czwartek  18.02.2021 r.              

  8.00   + Ewa Marszał

  8.00   + Krystyna Hoczek w rocz. urodzin

18.00   + Anna Kruczek w 1 rocz. śmierci

18.00   + Teresa Bik – Wojtas

Piątek  19.02.2021 r.                   

               8.00   + Stanisław Biela   

  8.00   + Bogusław Drewniak

  8.00   + Stanisław Soroczyński

18.00   Dz.-Błag. w int. Stanisławy z ok. ur. z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie

18.00   + Piotr Miodoński

18.00   + Teresa Góra

Sobota  20.02.2021 r.              

  8.00  O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Juliana z ok. 70 rocz. ur.

  8.00  + Małgorzata Warchał w rocz. ur.

  8.00  + Józefa /f/ Brzykowska w rocz. ur.

18.00  + Władysława /f/ Kuryś

18.00  + Marian Grzesiak

NIEDZIELA  21.02.2021 r.                                 

              6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Aniela Płowy w 50 rocz. ślubu

  8.00   + Łucja Gabryel

  9.30   + Wanda i Grzegorz Rodak

11.00   ++ Rodziców: Edward i Antonina Wachnik

11.00   + Bogusława Kafka  

12.30   + Wojciech Wójcik w 24 rocz. śmierci

15.15    GORZKIE ŻALE

16.00  Dz.-Błag. w intencji Tomasza i jego rodziny o Boże błog. i zdrowie z ok. 18 rocz. ur.    




Intencje mszalne 8.02.2021 r.  – 14.02.2021 r.

 

Poniedziałek 08.02.2021 r.   

               8.00  + Stefania Osiejewska

  8.00  + Florian Mikulec

18.00   W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci 

18.00  + Liliana Lebioda

Wtorek 09.02.2021 r.                                       

             8.00  + Barbara i Dariusz Palica

  8.00  + Helena Wodniak

  8.00  + Elżbieta Kuriata

  8.00  + Jadwiga Stępień

18.00  Za dusze w czyśćcu cierpiące

Środa  10.02.2021 r.                     

              8.00  + Jadwiga Król

  8.00  + Stanisława /f/ Wójcikowska

18.00   Dziękczynna za szczęśliwy poród Maksymiliana z prośbą o Boże błogosławieństwo

18.00  + Władysław Żydek w 7 rocz. śmierci

Czwartek  11.02.2021 r.              

  8.00   + Julia z mężem, rodzicami i dziećmi

  8.00   + Andrzej Nowak w 1 rocz. śmierci

  8.00   + Teofila Gibas

18.00    O Boże błogosławieństwo, światło Ducha Św. i zdrowie dla Tomasza Adamczyk-Jóskow z ok. 18 rocz. urodzin

18.00   + Krystyna Grzyb

18.00   + Kazimierz Chmielowski

Piątek  12.02.2021 r.                    

               8.00   + Agnieszka i Franciszek Kasperek

  8.00   + Jadwiga Karp

18.00   + Maria Zemła

18.00   + Elżbieta Klocman

18.00   + Bronisława /f/ Staniek

Sobota  13.02.2021 r.                

 8.00  + Jolanta Słonka-Markiewicz z rodzicami i bratem  

  8.00  + Marian Wątroba

  8.00  + Kazimiera Rejdych

18.00  + Józef Tomiczek   

18.00  + Stefan Marek

NIEDZIELA  14.02.2021 r.                                 

              6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Jan Guzik w 1 rocz. śmierci

  9.30   + Bolesław Wawryków

  9.30   + Julianna Budzyńska

11.00   + Władysława /f/ Waligóra

12.30   + Rygobert i Anna Babiarz, Alfons i Stefania Szczerbowscy

12.30   + Aleksander i Józefa Trehub z rodziną

15.30    NIESZPORY

16.00  O Boże błog. opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Leona Kowalskiego z ok. 8 rocz. ur.   



Intencje mszalne 01.02.2021 – 07.02.2021

Poniedziałek 01 luty 2021     

  8.00  + Halina Jurczak

  8.00  O dary Ducha Św. dla doktora Wojciecha Rodaka

18.00  + Longina i Józef Białas

18.00  + Mieczysław Krawczyk

Wtorek 02 luty 2021          

  8.00  + Elżbieta Zapała

  8.00  + Mirosława Gibas w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Irena Folwarczna

  8.00  + Ryszard Kadela

18.00  + Marian Wantoła w dniu urodzin i imienin z żoną Teresą

Środa 03 luty 2021          

  8.00  + Helena Dymarska

  8.00  + Zofia Sadora

18.00  + Wanda z rodzicami i mężem

18.00  + Bolesław Wawryków

Czwartek 04 luty 2021      I CZWARTEK MIESIĄCA    

  8.00  + Maria z mężem, rodzicami i rodzeństwem

  8.00  + Urszula Prokop

  8.00  + Zofia Słonka w rocz. urodzin

18.00  + Helena Boczek

18.00  + Józefa /f/ Sikora w rocz. urodzin

Piątek  05 luty 2021       I PIĄTEK  MIESIĄCA

  8.00   W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo

  8.00  + Roman Zoń

17.00  + Jan Koźbiał w 2 rocz. śmierci i rodzice z obu stron

18.00  + ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Adam Kulec, Helena Zątek, Tadeusz Pierlak, Roman Budny, Witold Brzuszkiewicz, Edward Rzeszowski, Edward Kaczor, Stanisław Soroczyński, Stanisław Ziółkowski, Jan Kośniewski, Małgorzata Warchał, Anna Lewandowska – Kimla, Stefania Owczarz, Jakub Fraś, Helena Wawrzuta, Władysława Piekut z mężem Józefem, Daniela Borodeńko, Irena Kuźnik, Teofila Gibas, Stanisława Wójcikowska, Stefania Osiejewska, Ryszard Zontek, Czesław Golik, Józefa Wołyniec, Ewa Baranowska, Jarosław Trusiak, Kazimiera Stefańska, Wiesław Babicki, Maria Zemła, Wanda Zioło, Krystyna Grzyb, Irena Krzak, Leokadia Stankiewicz, Jerzy Gałuszka, Elżbieta Klocman, Bogusława Kafka, Oktawian Fedak, Helena Wojtas, Teresa Durlak, Bolesław Wawryków, Stanisław Sekuła, Adam Klimczak, Jadwiga Karp, Kazimiera Rejdych, Konrad Skiba, Józefa Jachnicka, Andrzej Szoblik, Grzegorz Rodak, Julianna Budzyńska, Teresa Bik-Wojtas, Olga Broszko, Marian Wątroba, Julia Miernik, Julian Paleczny, Antoni Wątroba, Andrzej Porębski, Aniela Płowy, Krzysztof Margański, Genowefa Olender, Jan Dzierżawa, Krystyna Hoczek, Stanisław Janicki, Krzysztof Caputa, Dominik Faruga, Waleria Kułacz, Anna Żyła, Mieczysław Krawczyk, Zofia Słonka, Józef Szklarczyk, Florian Mikulec, Helena Wodniak, Krzysztof Raubo, Elżbieta Kuriata, za dusze w czyśćcu cierpiące,

18.00  W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

19.15  O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Zofii z ok. 70 rocz. urodzin

Sobota  06 luty 2021

 8.00  Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Roman Budny

  8.00  + Michał Robiłko

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

18.00  + Helena Wawrzuta

NIEDZIELA  07 luty 2021                                           

  6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Konrad Skiba

  9.30   + Andrzej Szoblik

  9.30   + Józefa /f/ Wołyniec

11.00   + Józefa /f/ Jachnicka 

12.30   + Adam Klimczak

12.30   + Ewa Baranowska

16.00   O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa




Intencje mszalne 25.01.2021 r.  – 31.01.2021 r.

 

Poniedziałek 25.01.2021 r.   

               8.00  + Stanisław Sekuła

  8.00  + Jakub Fraś

18.00  + Katarzyna Tutka w 9 rocz. śmierci, Ludwik Chudy z rodzicami i teściami  

18.00  + Anna Lewandowska-Kimla

Wtorek 26.01.2021 r.                                      

             8.00  + Julia z mężem, rodzicami i dziećmi

  8.00  + Danuta Herain w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Mieczysław Tryniecki

  8.00  + Waleria Kułacz

18.00  + Eryk Miranowicz z siostrą i rodzicami

Środa  27.01.2021 r.                  

              8.00  + Łukasz Donocik w rocz. urodzin

  8.00  + Małgorzata Warchał

18.00  + Łukasz Donocik w rocz. urodzin

18.00  + Lucyna Żelazińska

Czwartek  28.01.2021 r.              

  8.00   + Leokadia Stankiewicz w rocz. urodzin

  8.00   + Dominik Faruga

  8.00   + Regina Grzybowska

18.00   O powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla Eweliny

18.00   + Stanisław Madzia

18.00   + Elżbieta i Renata Pałachnicka

Piątek  29.01.2021 r.                   

               8.00   + Edward, Wojciech i Maria Warzecha

  8.00   + Ryszard Radulski

18.00   + Helena Świętojańska w 2 rocz. śmierci

18.00   + Tadeusz Pierlak w rocz. urodzin

18.00   + Władysława /f/ Piekut

Sobota  30.01.2021 r.                

                8.00  + Piotr Miodoński

  8.00  + Krzysztof Caputa

  8.00  + Halina, Stanisław Hura

18.00  + Helena Świętojańska w 2 rocz. śmierci

18.00  + Kazimierz Kubica

NIEDZIELA  31.01.2021 r.                                 

              6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Helena i Jan Gmurowscy

  8.00   + Zofia Dus

  9.30   + Zbigniew Konopka w 3 rocz. śmierci 

11.00   + Edward Kaczor z bratem Zygmuntem   

12.30   + Daniela Borodeńko

12.30   + Genowefa Olender

15.30    NIESZPORY

16.00   W intencji córki Gabrieli i wnuczki Julii o łaskę gorącej wiary, miłości Boga i bliźnich oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo 





Intencje mszalne 18.01.2021 – 24.01.2021

 

Poniedziałek  18 stycznia 2021     

       8.00  + Monika Paszek

  8.00  + Aleksander Duraj

18.00  + Jadwiga Król

18.00  + Krzysztof Margański

Wtorek  19 stycznia 2021             

       8.00  + Matylda i Józef Pietrzak w rocz. śmierci

  8.00  + Danuta Herain

  8.00  + Antonina, Jan, Karol i Sylwester Golec

  8.00  + Jan Dzierżawa

18.00  + Władysława /f/ i Stanisław Feret

Środa  20 stycznia 2021                                      

  8.00  + Helena Wojtas

  8.00  + Antoni Wątroba

18.00  + Joanna z mężem, rodzicami i teściami

18.00  + Sebastian Roj z ok. imienin

Czwartek  21 stycznia 2021                 

 8.00  + Janina i Władysław Kuśnierz z synem Leszkiem

  8.00  + Julian Paleczny

  8.00  + Krystyna Hoczek

18.00  + Irena, Ludwik Beczała z córką Janiną

18.00  + Zbigniew Kasprzykowski

18.00  + Ks. Mariana i Ks. Franciszka

Piątek  22 stycznia 2021              

       8.00  + Adrian Mączka   

  8.00  + Czesław Golik

18.00  + Irena Krzak   

18.00  + Teresa Góra

18.00  + Urszula Prokop

Sobota  23 stycznia 2021 

       8.00  + Kazimiera Stefańska

  8.00  + Konrad Skiba

  8.00  + Jarosław Matera w 1 rocz. śmierci

18.00  + Maria i Władysław Paciorek

18.00  + Waleria Rutkowska

NIEDZIELA  24 stycznia 2021                          

       6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Witold Brzuszkiewicz

 9.30   Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Ryszarda z ok. 80 rocz. ur.   

11.00   ++ Rodziców: Edward i Antonina Wachnik 

12.30   + Maria Stokłosa w 9 rocz. śmierci z mężem Aleksandrem i córką Krystyną

12.30   + Andrzej Szoblik

15.30   NIESZPORY

16.00   + Maria Kowalczyk w 10 rocz. śmierci i Stanisław Kowalczyk w 24 rocz. śmierci 




Intencje mszalne 11.01.2021 – 17.01.2021

 

Poniedziałek  11  stycznia  2021     

       8.00  +Maria Zemła

  8.00  + Konrad Pałach

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci 

18.00  + Wiesław Hyrnik

 

Wtorek  12  stycznia  2021             

       8.00  + Emilia Zarzecka w rocz. śmierci

  8.00  ++ Rodziców: Maria i Michał w rocz. ślub oraz ich dzieci Anna, Krzysztof i Marek

18.00  + Agata Szczerbowska w 3 rocz. śmierci

 

Środa  13  stycznia 2021                                     

  8.00   + Anatol Bartoń i Julia Staniek

  8.00   + Grzegorz Rodak

18.00   + Wiesław Babicki

 

Czwartek  14  stycznia  2021                  

  8.00  + Kazimiera Bulowska

  8.00  + Krzysztof Grodzicki

18.00  + Jarosław Trusiak

 

Piątek  15  stycznia  2021              

     8.00  + Władysław Dmytrejewski w 6 rocz. śmierci z rodzicami z obu stron 

  8.00  + Julianna Budzyńska

18.00   W intencji Cecylii o wytrwanie w modlitwie zawierzenia w duchowej niewoli Jezusa i Maryi

18.00  + Władysława /f/ i Ryszard Wielgosz w rocz. śmierci

 

Sobota  16  stycznia 2021

       8.00  + Włodzimierz z żoną, rodzicami i siostrą 

  8.00  + Olga Broszko

18.00  + Zbigniew Rajca

18.00  + Joanna Stekla w 4 rocz. śmierci

18.00  + Helena Boczek

 

NIEDZIELA  17  stycznia 2021                         

       6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Jan Kośniewski

  9.30   + Lucyna Gawlas

  9.30   + Julia Miernik

11.00   + Jan Janica w 9 rocz. śmierci

12.30   + Józef Szklarczyk

12.30   + Andrzej Porębski

15.30   NIESZPORY

16.00   + Stanisław Ziółkowski 



Intencje mszalne 04.01.2021 – 10.01.2021

 

Poniedziałek  04  stycznia  2021     

 

       8.00  + Wiktoria i Stanisław Paluszek z córkami, Synami i zięciem

  8.00  + Zygmunt Markowski

18.00  + Urszula Kłaptocz

 

Wtorek  05  stycznia  2021             

 

       8.00  + Ewa Cygonik w 7 rocz. śmierci

  8.00  + Aleksander Duraj

  8.00  + Ewa Marszał

18.00  + Małgorzata Stanek w 1 rocz. śmierci

 

ŚRODA  06  stycznia 2021      Uroczystość Objawienia Pańskiego                                 

 

      6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Katarzyna i Rudolf Janik

  9.30   + Janina Modrzejewska w 1 rocz. śmierci

11.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Iwony i Edwarda z ok. rocz. ślubu  oraz o potrzebne łaski dla dzieci i wnuków

12.30  + Emilia Pawlik w 8 rocz. śmierci

16.00  + Jeremiasz Szałaj w 2 rocz. śmierci 

 

Czwartek  07  stycznia  2021     I  czwartek miesiąca             

 

       8.00  + Zdzisław Witkowski w 4 rocz. śmierci

18.00  + Anna Bialikiewicz z ok. urodzin

 

Piątek  08  stycznia  2021              

 

       8.00  + Ryszard Zontek

  8.00  + Elfryda Gibas z ok. urodzin

18.00  + Krzysztof Kożuch

18.00  + Mirosława /f/ Gibas

 

Sobota  09  stycznia 2021

 

       8.00  + Ewa Baranowska

  8.00  + Grzegorz Baran

18.00  + Franciszek Kubielas w 6 rocz. śmierci

18.00  + Krystyna Drewniak z ok. urodzin

 

NIEDZIELA  10  stycznia 2021                                           

 

       6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Władysława /f/, Kazimierz, Czesław i Roman Zoń  

  9.30   + Bogusława Kafka

11.00   + Zofia Cichostępska z mężem w 7 rocz. śmierci

12.30   + Antoni Kłaptocz

12.30   + Stanisław i Anna Janas

15.30   NIESZPORY

16.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Magdaleny i Mirosława z okazji 26 rocz. ślubu




Intencje mszalne 28.12.2020 – 03.01.2021

Poniedziałek 28 grudnia 2020     

  8.00  + Józef Gornowicz

  8.00  + Erna Żelazna w 10 rocz. śmierci

18.00  + Józefa /f/ Wołyniec

18.00  + Stanisław Sekuła

Wtorek 29 grudnia 2020          

  8.00  Dz.-błag. w 30 rocz. ślubu Wiolety i Jacka z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej i zdrowie

  8.00  + Adam Klimczak

  8.00  + Kazimiera /f/ Rejdych

  8.00  + Józefa /f/ Jachnicka

18.00  + Jadwiga Karp

Środa 30 grudnia 2020          

  8.00  + Wiktoria i Franciszek Żelazny

  8.00  + Stanisława /f/ Wojciechowska

18.00  + Konrad Skiba

18.00  + Irena Kuźnik

Czwartek 31 grudnia 2020         

  8.00  Za dusze w czyśćcu cierpiące

  8.00  + Mirosław Cegielski

16.00  Za dusze w czyśćcu cierpiące

16.00  + Andrzej Szoblik

16.00  + Bronisława /f/ Staniek

16.00  + Stanisław Madzia

PIĄTEK  01 stycznia 2021   Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki  

  6.30     ZA PARAFIAN

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo

  9.30  + Mieczysław Kozioł z okazji imienin

11.00  + Helena Zątek

12.30  + Władysław Żurawski z rodzeństwem

16.00  ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Adam Kulec, Helena Zątek, Tadeusz Pierlak, Ryszard Kadela, Roman Budny, Witold Brzuszkiewicz, Edward Rzeszowski, Edward Kaczor, Bogusław Drewniak, Stanisław Soroczyński, Stanisław Ziółkowski, Jan Kośniewski, Michał Robiłko, Małgorzata Warchał, Anna Lewandowska – Kimla, Stefania Owczarz, Mieczysław Tryniecki, Jakub Fraś, Kazimierz Kubica, Helena Wawrzuta, Ryszard Radulski, Władysława Piekut, Daniela Borodeńko, Irena Kuźnik, Kazimierz Chmielewski, Bronisława Staniek, Stefania Osiejewska, Teofila Gibas, Stanisława Wójcikowska, Krystyna Grzyb, Jadwiga Stępień, Ryszard Zontek, Czesław Golik, Józefa Wołyniec, Ewa Baranowska, Jarosław Trusiak, Kazimiera Stefańska, Wiesław Babicki, Maria Zemła, Jan Bywalec, Wanda Zioło, Adrian Mączka, Irena Krzak, Leokadia Stankiewicz, Krzysztof Cieplik, Jerzy Gałuszka, Piotr Miodoński, Andrzej Gruse, Elżbieta Klocman, Monika Paszek, Bogusława Kafka, Oktawian Fedak, Helena Wojtas, Teresa Durlak, Bolesław Wawryków, Stanisław Sekuła, Adam Klimczak, Kadwiga Karp, Kazimiera Rejdych, Konrad Skiba, Józefa Jachnicka, Andrzej Szoblik, za dusze w czyśćcu cierpiące,

16.00  W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

Sobota  02 stycznia 2021

 8.00  Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Stanisław Biela

  8.00  + Stefan Marek

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

18.00  + Irena Folwarczna

NIEDZIELA  03 stycznia 2021                                           

  6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00    O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Genowefy Zięba z okazji imienin

  9.30   + Zofia Faber w 4 rocz. śmierci

11.00   + Adela Grabowska, Franciszek i Mieczysław Pindel

11.00   + Jolanta Słonka-Markiewicz

12.30   O Boże błog. i zdrowie dla Oliwiera Ćwik z ok. 4 rocz. ur. i Aleksandry z ok. 40 rocz. ur.

12.30   + Teresa Durlak

16.00   O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa





Intencje mszalne 21.12.2020 – 27.12.2020

Poniedziałek 21 grudnia 2020     

  8.00  + Andrzej Veltze

  8.00  + Bogusława Kafka /f/

18.00  + Czesława Jagiełło /f/ w 1 rocz. śmierci

18.00  + Grzegorz Baran

18.00  + Michał Robiłko

Wtorek 22 grudnia 2020          

  8.00  + Łukasz Donocik

  8.00  + Krzysztof Grodzicki

  8.00  + Elżbieta Klocman

  8.00  + Krystyna Drewniak

18.00  + Genowefa i Józef Kohutek z rodzicami Alojzą i Karolem i synem Robertem 

18.00  + Bogusław Drewniak

Środa 23 grudnia 2020          

  8.00  + Wiktoria z mężem i dziećmi 

  8.00  + Edward Rzeszowski

18.00  + Zdzisław Trojan w 1 rocz. śmierci

18.00  + Roman Budny

Czwartek 24 grudnia 2020         

  8.00  + Adam Szuberla z żoną Eugenią i córką Ewą

  8.00  + Leokadia Bednarska w 20 rocz. śmierci

  8.00  + Krystyna Murańska

  8.00  + Roman Zoń

Pasterka 24.00     W intencji życia oraz osób, które podjęły Duchową Adopcję Poczętego Dziecka

Pasterka 24.00     + Teresa i Jan Ciuba

Pasterka 24.00     + Stanisław Jankowski w 9 rocz. śmierci

Pasterka 24.00     + Ewa Baranowska z ok. imienin

PIĄTEK  25 grudnia 2020   Uroczystość Narodzenia Pańskiego

  6.30     ZA PARAFIAN

  8.00  Dz-Błag. z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę Matki B. i zdrowie dla Heleny i Zdzisława Niewdana

  9.30  + Ewa Wójcik

11.00  + Przemysław Fink i Jan Janica

11.00  + Tadeusz Pierlak

12.30  + Alfred Byra

12.30  + Helena Dymarska

16.00  + Zbigniew Strzyżykowski w 10 rocz. śmierci z rodzicami

SOBOTA  26  grudnia 2020   Święto Świętego Szczepana

  6.30  + Stefania Owczarz

  8.00  + Franciszek Majdak

  9.30  + Aniela i Jan Kubica z córką Marią i synem Władysławem

11.00  + Edward i Antonina Wachnik

11.00   Bogusława Kafka /f/

12.30  + Jan Nowotarski

12.30  + Daniela Borodeńko

16.00   Dz-błag. za stary rok oraz o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku 2021 dla rodziny Drużbackich

NIEDZIELA  27 grudnia 2020                                           

  6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   Dz-błag. w int. rodzin Łopatka, Tarędź i Wojewoda z prośba o Boże błog., opiekę Matki B. i zdrowie

  8.00   + Zofia Dus

  9.30   + Eryk Miranowicz

11.00   + Janina Skarżyńska w rocz. śmierci z rodzicami, teściami i rodzeństwem

12.30   + Józef Gawlas w 7 rocz. śmierci  

12.30   + Władysław Ochodek w 2 rocz. śmierci i za ++ z rodziny Ochodek, Matlak, Sojka, Skrobol

16.00   + Janina Pieronkiewicz 




Intencje mszalne 14.12.2020 r.  – 20.12.2020 r.

 

Poniedziałek 14.12.2020 r.    

  8.00  + Barbara Kiecza w 1 rocz. śmierci

  8.00    Za dusze w czyśćcu cierpiące 

18.00   W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci 

18.00  + Ewa Baranowska

Wtorek 15.12.2020 r.                                   

      8.00  Do Miłosierdzia Bożego o łaskę katolickiego wychowania dzieci i młodzieży w Polsce i na świecie

  8.00  + Kazimierz Chmielowski

  8.00  + Wanda Zioło

  8.00  + Jerzy Gałuszka

18.00  + Bogdan Chrobak

Środa  16.12.2020 r.                      

  8.00  + Witold Brzuszkiewicz

  8.00  + Piotr Miodoński

18.00  + Renata Nieznalska

18.00  + Monika Paszek

Czwartek  17.12.2020 r.                

  8.00   + Edward Gryczka w 1 rocz. śmierci

  8.00   + Helena Wojtas

18.00   + Krystyna Kubanek

18.00   + Teresa Durlak

Piątek  18.12.2020 r.                     

               8.00   + Krystyna Grzyb

  8.00   + Ryszard Kadela

18.00   + Liliana Lebioda

18.00   + Leokadia Stankiewicz

18.00   + Elfryda Gibas

Sobota  19.12.2020 r.                 

  8.00  + Elżbieta Hołysz w 15 rocz. śmierci z mężem Józefem w 20 rocz. śmierci

  8.00  + Arkadiusz Gańczarczyk

  8.00  + Tadeusz Zygmunt

18.00  + Władysława /ona/ Kuryś

18.00  + Eugeniusz Damek

NIEDZIELA  20.12.2020 r.                                             

                  6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Jerzy z rodzicami

  8.00   + Urszula Ferfecka

 9.30   Dz.-błag. z ok. ur. Teresy oraz imienin Barbary z prośbą o Boże błog. i zdrowie

11.00   + Barbara i Wojciech Paleczny z synem

12.30   + Małgorzata i Franciszek Pawlus z rodzicami i synami: Marianem i Stanisławem

12.30   + Stanisław Ziółkowski

15.30    NIESZPORY

16.00   + Anna Torba 



Intencje mszalne 07.12.2020 r.  – 13.12.2020 r.

 

Poniedziałek 07.12.2020 r.  

  8.00  + Włodzimierz z żoną, rodzicami i siostrą

  8.00  + Adrian Mączka

18.00  + Maria Niedźwiedź w 7 rocz. śmierci

18.00  + Ryszard Zontek

Wtorek 08.12.2020 r.                                       

  8.00  + Bogdan Michalczak z rodzicami i braćmi

  8.00  + Irena Krzak

  8.00  + Jadwiga Stępień

  8.00  + Andrzej Gruse

12.00  Za żyjące i zmarłe członkinie Róży Różańcowej Matki Bożej Niepokalanie Poczętej oraz za księdza opiekuna

18.00  O Boże błogosław., potrzebne łaski i zdrowie dla Zdzisławy, Jolanty i ich bliskich

Środa  09.12.2020 r.                  

  8.00  + Daniela Borodeńko

  8.00  + Zbigniew Rajca

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla troskliwych córek Iwony i Aldony z rodzinami

18.00  + Krystyna Konopka w 1 rocz. śmierci

Czwartek  10.12.2020 r.              

 8.00   ++ Chrzestnych: Gertruda Szulc, Janusz Mizera

18.00   + Włodzimierz Grzesik w 10 rocz. śmierci z rodzicami i rodzeństwem

18.00   + Roman Janiga

Piątek  11.12.2020 r.                   

               8.00   + Jan Bielski

  8.00   + Krzysztof Cieplik

18.00   + Helena i Władysław Siedlecki

18.00   + Elżbieta i Eugeniusz Stańczak

Sobota  12.12.2020 r.                

                8.00  + Stefania Owczarz

  8.00  + Renata i Stefan Nachyła

  8.00  + Kazimiera Stefańska

18.00  + Alicja Wróbel-Kasprzyk  

18.00  + Jan Bywalec

NIEDZIELA  13.12.2020 r.                                 

              6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Edward Kaczor

  8.00   + Kazimiera Bulowska

  9.30   + Ewa Wójcik

11.00   + Karol Burejza w 11 rocz. śmierci z mamą Marią

12.30   + Jerzy Miś w 3 rocz. śmierci

12.30   + Helena Zątek  

16.00   + Maria Tokarz w 20 rocz. śmierci 




Intencje mszalne 30.11.2020 r.  – 06.12.2020 r.
 

Poniedziałek 30.11.2020 r.  

  8.00  + Aleksander Duraj

  8.00  + Konrad Pałach

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Św. Patrona i zdrowie dla Andrzeja Lejawki z ok. imienin

18.00  + Andrzej Veltze

Wtorek 01.12.2020 r.                                    

  8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla ks. Andrzeja Witko z ok. imienin

  8.00  + Władysława /ona/ i Józef

  8.00  + Jarosław Trusiak

  8.00  + Wiesław Babicki

18.00  + Józef Pawlik z żoną, rodzicami i rodzeństwem

Środa  02.12.2020 r.                  

  8.00   Do Miłosierdzia Bożego przepraszając Boga za grzechy rodziny, grzechy wszystkich Polaków, za grzechy profanacji i o łaskę poszanowania dla życia

  8.00  + Jadwiga Król

18.00  + Stanisław Soroczyński

18.00  + Maria Zemła

Czwartek  03.12.2020 r.               I  CZWARTEK  MIESIĄCA

  8.00  + Barbara Maśko

  8.00  + Zdzisław Żywica

18.00  W intencji rodziny Białas o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie

18.00  + Edward Binda

Piątek  04.12.2020 r.           I  PIĄTEK  MIESIĄCA

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo

  8.00  + Mateusz Wójcicki

17.00  + Krystyna Klejner, rodzice i rodzeństwo

18.00 ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Adam Kulec, Waleria Rutkowska, Anna Torba, Halina Hura, Józefa Sikora, Irena Folwarczna, Helena Zątek, Tadeusz Pierlak, Roman Zoń, Władysława Kuryś, Ryszard Kadela, Roman Budny, Witold Brzuszkiewicz, Edward Rzeszowski, Edward Kaczor, Bogusław Drewniak, Zbigniew Kasprzykowski, Stanisław Soroczyński, Stanisław Ziółkowski, Mirosława Gibas, Jan Kośniewski, Michał Robiłko, Małgorzata Warchał, Stefan Marek, Anna Lewandowska – Kimla, Stefania Owczarz, Mieczysław Tryniecki, Jakub Fraś, Kazimierz Kubica, Helena Wawrzuta, Jan Bielski, Stanisław Madzia, Ryszard Radulski, Władysława Piekut, Daniela Borodeńko, Irena Kuźnik, Regina Grzybowska, Halina Nazarkiewicz, Stanisława Rogóż, Kazimierz Chmielewski, Bronisława Staniek, Stefania Osiejewska, Teofila Gibas, Stanisława Wójcikowska, Krystyna Grzyb, Stanisław Biela, Jadwiga Stępień, Zbigniew Rajca, Ryszard Zontek, Czesław Golik, Józefa Wołyniec, Ewa Baranowska, Jarosław Trusiak, Andrzej Veltze, Kazimiera Stefańska, Wiesław Babicki, Helena Markowska, Jadwiga Król, Maria Zemła, Jan Bywalec, Wanda Zioło, Helena Dymarska, Adrian Mączka, Irena Krzak, Liliana Lebioda, Leokadia Stankiewicz,

18.00  W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

19.15  + Józef Szklarczyk

Sobota  05.12.2020 r.          I  SOBOTA  MIESIĄCA

 8.00  Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Tadeusz Żegunia

  8.00  + Joanna Andrukiewicz

18.00  + Adam Kulec

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

NIEDZIELA  06.12.2020 r.                                            

    6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Barbara Rogala, rodzice z obu stron i ++ z rodzin Rogalów i Kuźniów

  9.30   + Genowefa Peterek

  9.30   + Tadeusz Pierlak

11.00   + Weronika Pietras w 8 rocz. śmierci z mężem Stefanem

12.30   + Zofia Dus

12.30   + Halina Hura, Stanisław Hura

16.00   O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa




Intencje mszalne 23.11.2020 r.  – 29.11.2020 r.

 

Poniedziałek 23.11.2020 r.  

  8.00  + Władysława /ona/ Piekut

  8.00  + Józefa /ona/ Sikora

18.00  + Zofia i Jan Kulczycki oraz ++ z rodziny

Wtorek 24.11.2020 r.                                     

  8.00  + Irena Kuźnik

  8.00  + Waleria Rutkowska

  8.00  + Krystyna Grzyb

18.00  + Jakub Fraś

Środa  25.11.2020 r.                  

 8.00  ++ Rodzice: Katarzyna i Alojzy oraz Jan i Maria

  8.00  + Alicja Nasiek

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Agnieszki Domańskiej z okazji urodzin

Czwartek  26.11.2020 r.              

  8.00   + Stanisława /ona/ Rogóż  

  8.00   + Stanisława /ona/ Wójcikowska

18.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Mateusza z okazji 15 rocz. urodzin oraz za + Eryka Miranowicza

18.00   + Józefa /ona/ Brzykowska

18.00   + Wiesław Zakrzewski w 1 rocz. śmierci

Piątek  27.11.2020 r.                   

               8.00   + Łukasz Holerek

  8.00   + Halina Michalska

18.00   + Waleria Dyduch w 13 rocz. śmierci

18.00   + Stanisław Biela

Sobota  28.11.2020 r.                

  8.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Teresy i Zdzisława Zięba z rodziną

  8.00  + Józef Kiełbasa   

  8.00  + Bronisława /ona/ Staniek

18.00  Dz. – Błag. w intencji Danuty Drużbackiej w 90 rocz. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

18.00   + Czesław Golik

NIEDZIELA  29.11.2020 r.                                 

              6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Karol i Wiktoria Majdak

  9.30   + Maria Janas w rocz. śmierci

11.00   + Edward Binda w rocz. śmierci   

12.30   + Eugenia Kłaptocz

15.30    NIESZPORY

16.00   + Daniela Borodeńko




Intencje mszalne 16.11.2020 r.  – 22.11.2020 r.

 

Poniedziałek 16.11.2020 r.  

  8.00  + Stefan Marek

  8.00  + Jakub Fraś

18.00  + Joanna Kubica z mamą Urszulą

18.00  + Krystyna Kubanek

Wtorek 17.11.2020 r.                                   

  8.00  + Władysław Jakubiec w rocz. śmierci

  8.00  + Kazimierz Kubica

  8.00  + Roman Janiga

18.00  Dz.-błag. w intencji Krzysztofa i Renaty w 40 rocz. urodzin w podziękowaniu za otrzymane łaski i dary, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

Środa  18.11.2020 r.                  

              8.00  + Anna Lewandowska

  8.00  + Mirosław Cegielski

18.00  + Stanisława /ona/ Ceglik w 2 rocz. śmierci z mężem i dziećmi Mirosławem i Dorotą

Czwartek  19.11.2020 r.              

  8.00   + Maria Bobowska w 23 rocz. śmierci z mężem, synami i zięciem

  8.00   + Halina Nazarkiewicz

18.00   + Elżbieta Gunia

18.00   + Edward Kaczor

Piątek  20.11.2020 r.                   

  8.00   + Michał Robiłko

  8.00   + Stefania Osiejewska

18.00   + Edmund z żoną i dziećmi

18.00   + Mieczysław Tryniecki

Sobota  21.11.2020 r.                

  8.00  + Ludwik Mrowiec w rocz. śmierci

  8.00  + Ryszard Radulski

18.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski i zdrowie dla Anny, Piotra i Helenki

18.00  + Adam Adamczyk w 1 rocz. śmierci

NIEDZIELA  22.11.2020 r.                     

              6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Witold Brzuszkiewicz

  9.30   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Św. i zdrowie dla Jakuba z okazji 18 rocz. urodzin

11.00   + Jerzy Then

12.30   + Stefan Marek

15.30   NIESZPORY

16.00   + Stefania Owczarz



Intencje mszalne 09.11.2020 r.  – 15.11.2020 r.

 

Poniedziałek 09.11.2020 r.  

               8.00  + Stanisław Soroczyński

  8.00  + Helena Wawrzuta

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

18.00  + Józef Gornowicz

 

Wtorek 10.11.2020 r.                                      

  8.00  + Danuta Herain z mężem Franciszkiem, Anna Ratajczyk  z synem Zenonem

  8.00  + Kazimierz Chmielowski

  8.00  + Lucyna Gawlas

18.00  + Henryka i Tadeusz Zdyb

 

Środa  11.11.2020 r.                  

  8.00  Dz.-błag. z ok. ur. Ryszardy i Krystyny z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

  8.00  + Regina Grzybowska

18.00  W intencji Ojczyzny

 

Czwartek  12.11.2020 r.              

  8.00   + Stefania Kuczmierczyk

  8.00   + Jan Bielski

18.00   + Lucyna i Adam Nowotarski

18.00   + Witold Brzuszkiewicz

 

Piątek  13.11.2020 r.                   

  8.00   + Małgorzata Warchał

  8.00   + Lucyna Żelazińska

18.00   + Ewa i Maria Kamińskie

18.00   + Jan Kośniewski

 

Sobota  14.11.2020 r.                

  8.00  + Stanisław Hura

  8.00  + Mirosława /ona/ Gibas

18.00  + Teofila Gibas

18.00  + Edward Białas z rodzicami

 

NIEDZIELA  15.11.2020 r.                                            

              6.30    ZA  PARAFIAN

 8.00   + Zygfryd Pietrzak w 10 rocz. śmierci z żonami Reginą i Matyldą, synem Józefem

  8.00   + Janina i Józef Pacia

  9.30   + Anna Majdak z ok. urodzin z mężem Janem

11.00   + Wanda i Stanisław Różańscy  

12.30   + Alicja Wróbel – Kasprzyk

15.30     NIESZPORY

16.00   + Krystyna i Stefan Warda


Intencje mszalne 02.11.2020 r.  – 08.11.2020 r.

 

Poniedziałek 02.11.2020 r.     

  8.00  + Waleria, Michał, Kazimierz z żoną Ireną, Grzegorz, Adam, Stanisław oraz ++ z rodz. Baczyńskich

  9.30  + Marian Prochot

11.00  + Bronisława /ona/, Władysław, Piotr Łopatka

12.30  + Małgorzata Chyżewska

18.00  + Władysław, Janina i Leszek Kuśnierz, Władysław i Maria Poprawa z córką i zięciem

18.00  + Łukasz Donocik

Wtorek 03.11.2020 r.                                   

  8.00  + Sabina i Eugeniusz Bonikowski

  8.00  + Zbigniew Kasprzykowski

  8.00  + Krystyna Drewniak   

18.00  Dz.-błag. w intencji Adriana z ok. 18 rocz. ur. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

Środa  04.11.2020 r.                      

  8.00  + Helena Woch w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Roman Budny

18.00  W intencji życia       

Czwartek  05.11.2020 r.                

  8.00  + Herman Kołek w 1 rocz. śmierci

18.00  + Helena Pszczółka

18.00  + Edward Rzeszowski

Piątek  06.11.2020 r.                    

  8.00   W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo

17.00   + Karol Lindert

18.00  ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Mateusz Wójcicki, Adam Kulec, Waleria Rutkowska, Kazimiera Bulowska, Anna Torba, Halina Hura, Józefa Sikora, Józefa Brzykowska, Irena Folwarczna, Arkadiusz Gańczarczyk, Helena Zątek, Tadeusz Pierlak, Roman Zoń, Władysława Kuryś, Ryszard Kadela, Roman Budny, Witold Brzuszkiewicz, Edward Rzeszowski, Edward Kaczor, Bogusław Drewniak, Zbigniew Kasprzykowski, Stanisław Soroczyński, Stanisław Ziółkowski, Mirosława Gibas, Jan Kośniewski, Michał Robiłko, Małgorzata Warchał, Stefan Marek, Anna Lewandowska – Kimla, Stefania Owczarz, Mieczysław Tryniecki, Jakub Fraś, Kazimierz Kubica, Helena Wawrzuta, Sebastian Roj, Jan Bielski, Krystyna Kubanek, Stanisław Madzia, Ryszard Radulski, Władysława Piekut, Daniela Borodeńko, Irena Kuźnik, Regina Grzybowska, Halina Nazarkiewicz, Stanisława Rogóż, Mirosław Cegielski, Marta Nycz, Halina Michalska, Kazimierz Chmielewski, Felicja Wójcik, Bronisława Staniek, Józef Gornowicz, Lucyna Gawlas, Krystyna Grzyb, Rozalia Michalec,

18.00   W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

19.15  + Zofia Sadora

Sobota  07.11.2020 r.                 

  8.00  Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Roman Zoń

  8.00  + Irena Folwarczna

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

NIEDZIELA  08.11.2020 r.                                             

              6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Teresa i Henryk Gibas z rodzicami z obu stron

  8.00   + Kazimierz Markiewicz w 3 rocz. śmierci

  9.30   W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Teresy z ok. 85 rocz. ur. oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny

11.00   + Dawid Iwaniec w 1 rocz. śmierci

12.30   W pewnej intencji

16.00   O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa




Intencje mszalne 26.10.2020 r.  – 01.11.2020 r.

 

Poniedziałek 26.10.2020 r.  

 

               8.00  + Katarzyna Grudzień w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Ryszard Radulski

18.00  + Beata Kucia

18.00  + Michał Kacan

 

Wtorek 27.10.2020 r.                                   

    

             8.00  + Ryszard Kadela

  8.00  + Regina Grzybowska

  8.00  + Halina Nazarkiewicz

  8.00  + Mirosław Cegielski

18.00  + Józef Balcer

 

Środa  28.10.2020 r.                  

   

              8.00  + Barbara Maśko

  8.00  + Marta Nycz

18.00  + Bronisław Hrapkowicz

18.00  + Tadeusz Pierlak

 

Czwartek  29.10.2020 r.              

 

  8.00   + Stefania Owczarz

  8.00   + Roman Janiga

18.00   + Marian Kowalczyk

18.00   + Józefa /ona/ Brzykowska

18.00   + Józefa /ona/ Sikora

 

Piątek  30.10.2020 r.                   

 

   8.00   + Karol i Apolonia Dudek z rodzicami z obu stron

  8.00   + Waleria Rutkowska

18.00   + Franciszek Machniewski w 100 rocz. urodzin

18.00   + Teresa Góra z ok. urodzin

18.00   + Halina, Stanisław Hura

 

Sobota  31.10.2020 r.              

  

                8.00  + Ewa Marszał

  8.00  + Alicja Nasiek

  8.00  + Halina Michalska

18.00  + Franciszek, Mieczysław Pindel, Adela Grabowska

18.00  + Józef Kiełbasa

 

NIEDZIELA  01.11.2020 r.                                            

 

              6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Barbara Hańderek, Jerzy Klajmon, Jan Mogiła

  9.30   + Alfred Byra

11.00   + Antonina i Edward Wachnik

12.30   + Julia i Władysław Stanaszek z córką Ireną, zięciem Franciszkiem i rodzicami

12.30   ++ z rodziny Gazur i Danecki 

15.30     Koronka do Bożego Miłosierdzia za zmarłych wypominanych 

16.00   + Konrad Pałach

17.00   + Maria, Jerzy, Wojciech Kisiel 



Intencje mszalne 19.10.2020 r.  – 25.10.2020 r.

 

Poniedziałek 19.10.2020 r.     

               8.00  + Stanisław Ziółkowski

  8.00  + Edward Kaczor

18.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Piotra z ok. 50 rocz. urodzin

18.00  + Krystyna Kubanek

Wtorek 20.10.2020 r.                                      

            8.00  O powrót do zdrowia dla Estery

 8.00  + Krystyna Kasprzyk, Franciszka i Władysław Kasprzyk, Teresa i Augustyn Zuziak

  8.00  + Helena Wawrzuta

  8.00  + Jan Zaroda

18.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Kacperka, Michała i jego rodziców oraz w intencji Anny, Krzysztofa i jego bliskich

Środa  21.10.2020 r.                  

              8.00  + Leszek Gadka

  8.00  + Stanisław Madzia

18.00  + Joanna Szymura w 11 rocz. śmierci z ojcem Tadeuszem Białko

18.00  + Władysława /ona/ Piekut

Czwartek  22.10.2020 r.              

  8.00   O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Hildegardy i Ryszarda z okazji 55 rocz. ślubu

  8.00   W intencji lekarzy i pielęgniarek a szczególnie za personel medyczny Eurokliniki

18.00  + Stanisław Soroczyński

18.00  + Lech Gadka

18.00  + Daniela Borodeńko

Piątek  23.10.2020 r.                   

               8.00   + Marianna i Jan Trynda

  8.00   + Józefa /ona/ Chałat

18.00   + Julia Siedlecka w 7 rocz. śmierci

18.00   + Aniela i Wojciech Wrona

18.00   + Irena Kuźnik

Sobota  24.10.2020 r.              

                8.00  + Małgorzata Kopeć w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Alicja Wróbel-Kasprzyk

  8.00  + Stanisława /ona/ Rogóż

18.00  + Marianna, Wilhelm Gellner, Szczepan Wrona

18.00  + Aleksander Duraj

NIEDZIELA  25.10.2020 r.                                            

              6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Zygmunt Małysiak w 10 rocz. śmierci

  9.30   + Maria Wiśniewska w 8 rocz. śmierci

11.00   + Zbigniew Cygoń w 15 rocz. śmierci

12.30   Dz.-błag. w 70 rocz. ur. Władysławy z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie

12.30   Dz.-błag. w intencji Barbary i Dariusza w 17 rocz. ślubu z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w dobrym wychowaniu dzieci

12.30   + Robert Nowak w 59 rocz. śmierci

16.00   + Eryk Miranowicz

16.00   W intencji zmarłych i żyjących Olimpijczyków z Podbeskidzia



Intencje mszalne 12.10.2020 r.  – 18.10.2020 r.

 

Poniedziałek 12.10.2020 r.  

      8.00  + Wiesław Płonka w 1 rocz. śmierci z żoną Barbarą

  8.00  + Lucyna Żelazińska z ok. ur.

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

18.00  + Andrzej Wiecha

Wtorek 13.10.2020 r.                                   

             8.00  + Józef Pokrywczyński

  8.00  + Sebastian Roj

  8.00  + Bogusław Drewniak

  8.00  + Maria Januszewska

18.00  + Anna Strzemszak

Środa  14.10.2020 r.                  

        8.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Zofii z ok. ur.

  8.00  + Hildegarda Klimczak

18.00  + Rozalia Gasidło w 1 rocz. śmierci

18.00  + Jarosław Brzózka

Czwartek  15.10.2020 r.              

  8.00   + Stefan Marek

  8.00   + Zbigniew Mieszczak

18.00   + Krystyna Kućmierz w 1 rocz. śmierci

18.00   + Paweł Gawlas

18.00   + Anna Kruczek

Piątek  16.10.2020 r. 

               8.00   W intencji Bogu wiadomej o nawrócenie

  8.00   + Stanisław Soroczyński

18.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Magdaleny i Daniela z ok. 10 rocz. ślubu oraz o potrzebne łaski dla dzieci: Krzysztofa i Zofii

18.00   + Teresa i Jan Ciuba

18.00   + Katarzyna Gierlicka

Sobota  17.10.2020 r.              

                8.00  + Krystyna Kasprzyk z rodzicami z obu stron

  8.00  + Witold Brzuszkiewicz

  8.00  + Renata Nieznalska

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Małgorzaty Goduli

18.00  + Jan Bielski

NIEDZIELA  18.10.2020 r.                                 

              6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Zofia Faber z ok. ur.

  8.00   + Bronisław Kubica z ok. 100 rocz. ur.

  9.30   + Zenon Walczak w 10 rocz. śmierci

11.00   + Antonina i Edward Wachnik

12.30   W podziękowaniu za dar I Komunii św. z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Wojciecha, rodzeństwa i rodziców

12.30   + Zygfryd Ptasek

15.30    NABOŻEŃSTWO  RÓŻAŃCOWE

16.00   + Maria Pszczółka w 12 rocz. śmierci z mężem, rodzicami, siostrą Apolonią i jej rodziną




Intencje mszalne 05.10.2020 r.  – 11.10.2020 r.

 

Poniedziałek 05.10.2020 r. 

               8.00  + Janina i Krystian Młynarscy

  8.00  + Teresa Góra

18.00  + Anna Torba

18.00  + Marian Trela

Wtorek 06.10.2020 r.                                   

             8.00  + Stefan Marek

  8.00  + Franciszek Herain z ok. imienin z żoną Danutą

  8.00  + Małgorzata Warchał

  8.00  + Anna Lewandowska

18.00  + Jan Szewczulak w 1 rocz. śmierci

Środa  07.10.2020 r.                  

              8.00  + Mieczysław Tryniecki z ok. urodzin

  8.00  + Michał Robiłko

18.00  W intencji życia

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członkiń Róży Matki Bożej Różańcowej

Czwartek  08.10.2020 r.              

  8.00  + Anna Ankutowicz z rodzicami

  8.00  + Kazimierz Kubica

18.00  + Tadeusz Góra w 24 rocz. śmierci z żoną Anną i wnukiem Dawidem

18.00  + Władysław Kuryś

Piątek  09.10.2020 r.                   

               8.00  + Dagmara Drąg w 6 rocz. śmierci

  8.00  + Stanisław Ziółkowski z ok. urodzin

18.00  + Stanisław Wawrzuta

18.00  + Stanisław Konopka

18.00  + Jakub Fraś

18.00  + Stefania Owczarz

Sobota  10.10.2020 r.              

              8.00  Dz.-błag. w rocz. ślubu Alicji i Andrzeja oraz ur. Grzegorza i Adriana z prośba o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie

  8.00  + Stanisław Sadowski

  8.00  + Ryszard Kadela

18.00  + Zofia Dudek w 3 rocz. śmierci

18.00  + Maria i Klemens Fara w rocz. śmierci

NIEDZIELA  11.10.2020 r.                                            

              6.30    ZA  PARAFIAN

              6.30   + Jan Kośniewski

  8.00   + Antoni i Emilia Pawlik

 9.30   W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Alicji i Janusza z ok. 32 rocz. ślubu

11.00   Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Małgorzaty i Bogusława Faruga z okazji 25 rocz. ślubu

12.30   + Janina Wójcik w 14 rocz. śmierci

12.30   + Mirosława /ona/ Gibas   

16.00   + Stanisław Piznal w 1 rocz. śmierci 




Intencje mszalne 28.09.2020 r.  – 04.10.2020 r.

 

Poniedziałek 28.09.2020 r.  

  8.00  + Bogdan Chrobak

  8.00  + Halina Jurczak

18.00  + Tadeusz Idzik w 40 rocz. śmierci

18.00  + Jan Kośniewski

Wtorek 29.09.2020 r.                                    

  8.00  + Michał i Janina Różańscy

  8.00  + Beata Kucia

18.00  + Michał Miś z żonami Anną i Marią oraz synem

Środa  30.09.2020 r.                  

  8.00  + Urszula Prokop

  8.00  + Jan Guzik

18.00  + Antoni Więzik w 1 rocz. śmierci

Czwartek  01.10.2020 r.               I  CZWARTEK  MIESIĄCA

  8.00  Uwielbienie Pana Boga, by uwolnił ludzkość od pandemii oraz za osoby, które w minionym miesiącu podjęły post i modlitwę w tej intencji /SUPLIKACJE/

18.00  + Janina i Leon Dendys oraz ++ z rodziny Majdak  

18.00  + Elżbieta Zapała

Piątek  02.10.2020 r.           I  PIĄTEK  MIESIĄCA

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo

  8.00  + Anna Tomczyk

17.00  + Jan Kubień w 14 rocz. śmierci z rodzicami z obu stron

18.00 ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Stanisława Rogóż, Jan Bielski, Mateusz Wójcicki, Adam Kulec, Joanna Andrukiewicz, Hildegarda Klimczak, Zbigniew Mieszczak, Konrad Pałach, Waleria Rutkowska, Kazimiera Bulowska, Anna Torba, Halina Hura, Józefa Sikora, Józefa Brzykowska, Irena Folwarczna, Arkadiusz Gańczarczyk, Helena Zątek, Tadeusz Pierlak, Roman Zoń, Władysława Kuryś, Zofia Sadora, Ryszard Kadela, Roman Budny, Witold Brzuszkiewicz, Edward Rzeszowski, Edward Kaczor, Bogusław Drewniak, Krystyna Drewniak, Elfryda Gibas, Zbigniew Kasprzykowski, Stanisław Soroczyński,  Renata Nieznalska, Stanisław Ziółkowski, Mirosława Gibas, Urszula Prokop, Jan Kośniewski, Teresa Góra, Lucyna Żelazińska, Anna Lewandowska – Kimla, Małgorzata Warchał,

18.00  W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

19.15  Dz.-bł. w intencji Anny i Wojciecha Skarżyńskich z okazji 10 rocznicy ślubu z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie oraz o potrzebne łaski dla rodziny

Sobota  03.10.2020 r.          I  SOBOTA  MIESIĄCA

     8.00  Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  + Tadeusz Wolański

18.00  + Franciszek Kubielas

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

NIEDZIELA  04.10.2020 r.                                            

  6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Eryk Miranowicz

  9.30   + Anna Majdak w 1 rocz. śmierci z mężem Janem

 9.30   W intencji ks. Damiana z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie

11.00   W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Św., rodziców, rodzeństwo i chrzestnych

11.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Katarzyny i Piotra Szarek z ok. 23 rocz. ślubu oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny

11.00  + Henryk Zontek w 20 rocz. śmierci z synem Dariuszem w 10 rocz. śmierci i żoną Marią w 5 rocz. śmierci

12.30   + Agnieszka i Wendelin Borowy, Wiesław i Anna

16.00 O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa




Intencje mszalne 21.09.2020 r.  – 27.09.2020 r.

  

Poniedziałek 21.09.2020 r.

              8.00  + Renata Nieznalska

  8.00  + Stanisław Ziółkowski

18.00  + Waleria i Edward Rutkowscy

18.00  + Eugeniusz Damek

 

Wtorek 22.09.2020 r.                                        

          8.00  + Edward Rzeszowski

  8.00  + Roman Budny

18.00  + Jan Górka w 20 rocz. śmierci

 

Środa  23.09.2020 r.                    

        8.00  + Elfryda Gibas

  8.00  + Krystyna Drewniak

18.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Św. i zdrowie dla Jana z okazji 18 rocz. urodzin

 

Czwartek  24.09.2020 r.                

 8.00  + Ludgarda, Eugeniusz Woźnicki, Zofia Markiewicz  

18.00  + Franciszek Miklaszewski w 30 rocz. śmierci  oraz Kazimiera Miklaszewska

18.00  + Stanisław Soroczyński 

 

Piątek  25.09.2020 r.                              

          8.00   + Jadwiga Nowacka z ok. urodzin

18.00   + Karol Brychcy, Czesław Manowski

18.00   + Jadwiga Nowacka z ok. ur.

 

Sobota  26.09.2020 r.                            

       8.00  + Arkadiusz Czauderna w 1 rocz. śmierci

18.00  + Antonina Jurek w 10 rocz. śmierci oraz ++ z rodziny

18.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Józefy Wołyniec z ok. 90 rocz. urodzin

 

NIEDZIELA  27.09.2020 r.                                 

       6.30    ZA  PARAFIAN

  8.00   + Zofia i Bronisław Szary z synami: Marianem, Bronisławem i Stanisławem

  9.30   + Józef Krzempek w 1 rocz. śmierci

11.00   + Edward i Wiesław

11.00   + Eugeniusz Majdak z rodzicami, Stefania i Antoni Kubala

12.30   W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Gabrieli i Grzegorza z ok. 20 rocz. ślubu

15.30    NIESZPORY

16.00   + Bartosz Moździerz 




Intencje mszalne 14.09.2020 r.  – 20.09.2020 r.

 

 

Poniedziałek 14.09.2020 r.  

             8.00  + Józef Pietrzak

  8.00  + Zbigniew Kasprzykowski

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

18.00  + Mateusz Wójcicki

18.00  + Danuta Herain

 

Wtorek 15.09.2020 r.                                    

               8.00  + Irena Folwarczna

  8.00  + Zofia i Michał Walczak

  8.00  + Stanisław Soroczyński

  8.00  + Roman Zoń

18.00  + Maria Marek z mężem Janem  

 

Środa  16.09.2020 r.                  

  8.00  + Janina i Krystian Młynarscy  

18.00  + Anna Strzemszak  

18.00  + Józef Gawlas z rodzicami

 

Czwartek  17.09.2020 r.            

  8.00  ++ Rodziców: Władysław i Franciszka Kasprzyk

18.00  + Wanda Gradek w 1 rocz. śmierci

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Jana z okazji urodzin oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny

 

Piątek  18.09.2020 r.           

         8.00  + Katarzyna i Józef Witka z synem, rodzeństwem i rodzicami

18.00  W intencji życia

18.00  O łaskę nawrócenia i dary Ducha Świętego dla Jerzego

 

Sobota  19.09.2020 r.            

  8.00  + Anna Nikiel w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Zofia Sadora

18.00  + Maria, Jan, Andrzej Czauderna

18.00  + Edward Binda

 

NIEDZIELA  20.09.2020 r.                                            

            6.30   ZA PARAFIAN

  8.00   + Stanisław Owczarz, Aleksander, Jan, Tatiana Olejnik z synem

  9.30   + Barbara Rogala w 9 rocz. śmierci z rodzicami z obu stron

11.00   ++ Rodzice: Edward i Antonina Wachnik

12.30   W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Olimpii z okazji 45 rocz. ur.

12.30   + ks. Prałat Stanisław Jasek w 1 rocz. śmierci 

15.30   NIESZPORY

16.00   + Marianna i Bronisław Pawluk 




Intencje mszalne 07.09.2020 r.  – 13.09.2020 r.

 

Poniedziałek 07.09.2020 r.  

             8.00  + Krzysztof Rusek w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Zbigniew Kasprzykowski

18.00  + Józef Tomiczek w 4 rocz. śmierci

18.00  + Małgorzata Kolarczyk w 5 rocz. śmierci

 

Wtorek 08.09.2020 r.                                    

               8.00  + Barbara Wardzińska

  8.00  + Arkadiusz Gańczarczyk

  8.00  + Tadeusz Zygmunt

18.00  Dz.-bł. w intencji Renaty i Krzysztofa z okazji 15 rocz. ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i zdrowie na dalsze lata życia

18.00  + Władysława /ona/ Ewretowska w 6 rocz. śmierci 

 

Środa  09.09.2020 r.                  

             8.00  + Tadeusz Sitarz

  8.00  + ks. Alojzy Szulc z rodzicami i rodzeństwem

  8.00  + Zygmunt Kaczor

18.00  + Jan Świętojański w 1 rocz. śmierci

 

Czwartek  10.09.2020 r.            

              8.00  + Katarzyna i Józef Wala w rocz. śmierci

  8.00  + Alicja Wróbel – Kasprzyk

18.00  + Oswald Seweryn w 1 rocz. śmierci

18.00  + Edward Kaczor

 

Piątek  11.09.2020 r.           

             8.00  + Marian Woźniak i rodzice z obu stron  

  8.00  + Władysław Hura w 10 rocz. śmierci

18.00  + Józef Pokrywczyński

18.00  + Andrzej Petryla w 2 rocz. śmierci

18.00  + Helena Zątek

 

Sobota  12.09.2020 r.            

               8.00  + Za Parafian

 8.00  Dz. – bł. w 21 rocz. ślubu Agaty i Tomasza z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny

  8.00  + Zygmunt Markowski

18.00  + Janina Koraczyńska w 1 rocz. śmierci

18.00  Dz. – bł. w intencji Grzegorza z okazji 18 rocznicy urodzin z prośba o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Św. i zdrowie

 

NIEDZIELA  13.09.2020 r.                                            

            6.30   ZA PARAFIAN

  8.00   + Maria i Józef Kruczek z synem Józefem, żoną i wnukiem Henrykiem

  9.30   + Anna i Antoni Ząbek

11.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jakuba i Oliwiera Ryndak z ok. 1 rocz. urodzin oraz o potrzebne łaski dla rodziców Joanny i Adriana

11.00   + Dominik Golda w 4 rocz. śmierci

12.30   O Boże błog., opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Anny i Mariusza Bizoń z ok. 17 rocz. ślubu oraz o potrzebne łaski dla dzieci: Marcina i Grzegorza 

12.30   + Zdzisław Peciak w 6 rocz. śmierci

15.30   NIESZPORY

16.00   O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Zbigniewa z okazji 70 rocz. urodzin

16.00   + Kazimierz Kamiński z żoną Stanisławą w 30 rocz. śmierci 




Intencje mszalne 31.08.2020 r.  – 06.09.2020 r.

 

Poniedziałek 31.08.2020 r.  

  8.00  + ks. Stanisław Piela i siostra Lucylla Piela z rodzicami

  8.00  + Mirosław Marszałek

18.00  + Ewa Marszał

18.00  + Krystyna Kubanek

Wtorek 01.09.2020 r.                                    

  8.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Dyrekcji, nauczycieli, katechetów i uczniów z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego i katechetycznego

  8.00  + Zofia Dus

  8.00  + Joanna Andrukiewicz

  8.00  + Józef Szklarczyk

18.00  W intencji dzieci, nauczycieli i katechetów z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św. w nowym roku szkolnym

Środa  02.09.2020 r.                  

 8.00  O szczęśliwą operację dla Marii i szybki powrót do zdrowia

  8.00  + Stefania, Jan, Bronisław Pudełko

  8.00  + Zdzisław Żywica

18.00  + Stefan z żoną i rodzicami

Czwartek  03.09.2020 r.               I  CZWARTEK  MIESIĄCA

  8.00  + Genowefa Ciebiera

  8.00  + Tadeusz Żegunia

18.00  + Izabela z rodzicami i teściami

18.00  + Eleonora Gradowska

Piątek  04.09.2020 r.           I  PIĄTEK  MIESIĄCA

  8.00  W intencji Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej Parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

  8.00  + Anna Bialikiewicz

17.00  + Teresa i Józef Gowin

18.00 ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Genowefa Ciebiera, Małgorzata Kopeć, Janina Modrzejewska, Stanisława Rogóż, Jan Bielski, Józef Szklarczyk, Mateusz Wójcicki, Adam Kulec, Krystyna Kubanek, Joanna Andrukiewicz, Hildegarda Klimczak, Zbigniew Mieszczak, Zygmunt Markowski, Aleksander Duraj, Konrad Pałach, Urszula Ferfecka, Ewa Marszał, Waleria Rutkowska, Kazimiera Bulowska, Anna Torba, Halina Hura, Józefa Sikora, Eugeniusz Damek, Józefa Brzykowska, Zygmunt Kaczor, Irena Folwarczna, Roman Janiga, Arkadiusz Gańczarczyk, Helena Zątek, Tadeusz Pierlak, Roman Zoń, Władysława Kuryś, Anna Herda, Zofia Sadora, Ryszard Kadela, Roman Budny, Witold Brzuszkiewicz, Edward Rzeszowski, Edward Kaczor, Bogusław Drewniak, Krystyna Drewniak, Elfryda Gibas, Rozalia Szczotka, Zbigniew Kasprzykowski, Józef Pokrywczyński, Mirosław Marszałek, Renata Nieznalska,

18.00  W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

19.15  + Elżbieta z mężem, rodzicami i córką

Sobota  05.09.2020 r.          I  SOBOTA  MIESIĄCA

  8.00  Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

  8.00  Dzięk. – błag. w rocz. ślubu Marty i Pawła oraz Moniki i Grzegorza z prośbą o Boże błog. i zdrowie

13.00   W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Św., ich rodziców, rodzeństwo i chrzestnych

18.00  ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

NIEDZIELA  06.09.2020 r.                                            

    6.30   + Bożena Kutny w 32 rocz. śmierci

  8.00   + Piotr i Genowefa Rosicka

  8.00   + Adam Kulec

 9.30   O Boże błogosławieństwo i łaski potrzebne w życiu małżeńskim dla Małgorzaty i Sławomira Gołąbek z okazji 20 rocznicy ślubu  

11.00   W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Bożeny i Grzegorza z okazji 10 rocz. ślubu i syna Dawida w 2 rocz. urodzin /Roczek: JAKUB MIKLER/

11.00   Dzięk.-błag. w 60 rocz. ślubu Zdzisławy i Adama Sajdak z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

12.30   + Rozalia Kłaptocz  /Roczek: FILIP MAJEWSKI/

16.00   O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa




Intencje mszalne 24.08.2020 r.  – 30.08.2020 r.

 

Poniedziałek 24.08.2020 r.    

             

                8.00  + Krystyna Drewniak

  8.00  + Elfryda Gibas

18.00  + Zygmunt Mieszczak w 1 rocz. śmierci

18.00  + Roman Janiga

 

Wtorek 25.08.2020 r.                                   

      

               8.00  O powrót do zdrowia dla Alfreda Urbana

  8.00  + Rozalia Szczotka

  8.00  + Halina i Stanisław Hura

18.00  + Jan Marek z żoną Marią

 

Środa  26.08.2020 r.                  

   

  8.00  + Eryk Miranowicz

  8.00  + Józefa /ona/ Sikora

18.00  + Waleria Dyduch

 

Czwartek  27.08.2020 r.              

 

  8.00  O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Wiktorii Zoń z ok. 18 rocz. ur.

 8.00  + Marian Kwiatkowski, Czesława Doroszkiewicz w 5 rocz. śmierci

18.00  W intencji Marii Kurzak o siły w chorobie i powrót do zdrowia

18.00  + Wanda Różańska

 

Piątek  28.08.2020 r.                   

                  

  8.00  + Dagmara Drąg w 13 rocz. śmierci

  8.00  + Eugeniusz Damek

18.00   Dziękczynna w intencji Eweliny i Marcina z ok. 10 rocz. ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i zdrowie na dalsze lata życia

18.00   + Maria, Wojciech, Andrzej, Czesław Białek, Janina Hutyra

 

Sobota  29.08.2020 r.      

  

  8.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Mariana Nowak

  8.00   + Józefa /ona/ Brzykowska

  8.00   + Jolanta Słonka – Markiewicz

18.00   + Marianna, Wilhelm Gellner, Szczepan Wrona

18.00   + Jan Bielski

 

NIEDZIELA  30.08.2020 r.                                            

        

                6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00  + Barbara Hańderek w 20 rocz. śmierci

 9.30  Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Heleny i Jana z ok. 45 rocz. ślubu

  9.30  + Anna Torba

11.00  + Genowefa i Piotr Rosicki

12.30  +  W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Św., ich rodziców, rodzeństwo i chrzestnych

15.30    NIESZPORY

16.00  + Helena i Bronisław Walasik z córką Józefą i zięciami Stanisławem i Antonim 

19.00  + Jan Sachajko z ok. imienin 




Intencje mszalne 17.08.2020 r.  – 23.08.2020 r.

 

Poniedziałek 17.08.26020 r.    

             

                8.00  + Edward Rzeszowski

  8.00  + Edward Kaczor

18.00  + Sławomir Lewek w 1 rocz. śmierci

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Świętego Patrona oraz zdrowie dla Jacka

 

Wtorek 18.08.2020 r.                                   

      

               8.00  + Edyta i Zbigniew Polak

  8.00  + Bogusław Drewniak

  8.00  + Maria Januszewska

18.00  O Boże błogosł., potrzebne łaski i zdrowie dla Barbary i Grzegorza z ok. 25 rocz. ślubu

 

Środa  19.08.2020 r.                  

   

  8.00  + Irena Łukaszewska

  8.00  + Zbigniew Mieszczak

  8.00  + Aleksander Duraj

18.00  + Anna Klimczak w 1 rocz. śmierci

 

Czwartek  20.08.2020 r.              

 

               8.00 Dziękczynna do Miłosierdzia Bożego w podziękiękowaniu za dar dobrych ludzi z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Lucyny i Mieczysława Feret

  8.00  + Hildegarda Klimczak

  8.00  + Konrad Pałach

18.00  + Waleria i Edward Rutkowscy

 

Piątek  21.08.2020 r.                   

                  

  8.00  + Witold Brzuszkiewicz

  8.00  + Józef Kiełbasa

18.00   W intencji życia

18.00   Dziękczynna za otrzymane łaski i dary z prośbą o łaskę zdrowia, Bożą opiekę i dary Ducha Świętego dla Teresy

 

Sobota  22.08.2020 r.      

  

  8.00   + Florian Pawlak w 1 rocz. śmierci, żona Izabela

  8.00   + Alicja Nosiek

  8.00   + Waleria Rutkowska

18.00   + Bartłomiej Mierzyński w 7 rocz. śmierci

 

NIEDZIELA  23.08.2020 r.                                            

        

                6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00  + Franciszek z synem Januszem

  8.00  + Urszula Ferfecka

  9.30  + Irena i Franciszek Gibas z rodzicami

11.00  ++ Rodzice: Edward i Antonina Wachnik

11.00  + Kazimiera Bulowska

15.30    NIESZPORY

16.00   + Teresa i Franciszek Lachowscy

19.00   + Zbigniew Kasperczyk z ok. urodzin 




Intencje mszalne 10.08.2020 r.  – 16.08.2020 r.

 

Poniedziałek 10.08.26020 r.    

             

                8.00  + Jan Motyczyński

  8.00  + Roman Budny

18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

18.00  + Jan Stefaniak w 1 rocz. śmierci

 

Wtorek 11.08.2020 r.                                   

      

               8.00  + Mieczysław Nowak w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Jadwiga w 1 rocz. śmierci

18.00  + Elżbieta Gunia

 

Środa  12.08.2020 r.                  

   

  8.00  + Maciej Zbroński w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Zofia Sadora

18.00  + Stanisława /ona/ Duraj

 

Czwartek  13.08.2020 r.              

 

 8.00  O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Małgorzaty i Marcina z okazji 13 rocz. ślubu

18.00  + Genowefa Kocoń z okazji urodzin

 

Piątek  14.08.2020 r.                   

                  

  8.00   + Marian Woźniak

14.00   Ślub: E. MYTNIK – D. PALECZNY

18.00   W intencji Panu Bogu wiadomej za Barbarę i Mirosława Grudzień

18.00   + Stanisław Małysiak w rocz. śmierci

 

Sobota  15.08.2020 r.        WNIEBOWZIĘCIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY      

  

                 6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00   + Helena Manus w 20 rocz. śmierci oraz Bazyli Manus w 40 rocz. śmierci

  8.00  + Oktawian Fedak

  9.30   + Edward Żoczek

11.00  W intencji żyjących i zmarłych członkiń Róży Różańcowej Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej

13.00    Ślub : K. MOCHA - A. ABRAMCZYK

16.00   + Teresa Wantoła

19.00   + Maciej Kisiel w 14 rocz. śmierci

 

NIEDZIELA  16.08.2020 r.                                            

        

                6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00   + Joletta z rodzicami i siostrą

  9.30   W podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Ewy i Szymona z ok. 10 rocz. ślubu oraz o Boże błogosławieństwo dla dzieci

11.00  W podziękowaniu za dar powołania w 25 rocznicę ślubów zakonnych siostry Dobrosławy

11.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Doroty i Wacława z okazji 15 rocz. ślubu

15.30    NIESZPORY

16.00   + Leszek Kuśnierz w 10 rocz. śmierci

19.00   + Janina i Wiesław, Marzena Wypych 




Intencje mszalne 03.08.2020 r.  – 09.08.2020 r.
 

Poniedziałek 03.08.26020 r.    

             

                8.00  +  Urszula Twarowska

18.00  + Ryszard Gutkowsi w 2 rocz. śmierci i Janina Mika

18.00  + Tadeusz Wolański

 

Wtorek 04.08.2020 r.                                   

    

                 8.00  + Sabina Kubieniec w 3 rocz. śmierci

18.00  + Urszula Pysz w 1 rocz. śmierci

 

Środa  05.08.2020 r.                  

             

  8.00  + Roman Zoń

18.00  + Zdzisław Wójcik w 1 rocz. śmierci

 

Czwartek  06.08.2020 r.              

     

               8.00  + Anna Herda

18.00  + Alfred Byra

 

Piątek  07.08.2020 r.                   

                

 8.00   W intencji Ofiarodawców naszej Parafii z prośbą o Boże błogosławieństwo

  8.00   + Paweł Gawlas

18.00   ++ Za zmarłych, których żegnaliśmy w ostatnim czasie: Genowefa Ciebiera, Stanisław Konopka, Małgorzata Kopeć, Tadeusz Sudoł, Janina Modrzejewska, Stanisława Rogóż, Elżbieta Zapała, Mirosława Gibas, Anna Kruczek, Anna Tomczyk, Jan Bielski, Oktawian Fedak, Józef Szklarczyk, Zdzisław Żywica, Tadeusz Żegunia, Anna Bialikiewicz, Mateusz Wójcicki, Adam Kulec, Krystyna Kubanek, Joanna Andrukiewicz, Maria Januszewska, Hildegarda Klimczak, Bernard Jedynak, Zbigniew Mieszczak, Zygmunt Markowski, Aleksander Duraj, Konrad Pałach, Urszula Ferfecka, Józef Kiełbasa, Ewa Marszał, Waleria Rutkowska, Kazimiera Bulowska, Anna Torba, Halina Hura, Józefa Sikora, Eugeniusz Damek, Józefa Brzykowska, Marian Kossut, Irena Łukaszewska, Zygmunt Kaczor, Irena Folwarczna, Roman Janiga, Arkadiusz Gańczarczyk, Tadeusz Zygmunt, Helena Zątek, Tadeusz Pierlak, Roman Zoń, Władysława Kuryś, Anna Herda, Zofia Sadora, Urszula Twarowska, Ryszard Kadela,

18.00   W intencji osób, które w ostatnim czasie utraciły bliskich o umocnienie w wierze i nadziei

 

Sobota  08.08.2020 r.                       

  

      8.00   Dziękczynno-błagalna z ok. urodzin Zofii, Pawła i Wincentego

  8.00   + Alicja Bartnik w 1 rocz. śmierci

18.00   + Władysław Dziedzic w 16 rocz. śmierci

 

NIEDZIELA  09.08.2020 r.                                 

        

                6.30   ZA  PARAFIAN

  8.00   + Zbigniew Faruga w 2 rocz. śmierci

  9.30   + Marian Prochot w 13 rocz. śmierci

11.00   O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Agnieszki i Bartłomieja z ok. 19 rocz. ślubu i potrzebne łaski dla dzieci: Kasi i Emilii

15.30    NIESZPORY

16.00   + Ryszard Kadela

19.00   + Sebastian Barut w 2 rocz. śmierci 




Intencje mszalne 27.07.2020 r.  – 02.08.2020 r.

 

Poniedziałek 27.07.26020 r.    

             

                8.00  + Eryk Miranowicz

  8.00  + Danuta Herain

18.00  + Krzysztof Rogala z ok. imienin

18.00  + Jolanta i Marian Midor

 

Wtorek 28.07.2020 r.                           

           

 8.00  O łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Krystyny

  8.00  + Jadwiga Umińska w 1 rocz. śmierci

18.00  + Stanisław Majkut w 10 rocz. śmierci i ++ z rodziny

 

Środa  29.07.2020 r.                  

       

  8.00  + Piotr Pawlak z ok. urodzin  

18.00  W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Romany z ok. urodzin 

 

Czwartek  30.07.2020 r.              

     

               8.00  + Bożena Chrobak w 1 rocz. śmierci z + siostrą Dionizą Konicką-Barlocco

18.00  + Józef Górny w 13 rocz. śmierci

 

Piątek  31.07.2020 r.                   

  8.00   + Franciszek Gibas w 1 rocz. śmierci

  8.00   + Władysława /ona/ Kuryś

18.00   + Antoni Grzyb w 1 rocz. śmierci

 

Sobota  01.08.2020 r.                 

  

  8.00   Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny

13.00   W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Św.

13.00   + Damian Kołodziej

16.00   Msza św. z udzieleniem sakramentu chrztu św.

18.00   ++ Za zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej

 

NIEDZIELA  02.08.2020 r.                   

        

                6.30   ZA  PARAFIAN

 8.00   + Józef Ankutowicz z rodzicami i rodzeństwem

  9.30   + Piotr Paprzycki z ok. urodzin

11.00   + Stefan Pietras w 14 rocz. śmierci, ++ żona Weronka /Roczek: TYMON MAJOCHA, ROZALIA SKÓRA/

15.30    NIESZPORY

16.00   O rozszerzenie czci św. Michała Archanioła oraz duchowe owoce działalności Rycerstwa

19.00   + Jan Stefko w 1 rocz. śmierci 



Intencje mszalne 20.07.2020 r.  – 26.07.2020 r.

 

 

Poniedziałek 20.07.26020 r.    

 

                8.00  + Leszek Jancia w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Arkadiusz Gańczarczyk

18.00  + Bernadetta Jancia z synem Markiem i mężem

 

Wtorek 21.07.2020 r.                         

           

  

              8.00  + Marcin Kaim w 14 rocz. śmierci

18.00  O Boże błogosławieństwo, opiekę Świętego Patrona i zdrowie dla Krzysztofa z okazji imienin

 

Środa  22.07.2020 r.                  

             

 8.00  ++ Rodziców: Bronisław, Aniela Hura, Tekla Wesołowska, Antoni i Rozalia Tryka 

  8.00  + Irena Folwarczna

18.00  + Genowefa Ramęda z okazji urodzin

 

Czwartek  23.07.2020 r.              

     

               8.00   + Józefa /ona/ Kurzyniec

18.00   O Boże błogosławieństwo, opiekę Świętej Patronki i zdrowie dla Anny z okazji imienin

 

Piątek  24.07.2020 r.                   

                

 8.00   O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie z okazji urodzin dla Ewy i całej rodziny

  8.00   + Helena Zątek

18.00   + Anna Mrowiec w 1 rocz. śmierci  

 

Sobota  25.07.2020 r.              

               

  

         8.00  + Zbigniew Mykietyn w 1 rocz. śmierci

  8.00  + Tadeusz Pierlak