Witryna korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w polityce Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów znajdziesz w polityce Cookies.

Plan kolędy

Kolęda 2019/2020

PLAN  AKTUALNY

 

Niedziela 01.12.2019 od godz. 14:00

1. Skoczowska 7

2. Suska 10

3. Kolista 85 – nowe bloki

Sobota 07.12.2019 od godz. 9:00

1. Goleszowska 35

2. Starzyńskiego bloki i domy prywatne (Starzyńskiego 7 będzie osobno)

Niedziela 08.12.2019 od godz. 14:00

1. Goleszowska 31

2. Wadowicka 13

Sobota 14.12.2019 od godz. 9:00

1. Sternicza 19 i 27 i 38

2. Goleszowska 19, 21, 25 i 29

Niedziela 15.12.2019 od godz. 14:00

1. Skoczowska  4

2. Skoczowska 4

3. Suska Park - nowe bloki

Sobota 21.12.2019 od godz. 9:00

1. Jeżynowa w górę od ul. Karpackiej wraz z ul. Sierpową  i Porzeczkową

2. Jeżynowa w dół z ul. Łowiecką i Zwardońską

3. Pileckiego

Niedziela 22.12.2019 od godz. 14:00

1. Skoczowska 5

2. Goleszowska 22

3. Sternicza 50 i domy prywatne przy ul. Sterniczej

Piątek 27.12.2019 od godz. 14:00

1. Grondysa nr 39,41, 43, 45

2. Grondysa nr 45a, 47, 49 i 51

Sobota 28.12.2019 od godz. 9:00

1. Jazowa

2. Kowalska i Sosnkowskiego

3. Przeździeckiego i Uroczysko

Niedziela 29.12.2019 od godz. 14:00

1. Orzeszkowej

2. Łuczników od ul. Karpackiej, Działowa od dołu i Latinika

3. Kutrzeby, Szeptyckiego i Zagórskiego

Poniedziałek 30.12.2019 od godz. 14:00

1. Karpacka od wiaduktu numery: 67 – 97a

2. Karpacka od mostku do remizy OSP, numery: 99 - 132

3. Borówkowa i Falista

Czwartek 02.01.2020 od godz. 14:00

1. Kolista 105, 107 i 107A

2. Łuczników od końca do ul. Jeżynowej

3. Rysia

Piątek 03.01.2020 od godz. 14:00

1. Staszki, Wojnara, Nikla, Szajtera

Sobota 04.01.2020 od godz. 9:00

1. Skarpowa

2. Krzemienna, Barwna, Altanowa

Niedziela 05.01.2020 od godz. 14:00

1. Gościnna od końca

2. Gościnna od początku

3. Okulickiego   g. 15.30 

Poniedziałek 06.01.2020 od godz. 14:00

1. Ruciana od końca

2. Ruciana od początku

3. Łyska

Wtorek 07.01.2020 od godz. 14:00

1. Grondysa nr 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27  od g. 16.oo

2. Grondysa nr 27a, 29, 31, 33, 35, 37 i 37a

Środa 08.01.2020 od godz. 14.00

1. Grondysa nr 2, 4, 6, 6a, 7, 8, 8a oraz Kolista 83, 83a i 83b

2. Starzyńskiego 7, 7A-E

Czwartek 09.01.2020 od godz. 14:00

1. Sternicza 23

2. Wadowicka 9  od g. 15.30 

Piątek 10.01.2020 od godz. 14:00

1. Wadowicka 11

2. Goleszowska 27

Sobota 11.01.2020 od godz. 9:00

1. Karpacka od Jeżynowej i sklepu do góry (numery 185/218 - 300) z ul. Karbową

2. Karpacka od Jeżynowej i sklepu w dół (numery: 133 – 183/202a)

3. Owsiana

Niedziela 12.01.2020 od godz. 14:00

1. Kolista od ul. Barwnej i Całej w górę

2. Kolista od góry z ul. Macierzy Szkolnej 

3. Rajska i Niwna

Niedziela 02.02.2020 od godz. 14:00

KOLĘDA DODATKOWA - dla wszystkich, którzy nie mogli być
w wyznaczonym terminie. Prosimy wcześniej zgłosić chęć przyjęcia kolędy z podaniem dokładnego adresu.

Wykonanie i utrzymanie
Grupa Szarka.
Copyright (c) 2010 by Parafia
św. Małgorzaty w Kamienicy,
stat4u